Založ si blog

Poproste svojich pápežských „bôžikov“ o dážď.

Dogmy ktoré v minulosti vyhlásili pápeži sú vraj neodvolateľné a nezmeniteľné. Podľa všetkého si ani Stvoriteľ nemôže dovoliť niečo v týchto dogmách pozmeniť alebo vymazať. Ak je to teda tak, a pri vyhláseniach z pápežského stolca boli pápeži „neomylní“, sú ako božstvá. Takže tí pápeži čo vytvorili nejaké dogmy sú vlastne božstvami a svojimi „neodvolateľnými“ tvrdeniami si vytvorili každý svoje vlastné kulty a náboženstvá.

Pripomína mi to egyptských bohov. Tiež každý z nich mal nejakú funkciu a bolo treba zachovávať určité veci, aby sa daný boh nerozhneval. Podobne aj dnešná cirkev nemôže zrušiť niečo z vyhlásení predošlých pápežov. Doslova sa píše u katolíkov, že dogma je pánom bohom zjavená pravda a každý katolík ktorý by odmietol čo i len jednu dogmu stáva sa heretikom. A ak neuposlúchne napomenutie a nezmení svoj postoj je vylúčený z cirkvi.

Krása“ naozaj gratulujem. Takže katolíci si vytvorili kult pápežských „bohov“. Nemôžu ani len uvažovať o tom, či tie dogmy sú správne. Musí ich proste slepo, otrocky prijať. Kde tu ostal priestor pre skutočného Stvoriteľa a hľadanie skutočnej pravdy? Veď sám Ježiš povedal „ešte veľa vám mám povedať, ale teraz neznesiete“. Takže logicky mi z toho vychádza, že spomínaní pápežskí „bohovia“ už chýbajúce medzery v poznaní zaplnili. Gratulujem.

1. najväčšie Božie prikázanie zvestované Mojžišovi znie: Ja som Hospodin tvoj Boh, nebudeš mať iných bohov okrem mňa … A tu si cirkev pokojne vytvorí bôžikov zo svojich pápežov. Arogancia a opovážlivosť najhrubšieho zrna. Trasiete sa v strachu o svoju cirkev a o náuky svojich predchodcov pápežských bôžikov. Radšej by ste sa mali triasť pred Hospodinom a strachovať sa o svoje duše a duše svojich veriacich.

Čo je viac vy pokrytci? Veď sa už raz spamätajte. Alebo vy veriaci vyskúšajte moc svojich pápežských bôžikov. Pomodlite sa k nim alebo k žijúcemu pápežovi Františkovi. Keď majú takú „ohromnú moc“ určite dokážu zoslať dážď na vyprahnutú Európu.

Že vôbec vznikli dogmy bolo chybou. Ale dnes ich môžeme odmietnuť. Keď to však Rímsko-katolícka cirkev neurobí vystavuje sa hnevu Hospodina. O Ježišom zasľúbenom Pomocníkovi nehovoria, toho zapudili a jemnohmotne ukrižovali. Jeho učenie dodnes odmietajú a svoje vlastné bludy povýšili za neomylné. Povýšili ich nad Posolstvo Božieho Vyslanca.

Len tak ďalej milá cirkev a milí veriaci, určite zožnete zaslúženú úrodu. Čo sejete, to zožnete! Ježiš povedal, že toto je ZÁKON Spravodlivého a Dokonalého Boha.

Immanuel – Syn človeka už bol tu.

26.09.2022

A zanechal dielo, v ktorom nás uvádza do všetkej pravdy. Presne tak ako nám to Ježiš prisľúbil. Cirkev mala podľa mňa viesť ľudí k Bohu a morálnej čistote až kým nepríde tento prisľúbený zázračný Radca. Tu však cirkev pochybila. Cirkevní hodnostári sa sami rozhodli objasňovať veci o ktorých nemali jasné vedenie. To bola veľká chyba za ktorú, dodnes pykajú [...]

Prečo ľudia neveria na karmu?

25.09.2022

Každý človek denne okolo seba niečo rozsieva. Dobrú náladu, pekné slová či škriepky, intrigy, klamstvá a podobne. Každý tu niečo po sebe zanecháme. Aj keď sa to na náhrobný kameň nepíše v pamäti svojho okolia ostane po nás aj to dobré aj to zlé. Je tu však aj teória o karme, ktorá hovorí, že zo všetkého svojho konania zožneme aj úrodu. Myslím, že ak existuje [...]

Dobrý zákon robí zázraky.

23.09.2022

Mám na mysli jeden konkrétny zákon a to o zálohovaní pet fliaš a plechoviek. Všimnite si ľudia, že vďaka tomuto zákonu sa z najväčších bordelárov stávajú najväčší recyklátori. Je to ekonomicky výhodné a chránime tak aj čistotu prírody. Keď má zrazu niečo cenu, tak to len tak nerozhadzujeme, ide totiž o naše peniaze. A povedzme si na rovinu všetko má svoju [...]

ČR / Česká republika / Hranica /

Česko dočasne obnoví kontroly na štátnych hraniciach so Slovenskom

26.09.2022 22:55, aktualizované: 23:29

Opatrenie začne platiť od polnoci zo stredy na štvrtok a bude trvať po nevyhnutne dlhú dobu.

Kuba

Kubánci v referende schválili zákon o rodine, umožňuje aj sobáše homosexuálov

26.09.2022 22:33

Zákon okrem iného umožňuje aj adopcie detí homosexuálnymi pármi.

Vladimir Putin / Alexander Lukašenko /

Lukašenko pred Putinom odsúdil ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť službe v ruskej armáde

26.09.2022 21:43, aktualizované: 21:45

"Nech si utekajú," povedal bieloruský prezident Putinovi počas stretnutia v juhoruskom Soči.

Viktor Orbán

Orbán: Protiruské sankcie sa obrátili proti Európe

26.09.2022 19:05

Maďarský premiér vyzval na prímerie na Ukrajine a uviedol, že protiruské sankcie škodia európskej ekonomike.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 347
Celková čítanosť: 907204x
Priemerná čítanosť článkov: 2614x

Autor blogu

Kategórie