Založ si blog

Začnite hľadať Stvoriteľa, kým sa tu neupečieme.

Ľudia si povedali, že žiaden Stvoriteľ nie je, že je to len rozprávka pre deti. Alebo keby aj bol oni Ho nepotrebujú. Lenže ak Stvoriteľ existuje, my máme ducha a prírodu ovládajú bytostní vzniká tu pre nás nepríjemná situácia. Ak toto existuje, všetko je potom o energiách o vyžarovaniach. A vidíme to teraz aj tu na zemi, ako je všetko so všetkým poprepájané.

Takže je vysoko pravdepodobné, že aj naše energie sú poprepájané s energiami bytostných síl a tým aj so samotným Stvoriteľom. Pokiaľ by sme žili správne prijímali by sme zhora energie, spracovávali ich, vytvárali z nich pekné myšlienky, slová a diela, následne by od nás nahor stúpali dobré energie. To by malo za následok harmonické pôsobenie bytostných síl, takže bytostné sily by pôsobili ochranne dážď by prichádzal v pravý čas a podobne, aby všetko na zemi prekvitalo.

Že je teraz v kolobehu energií nejaký problém je zrejme každému jasné. Nie je normálne, že už 2 mesiace na nás praží slnko a dážď neprichádza skoro žiadny. Hoci vody je dosť, veď voda tvorí 71% povrchu našej planéty. Jednoducho prerozdeľovacie procesy nefungujú dobre. Niekto povie, že to je kvôli tomu, že znečisťujeme planétu veľa skleníkových plynov. Áno s tým súhlasím, ale nevsádzal by som len na mechanické a chemické procesy v atmosfére.

Myslím si, že je to aj o vnútorných energiách ľudí. Ak oni nepotrebujú Stvoriteľa, tak načo by On posielal dážď na takýchto nevďačníkov. Skúste ľudia aspoň pouvažovať nad týmto, skôr ako sa tu upečieme. Skúste sa Stvoriteľovi prihovoriť a poprosiť Ho o dážď. Zabudnite, že cirkev za vás niečo urobí. Nie vy sami sa musíte namáhať. Vývoj človeka bol v znamení pokus, omyl. Venujte 1 alebo 2 týždne svojho života tomu, že pripustíte existenciu Stvoriteľa a tomu, že dostanete zo seba to najlepšie. Až potom môžete povedať, že to nefunguje. Ale ak poviete, že to nefunguje ešte skôr ako to vyskúšate, tak je to márne.

Konečné riešenie otázky Ježiša Nazaretského.

02.12.2023

Akýsi Ježiš z Nazareta si dovolil poučovať Židov o tom ako majú žiť. Tento obyčajný laik a tesárov syn sa opovážil kafrať do remesla študovaným zákonníkom, farizejom a kňazom. Aby toho nebolo málo Ježiš dokázal slepým vracať zrak, liečil chromých a najrôznejšie choroby, vyháňal démonov. Zákonníci a farizeji mali spoznať v Ježišovi Mesiáša, mali mu [...]

Ľudské energetické polia.

01.12.2023

Či už ste ateista alebo veriaci, zrejme sa zhodneme, že každý človek niečo vyžaruje. Minimálne nejaké teplo vyžarujeme, ale veda toho zistila oveľa viac, je to aj nejaký minimálny elektrický prúd a podobne. Ale aj z emocionálneho hľadiska keď sme smutní, nahnevaní či veselí aj toto naše okolie vníma. Každý z nás žijeme na nejakom mieste, takisto pracujeme a trávime [...]

Apoštol Peter a kľúče od nebeskej brány.

24.11.2023

Peter bol zrejme najhorlivejším a najpevnejším učeníkom Ježiša Krista. Zrejme preto ho Ježiš oslovuje ako vedúcu osobnosť, keď mu hovorí: „pas moje ovce“ alebo „tebe dám kľúče od nebeskej brány“. Pápeži sa považujú za nasledovníkov Petra. Cirkev si toto poverenie vysvetľuje, že je na nich komu tie lístky do neba dajú a komu nie. Je vôbec takáto benevolencia [...]

Ylva Johanssonová, Komisárka EÚ, Švédsko, Štokholm

Johanssonová: V EÚ hrozí počas sviatkov obrovské množstvo teroristických útokov pre vojnu v Gaze

05.12.2023 13:12

EÚ v súčasnosti čelí zvýšenej hrozbe terorizmu v dôsledku vojny v Pásme Gazy, ktorá vyvoláva polarizáciu v spoločnosti.

Bohuš Garbár

Ruský špión Garbár za vyzvedačstvo na Slovensku zaplatí nakoniec aj pokutu

05.12.2023 12:35

Slovák, ktorý tento rok vo februári vyviazol s podmienkou v špionážnej afére spájanej s Ruskom, nakoniec bude musieť zaplatiť uloženú pokutu.

komisia volebná členovia, pellegrini

Nových 14 členov štátnej volebnej komisie sa ujalo funkcií

05.12.2023 11:42

Členovia štátnej volebnej komisie zložili sľub do rúk predsedu parlamentu Petra Pellegriniho.

Nigéria, Boko Haram

Armádny dron omylom usmrtil najmenej 85 civilistov v Nigérii

05.12.2023 11:26, aktualizované: 12:05

Dron nigérijskej armády omylom zaútočil na dedinu na severozápade Nigérie, pričom usmrtil najmenej 85 civilistov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 536
Celková čítanosť: 1305055x
Priemerná čítanosť článkov: 2435x

Autor blogu

Kategórie