Založ si blog

Zaniknú národy západnej Európy?

Tuším pred pár rokmi som niekde zachytil nejaké proroctvo, že Európu ovládne náboženstvo islam a že tu budú vyhlásené kalifáty. Vtedy som sa nad tým len pousmial. Prišlo však šialené obdobie masovej imigrácie prevažne moslimského obyvateľstva do EU. Teraz to už tak nereálne nevyzerá.

Najhoršie na tom celom je, že tu v Európe pôsobia obrovské sily, ktoré túto imigráciu podporujú a schvaľujú, hlavne v bohatých západných krajinách. Neviem či sú to lobisti firiem, kde potrebujú pracovnú silu alebo či štáty chcú takto pokryť nedostatok personálu v zdravotníctve, opatrovateľstve a podobne? Ale je len ťažko uveriteľné, že sa uchyľujú k takémuto krátkozrakémú riešeniu. Veď oni ich doopatrujú. 

Toto sú riešenia, ktoré môžu vyhovovať len súkromnému kapitálu. Pretože z hľadiska národno štátneho a dlhšej budúcnosti je to ako dobrovoľná samovražda – hara kiri. Národ ktorému sa nerodia deti vymrie – to je zrejme fakt na ktorom sa zhodneme. Ak obyvateľstvo západných krajín nechce mať deti, lebo na to nie je čas, peniaze a neviem čo všetko ešte, tak naopak imigranti nemajú problém s plodením potomkov.

Neustály prílev migrantov do západnej Európy a ich oveľa vyššia pôrodnosť, plus možnosť spájať rodiny. Toto sa jednoducho musí prejaviť. V priebehu nasledujúcich desaťročí tam bude podľa mňa stúpať počet mešít a postupne sa bude meniť charakter tých krajín.

Tento hlúpy materiastický prístup bude mať podľa mňa kruté následky. Veď v minulých storočiach sa hranice štátu, kráľovstva tvrdo bránili, lebo vedeli že sú v hre ich životy a identita. Dnes keď sú hranice deravé ako ementál a ešte sú migranti doslova lákaný nadštandardnými sociálnymi benefitmi, budú následky pre domáce obyvateľstvo tragické. Podľa mňa v Nemecku už nebudú žiť Nemci ako sme zvyknutí, Francúzsko, Švédsko sa úplne mení.

Jedna vec mi vŕta v hlave. Keď chcú tí západniari tak veľmi pomáhať prečo nepomáhajú v domovských krajinách odkiaľ utečenci prichádzajú? Tam to naopak devastujú vojensky, organizujú prevraty a podobne. Takže možno to bude aj karma. Alebo je náhoda, že sa niekto narodí do chudobnej krajiny? Tých chudákov treba rýchlo previezť do lepšieho, nevadí že sú ich milióny.  Keď západniari toto sami chcú nech sa páči, ale nech do toho nenútia nás čo to nechceme.

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

Odpykal si už národ slovenský svoju zlú karmu?

17.02.2024

Podľa môjho názoru keď má karmu jednotlivec, môžu mať karmu aj národy. Je to čisto len môj názor, ale logiku to dáva. Ak totiž zoberieme náš národ nech má 5 miliónov jednotlivcov (samozrejme v minulosti to bolo menej) a každý z týchto 5 miliónov jednotlivcov má svoju karmu. Keď dáme dokopy konanie týchto 5 miliónov ľudí a z ich konania vyplývajúce nevyhnutné [...]

vojna na Ukrajine, Černihiv

Ruské letectvo krváca. Čo spôsobuje Moskve bolestné straty na nebi?

01.03.2024 10:41

Obrancovia zničili za február desať stíhacích bombardérov Su-34, dve stíhačky Su-35 a jedno radarové lietadlo A-50.

nemecko, polícia

Strelec, údajne vojak Bundeswehru, zabil na severe Nemecka štyroch ľudí

01.03.2024 10:36

Podozrivý sa vzdal úradom, informovala prokuratúra.

Izrael, Palestína, Hamas, Pásmo Gazy, rukojemníci

Príbuzní rukojemníkov väznených v Gaze pokračujú v pochode na Jeruzalem

01.03.2024 10:32

Účastníci vytvorili dvojice, ktoré niesli spolu 134 nosidiel - jedny pre každého z rukojemníkov.

SR Nitra Selenec rýchlostná cesta R1-PR1BINA

Diaľničiari idú rekonštruovať úsek na R1, opravy potrvajú takmer tri týždne

01.03.2024 10:02

Ako informovala Národná diaľničná spoločnosť práce prebehnú v troch etapách.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1345895x
Priemerná čítanosť článkov: 2438x

Autor blogu

Kategórie