Založ si blog

Začnite hľadať Stvoriteľa, kým sa tu neupečieme.

Ľudia si povedali, že žiaden Stvoriteľ nie je, že je to len rozprávka pre deti. Alebo keby aj bol oni Ho nepotrebujú. Lenže ak Stvoriteľ existuje, my máme ducha a prírodu ovládajú bytostní vzniká tu pre nás nepríjemná situácia. Ak toto existuje, všetko je potom o energiách o vyžarovaniach. A vidíme to teraz aj tu na zemi, ako je všetko so všetkým poprepájané.

Takže je vysoko pravdepodobné, že aj naše energie sú poprepájané s energiami bytostných síl a tým aj so samotným Stvoriteľom. Pokiaľ by sme žili správne prijímali by sme zhora energie, spracovávali ich, vytvárali z nich pekné myšlienky, slová a diela, následne by od nás nahor stúpali dobré energie. To by malo za následok harmonické pôsobenie bytostných síl, takže bytostné sily by pôsobili ochranne dážď by prichádzal v pravý čas a podobne, aby všetko na zemi prekvitalo.

Že je teraz v kolobehu energií nejaký problém je zrejme každému jasné. Nie je normálne, že už 2 mesiace na nás praží slnko a dážď neprichádza skoro žiadny. Hoci vody je dosť, veď voda tvorí 71% povrchu našej planéty. Jednoducho prerozdeľovacie procesy nefungujú dobre. Niekto povie, že to je kvôli tomu, že znečisťujeme planétu veľa skleníkových plynov. Áno s tým súhlasím, ale nevsádzal by som len na mechanické a chemické procesy v atmosfére.

Myslím si, že je to aj o vnútorných energiách ľudí. Ak oni nepotrebujú Stvoriteľa, tak načo by On posielal dážď na takýchto nevďačníkov. Skúste ľudia aspoň pouvažovať nad týmto, skôr ako sa tu upečieme. Skúste sa Stvoriteľovi prihovoriť a poprosiť Ho o dážď. Zabudnite, že cirkev za vás niečo urobí. Nie vy sami sa musíte namáhať. Vývoj človeka bol v znamení pokus, omyl. Venujte 1 alebo 2 týždne svojho života tomu, že pripustíte existenciu Stvoriteľa a tomu, že dostanete zo seba to najlepšie. Až potom môžete povedať, že to nefunguje. Ale ak poviete, že to nefunguje ešte skôr ako to vyskúšate, tak je to márne.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

dron

Ruské útočné drony dopadli na územie NATO, v Rumunsku sa rozhučali sirény

25.07.2024 14:25

Bukurešť varovala obyvateľov pred možným pádom trosiek dronov.

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436426x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie