Založ si blog

Zmena pohlavia.

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha.

Pozrime sa čo na to hovorí Abd-ru-shin. Ale ešte predtým musíme pripustiť existenciu duše, pretože čisto materialistický pohľad veľa nerieši. Takže predpokladajme že existujú duše, ktoré sú svojimi vlastnosťami skôr pasívne, jemnejšie – tie by sa mali inkarnovať do ženských tiel. Potom sú tu duše aktívnejšie, hrubšej povahy – tie by sa mali inkarnovať do mužských tiel. Ak sa to tak nedeje dochádza k anomáliám, pokriveninám a vznikajú situácie kedy sa do mužského tela inkarnuje ženská duša a naopak do ženského tela mužská duša.

Samozrejme že ide o pochybenie konkrétnych duší a tieto anomálie by nemali byť vzormi pre ostatných. Pri ľuďoch to však nie je nič výnimočné, pretože ľudia svojim nesprávnym konaním pokrivili všetko čoho sa dotkli. Osobne si myslím, že LGBTI+ ľudia si nezaslúžia nenávisť, ale ani glorifikáciu. Brániť im však, aby svoj nezdravý stav dali do poriadku považujem za absurdné až šialené. Jednak každý má nejaké svoje práva a tiež každý by mal mať plné právo rozhodovať o svojej duši a svojom tele. Vlastne nad nikým nemáme vládu, ale jedine nad sebou.

Takže podľa mňa by LGBTI+ ľudia mali mať svoje práva. Sú to takí istí ľudia ako my len zablúdili vo svojej sexuálnej orientácii. Čo sa však nečudujeme keď sme svedkami toho, že muži sa venujú ženským úlohám a ženy dychtivo túžia zastávať mužské úlohy, práce. Svet je tým akoby zamorený a z tohto nezdravého postoja vznikajú nezdravé inkarnácie. Deti by som im vychovávať nedal, aby neboli z toho zmagorené, ale aj to sa deje, čas ukáže akí to má na ne vplyv. Ale určite by som im nebránil zmeniť pohlavie. Totiž dať svoje pohlavie do poriadku môžu len operáciou alebo ďalšou správnou inkarnáciou.

Fyzické a historické zavraždenie Ježiša.

09.06.2023

Ježiš sám o sebe hovoril, že neprišiel zrušiť zákon, ale naplniť ho. Židia totiž mali nariadenia, ktoré im Boh dal prostredníctvom Mojžiša a mali podľa nich žiť. Len zdá sa, že sa od toho trochu odklonili. Kňazi, zákonníci a farizeji boli tí, čo vykladali ľudu písma a dbali na ich dodržiavanie. Niektorí z nich prijali Ježiša, ale väčšina ho odmietla. Ježiš ako [...]

Smiešne ľudstvo.

08.06.2023

Ľudia si o sebe myslia akí sú veľkolepí, akí technický pokrok dosiahli, aké stavby postavili a podobne. Áno keď sa porovnávame s mravcami, žirafou alebo so psom, tak to môže k tomu zvádzať. Aj keď zvieratá v prírode aj tie najmenšie sa zachvievajú vo vôli Božej na rozdiel od nás. Vyzerá to, že tá namyslenosť mnohým zatemnila rozum. Ľudia si myslia akí sú úžasní [...]

Majú cirkevní hodnostári istú vstupenku do neba?

07.06.2023

Vo svete existuje mnoho povolaní, ktoré majú prinášať prospech pre všetkých. Keď chcete stavať dom zavoláte si stavebníkov, keď ste hladní idete do obchodu, o vaše deti sa starajú učitelia v škole a keď sa vám žiada duchovného pokrmu zájdete do chrámov Božích za kňazmi či inými cirkevnými hodnostármi. Každý kto vykonáva dobre svoje prácu si zaslúži primeranú [...]

Nemocničný suterén centrálneho príjmu Univeriztnej nemocnice Bratislava (UNB) v Ružinove.

Zatuchlina a splašky. Ružinovskú nemocnicu zatopilo, sterilizačné centrum bolo pod vodou

09.06.2023 19:00

Potom, ako vo štvrtok vytopilo sterilizačné oddelenie, vedenie nemocnice odvolalo operačný program. Nemocnica dnes tvrdí, že je všetko v poriadku.

adam puškár, daniel tupý

Obvinený Puškár z kauzy vraždy Tupého zostáva stíhaný vo väzbe

09.06.2023 18:49

Mestský súd Bratislava I zamietol žiadosť obvineného Adama Puškára o prepustenie z väzby.

Si Ťin-pching Putin

Pomáha Peking vojensky Putinovi? Čečenci bojujúci na Ukrajine mali dostať čínske obrnené vozidlá

09.06.2023 16:47

Čína odmieta správy o podpore Ruska ako fámy šírené USA a NATO.

sklenar dubncia

Vojna ukázala, že zásoby sú dôležité. V Dubnici by sa mohla rozšíriť výroba zbraní

09.06.2023 16:15

Zbrojárske podniky v Dubnici nad Váhom by mohli rozšíriť kapacity.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 483
Celková čítanosť: 1116597x
Priemerná čítanosť článkov: 2312x

Autor blogu

Kategórie