Dúfam že pán Kiska nevylúči z vlády aj Oľano

Pán Kiska si povedal, že Matovič sa do toho nevyzná že predsa len bude lepšie keď on sám bude zostavovať vládu. Ja ako volič Oľano teraz len tŕpnem či pán Kiska nevylúči zo spolupráce aj Oľano. Mrzelo by ma to keby takto môj hlas prepadol.

Ďalej Kolár má pošramotenú minulosť, Sulík sa stretával s Kočnerom, takže ak to má byť vláda s vysokým morálnym kreditom bude musieť vylúčiť aj ich a pre istotu aj celé ich strany. Najlepšie predsa len bude ak bude pán Kiska vládnuť sám s jeho stranou, pretože ak si hárok s výsledkami volieb otočí dole hlavou, tak vlastne on je skutočný víťaz volieb. A keďže všetky videá a informácie kompromitujúce pána Kisku vyprodukoval Smer a nezakladajú sa na pravde, takže vlastne on jediný je čistý ako ľalia a len on sám so svojou stranou budú riadiť našu krajinu.

Toľko fikcia pána Kisku, ale nedalo mi to he he.

Poviem rovno niekedy je lepšie mlčať ako tresknúť totálnu sprostosť, myslím tie reči o vláde s vysokým morálnym kreditom. Ľudia nežerú seno pán Kiska. Sulík a Kollár sa na rozdiel od vás k svojej minulosti postavili ako chlapi, niektoré veci oľutovali a verejne slúbili, že sa toxických kontaktov budú vyvarovať. Mali by ste si z nich radšej zobrať príklad pán Kiska a nie ich kritizovať.

Je to smutné, ale mohli sme si vo voľbách vybrať len z toho, čo bolo v ponuke. Tak si občania vybrali a politické strany dostali rôzne silný mandát na zostupovanie. To znamená, že čím viac hlasov získali, tým im ľudia viac veria a tým automaticky majú mať tie silnejšie strany väčší priestor a väčšiu silu na realizáciu svojich plánov a vízií. Lebo ide o veľkosť podpory. Na to prosím pán Kiska s vašimi 5,7 % nikdy nezabúdajte.

Odkaz pre vás všetkých: máte za ušami všetci, to dobre vieme. Ale ľudia nechcú hádky, dali vám dôveru, mandát na správu vecí verejných, tak radšej namiesto silných rečí sklopte uši a ukážte čo viete. Skutkami sa očistite alebo padnite do zabudnutia.

Ježišovo akože kacírske učenie.

27.05.2025

Dnes už je kresťanstvo bežná vec. Je to podľa mňa vďaka vytrvalosti tisícok veriacich a žiaľ aj vďaka tomu že za svoju vieru mnohí položili to najcennejšie – svoje životy. Jednoducho sa im vyhrážali, aby sa svojej podľa nich bludnej viery vzdali a keď neposlúchli zavraždili ich. Presne tak ako syna Božieho Ježiša. Takže tá smrť nebola potrebná, ale tí čo boli [...]

Sme tu aby sme napravili svoje minulé chyby.

24.05.2025

Ja verím tomu, že tu nie sme náhodou. Verím aj tomu, že pozemské telo je len obal a že duch oživuje. V evanjeliách sa tiež zachovalo Ježišove: „neviete odkiaľ prichádzate a kam idete.“. O karme hovorí Krišna, Buddha aj Abd-ru-shin. Minulé životy a karma mi dávajú oveľa väčší význam ako krkolomné cirkevné vysvetlenia, ktoré reinkarnáciu odmietajú. Oni ju [...]

Je pápež Lev 14. Boh alebo človek?

24.05.2025

V stredoveku podľa mňa dosahovala cirkevná moc, ale i pýcha a arogancia svojho vrcholu. Vtedy mala cirkev dokonca moc ľudí mučiť, oberať o majetok a vraždiť. Prirodzene že ľudia sa cirkvi báli a nedovolili si jej protirečiť, pretože by boli ihneď označení za kacírov a zlikvidovaní. Postupne však začali získavať väčší vplyv vedecké kruhy a cirkev sa niekoľkokrát [...]

zrážka, nabúrane osobné auto, dopravná nehoda

V Sadoch nad Torysou došlo k čelnej zrážke, cesta je neprejazdná

02.06.2025 09:10

K dopravnej nehode dvoch osobných áut došlo v katastrálnom území Zdoba.

Thunbergová

K Pásmu Gazy sa plaví loď s humanitárnou pomocou, na palube je aj Thunbergová

02.06.2025 08:34

Izrael dôrazne popiera obvinenia, že sa v Pásme Gazy dopúšťa genocídy.

Poľsko, Karol Nawrocki

Kto je nový poľský prezident Karol Tadeusz Nawrocki?

02.06.2025 07:45

Nawrocki tvrdí, že „Poľsko potrebuje prezidenta, ktorý sa nebojí povedať pravdu, ktorý vie, odkiaľ sme prišli a kam by sme mali smerovať“.

Chicago / Polícia / Prestrelka /

Útočník v Colorade zranil šesť ľudí. Používal provizórny plameňomet

02.06.2025 07:17

Obete sú vo veku 66 až 87 rokov a utrpeli zranenia v rozmedzí od ľahkých až po vážne.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 672
Celková čítanosť: 1664464x
Priemerná čítanosť článkov: 2477x

Autor blogu

Kategórie