Založ si blog

Mužské ženy a ženskí muži.

Ja osobne vnímam tento trend, že mnohé ženy sa snažia vyrovnať mužom a mnohí muži ženám alebo ženy od mužov vyžadujú, aby vykonávali ženské práce. Je to možno dané aj tým, že ešte pred nejakými 100 rokmi, ženy nemali plné práva a mnoho vecí im bolo zakazovaných. Je to možno aj ješitnosť, tvrdohlavosť – ja ženy nepotrebujem, ja mužov nepotrebujem.

Žena je jemné stvorenie, preto jej skôr pasujú jemnejšie práce. Muž je stavaný viac na hrubšie, ťažšie práce. Takto je to prirodzene nastavené. Keď sa to však ľudia snažia otočiť hore hlavou vznikajú z toho škody. Tvrdá, vulgárna žena ktorá sa správa ako chlap nepôsobí veľmi vábne. Taktiež muž ktorý sa zaoberá prevažne jemnejšími činnosťami a správa sa ako žena, tiež pôsobí čudne.

Títo ľudia takto jednak škodia sami sebe, ale taktiež pokiaľ sú v partnerskom vzťahu a podarí sa im počať deti, tak tieto duše ktoré sa inkarnujú do detských telíčok môžu byť s pomýlenou sexuálnou orientáciou alebo je to žena v mužskom tele, či muž v ženskom prípadne ženské prsia a mužské pohlavné ústrojenstvo a kopu iného čo zahŕňa skratka LGBTI+.

Pôsobí tu aj tvrdohlavosť, sebectvo, neochota odpustiť si alebo poprosiť niekoho o odpustenie, či vykonanie nejakej práce. Jednoducho povedané stojí za úvahu, že táto hra keď ženy chcú zvládnuť všetko mužské a muži všetko ženské je nebezpečná a škodlivá. Ľudia si to podľa mňa ani neuvedomujú koľko utrpenia takto môže vzniknúť.

Ľuďom akoby stačili cirkvi a ich dogmy.

24.06.2024

Či už zo strachu pred cirkvami alebo z vlastnej lenivosti, pripadá mi to, že mnoho ľudí sa uspokojí s cirkevnými dogmami a nepotrebujú hľadať pravdu. Akoby ľuďom stačili cirkvi a Stvoriteľa ani nepotrebovali. Cirkvi dnes rozdávajú odpustky aj miesta v raji. Navodzuje to dojem, že všetko je v poriadku. Lenže má to jeden veľký háčik ani jedna cirkev nedokáže človeku [...]

Dobré zákony a zlí ľudia.

23.06.2024

Hneď na úvod chcem zdôrazniť, že mám na mysli Stvoriteľove zákony a nie tie pozemské. Dnes sa mnohí čudujú prečo sa dejú rôzne nešťastia alebo zlé veci relatívne dobrým ľuďom alebo prečo ak Stvoriteľ existuje sa rodia deti postihnuté ťažkými chorobami. Odpoveď je pomerne jednoduchá karma a minulé životy. Ľudia zvyknú deti nazývať neviniatka, ale to je [...]

Sme smiešni.

18.06.2024

Ak skutočne existuje karma a minulé životy, my ľudia so všetkými svojimi pocitmi nespravodlivosti, závisti, nenávisti, zlosti, prchlivosti sme naozaj smiešni. Pretože ak existuje karma a minulé životy začíname sa tu baviť o tom, že iba žneme, čo sme predtým zasiali. Nemôže byť ani zmienky o nejakej nespravodlivosti a krivde. Ak trpíme je to len dôsledok toho, že sme v [...]

Sunak

Štyria muži vnikli do záhrady britského premiéra. Zadržala ich polícia

25.06.2024 22:54

Organizácia s názvom Youth Demand zverejnila video, na ktorom je vidieť, ako jej člen vykonal veľkú potrebu do jazierka na Sunakovom pozemku.

Matúš Šutaj Eštok

Ministerstvo vnútra dostalo pokutu 90-tisíc eur za odstavenie čurillovcov mimo službu

25.06.2024 20:18

Rezort vnútra sa odvolá voči tomuto rozhodnutiu Úradu na ochranu oznamovateľov.

pellegrini

Pellegrini podpísal prvý zákon vo funkcii. Ide o novelu zákona o vysokých školách

25.06.2024 18:47

Novelou sa upraví prístup k podpore tehotných študentiek a študentov, starajúcich sa o deti do troch rokov.

Czech Republic V4 Petr Fiala

Fiala: Úvahy o obnovení medzivládnych konzultácií so SR sú predčasné

25.06.2024 18:26

Podľa Fialu je dôležité, že vzťahy medzi krajinami sa naďalej rozvíjajú.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 1415427x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie