Založ si blog

Ako robiť politickú kampaň v týchto pohnutých časoch.

Oceňujem že všetky politické strany teraz utlmili svoju činnosť. To sa však dá len do určitého času. Aj keď je premiér v kritickom stave veci musia ísť ďalej.

Blížia sa eurovoľby. Ako by mali politické strany kampaňovať? Je to jednoduché, moderátori to zvykli pripomínať. Treba hovoriť o svojich predstavách, víziách a riešeniach. U nás na Slovensku sa politika zvrhla na okydávanie oponentov – ale to vôbec nemusí byť. Navyše veľa voličov je už dopredu rozhodnutých – takže častokrát je úplne jedno či sú politici mierni alebo to ženú na hranu, pretože voličov z iných táborov aj tak nepresvedčia aj keby boli neviem ako agresívni – je to podľa mňa úplne zbytočné.

Stala sa hrozná vec. Ale čokoľvek sa stane v našich životoch, môžeme sa z toho poučiť. Preto poučme sa všetci, hlavne však politici z tejto situácie. Veď čo by to bola za súťaž keď sa tu začnú politici strieľať? Musíme sa naučiť prijať prehru vo voľbách a radšej kto chce vyhrať nech analyzuje svoje chyby, nedostatky a nech sa snaží vyhrať férovým spôsobom a nie tak, že niekomu zlikvidujeme vedúcu osobnosť.

Skutočne veľmi by našej spoločnosti osožilo keby sa politické strany začali viac zaoberať sebou ako svojimi oponentami. Nech každá politická strana vydá zo seba svoje vízie, posolstvá, ponúkne svoje riešenia – A VOLIČ SI JEDNODUCHO VYBERIE STRANU, ktorá ho najviac svojou ponukou zaujme. Je to jednoduché, len pre nás sa to možno zdá ťažké. To bude asi preto, že doteraz ľudia do všetkého vniesli jed a chaos, všetko sme robili nesprávne. Ale je tu čas na novú dobu, nové správanie. Dúfam že po tejto veľkej tragédii pochopili všetci politici, že tá stará cesta naozaj nie je dobrá.

Ľuďom akoby stačili cirkvi a ich dogmy.

24.06.2024

Či už zo strachu pred cirkvami alebo z vlastnej lenivosti, pripadá mi to, že mnoho ľudí sa uspokojí s cirkevnými dogmami a nepotrebujú hľadať pravdu. Akoby ľuďom stačili cirkvi a Stvoriteľa ani nepotrebovali. Cirkvi dnes rozdávajú odpustky aj miesta v raji. Navodzuje to dojem, že všetko je v poriadku. Lenže má to jeden veľký háčik ani jedna cirkev nedokáže človeku [...]

Dobré zákony a zlí ľudia.

23.06.2024

Hneď na úvod chcem zdôrazniť, že mám na mysli Stvoriteľove zákony a nie tie pozemské. Dnes sa mnohí čudujú prečo sa dejú rôzne nešťastia alebo zlé veci relatívne dobrým ľuďom alebo prečo ak Stvoriteľ existuje sa rodia deti postihnuté ťažkými chorobami. Odpoveď je pomerne jednoduchá karma a minulé životy. Ľudia zvyknú deti nazývať neviniatka, ale to je [...]

Sme smiešni.

18.06.2024

Ak skutočne existuje karma a minulé životy, my ľudia so všetkými svojimi pocitmi nespravodlivosti, závisti, nenávisti, zlosti, prchlivosti sme naozaj smiešni. Pretože ak existuje karma a minulé životy začíname sa tu baviť o tom, že iba žneme, čo sme predtým zasiali. Nemôže byť ani zmienky o nejakej nespravodlivosti a krivde. Ak trpíme je to len dôsledok toho, že sme v [...]

Sunak

Štyria muži vnikli do záhrady britského premiéra. Zadržala ich polícia

25.06.2024 22:54

Organizácia s názvom Youth Demand zverejnila video, na ktorom je vidieť, ako jej člen vykonal veľkú potrebu do jazierka na Sunakovom pozemku.

Matúš Šutaj Eštok

Ministerstvo vnútra dostalo pokutu 90-tisíc eur za odstavenie čurillovcov mimo službu

25.06.2024 20:18

Rezort vnútra sa odvolá voči tomuto rozhodnutiu Úradu na ochranu oznamovateľov.

pellegrini

Pellegrini podpísal prvý zákon vo funkcii. Ide o novelu zákona o vysokých školách

25.06.2024 18:47

Novelou sa upraví prístup k podpore tehotných študentiek a študentov, starajúcich sa o deti do troch rokov.

Czech Republic V4 Petr Fiala

Fiala: Úvahy o obnovení medzivládnych konzultácií so SR sú predčasné

25.06.2024 18:26

Podľa Fialu je dôležité, že vzťahy medzi krajinami sa naďalej rozvíjajú.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 1415434x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie