Založ si blog

Obráťte sa k Bohu Ukrajinci a môžete vyhrať.

Božou vôľou nie je existencia len 1 národa na zemi. Božou vôľou je rozmanitosť národov. Hovorí sa o kráse národov. Každý národ má svoje osobitosti, reč a kultúru. Na zemi je mnoho národov a každý z nich je niečím špecifický, krásny. Je to nádherné dielo, je to ako pestrofarebná lúka kvetov.

Takže Božia vôľa je na vašej strane Ukrajinci, nemusíte byť súčasťou Ruska. Žiaľ musíte si to vybojovať. Pôda po ktorej chodíme je náš životný priestor a pôda nás živý. Vždy to bolo tak, že o pôdu sa bojovalo lebo to bola otázka bytia či nebytia jednotlivých národov, kmeňov.

Napadol vás jeden z najmocnejších národov sveta s obrovskou armádou. ALE niekto je silnejší ako Rusko a Putin – je to Stvoriteľ. Pozdvihnite svoj zrak nahor k Stvoriteľovi Ukrajinci a otvorte svoje srdcia Bohu. Ja prosím pre vás o silu a pomoc zo svetla. Prosím o to, aby sa vám dostalo veľkej podpory. Prosím o silu, odvahu a úspech pre vašich bojovníkov a civilistov. Vaše ženy nech sa tiež otvoria Bohu. Práve ženy majú byť vnútorne čisté, strážkyňami plameňa. Práve ženy majú byť prostredníčkami medzi týmto svetom a Bohom. Takže požiadajte svoje ženy nech sa otvoria Bohu a modlia sa za váš úspech. Práve prostredníctvom vašich žien, môže prísť zo SVETLA obrovská posila pre váš národ.

Ježiš povedal: Duch oživuje, telo nič neosoží. Preto neváhajte položiť aj to najcennejšie čo máte, vaše životy za vašu slobodu a za vašu milovanú krajinu. Pozemskou smrťou sa nič nekončí. Odovzdajte svoj osud do rúk Najvyššieho. ON je tvorca neba i zeme. ON sa vám môže stať veľkou záštitou a pomocou. Dôkazom toho je aj malý národ Izraelský, ktorý pokiaľ žil v čistote a podľa Božích príkazov dokázal odolať mocnostiam.

Hovorí sa, že keď je núdza najvyššia, je pomoc najväčšia. Ste pod obrovským tlakom vo veľmi ťažkej situácii. Neváhajte ani sekundu a siahnite po evanjeliách, čítajte prorokov a Mojžiša. Každý dokáže nadviazať spojenie s Bohom, netreba na to naučené modlitby, tie sú skôr na škodu. Prihovárajte sa Bohu ako svojmu priateľovi, či Otcovi. Veď sami uznáte, že niet pri rozhovore nad úprimné slová vychádzajúce priamo zo srdca – priamo z citu svojho ducha.

Ste to však vy ktorý sa musíte Bohu prihovárať a otvoriť mu svoje srdcia. Je to nevyhnutná podmienka. Len ak sa vy sami otvoríte Bohu a budete prosiť o pomoc až potom môže tá pomoc ku vám prísť ak ste tej pomoci hodní.

Milí Ukrajinci vyznajte svoje hriechy pred svojím Bohom vo svojom vnútri a poproste ho o odpustenie. Na tomto svete nie je nikto bez hriechu. Čiňte pokánie a snažte sa stať vnútorne čo najčistejšími a môže vás to zachrániť. Pokoru máte mať pred svojím Bohom, ale proti agresorovi máte právo s odhodlaním bojovať.

Ja osobne mám obrovský súcit s tým, čo práve teraz prežíva váš národ a tiež mám obrovský rešpekt k tomu s akým odhodlaním bojujete proti presile. Spomeňte si však aj na slávny biblický boj Dávida s Goliášom. Dávid hoci menší, ale vnútorne čistý s vierou a Hospodinovou podporou vyhral nad silnejším Goliášom.

SLÁVA UKRAJINE!!!

Ľud versus slovenské školstvo.

18.06.2022

Mám taký sen. Rád by som sa dožil, aby priestor hovoriť začali dostávať v čo najväčšej miere tí najšpičkovejší odborníci z tejto oblasti a oveľa menej politici. Lebo toto čo sa na Slovensku deje je skutočne komédia. Ja nehovorím, že pracovníci v školstve si nezaslúžia viac peňazí. V podstate aj hociktorí iní zamestnanci sa môžu rozhodnúť ísť štrajkovať za [...]

Poslanci SaS majú paranormálne schopnosti.

15.06.2022

Dokázali to už pri hlasovaní o dôvere vláde Ivete Radičovej, keď jej dokázali vysloviť dôveru a zároveň hlasovať proti Eurovalu, a to aj s vytiahnutými hlasovacími kartami z hlasovacích zariadení. Teraz je zase problém trochu iný. V parlamente sa ide odvolávať minister hospodárstva a predseda SaS Sulík. Niektorí koaliční partneri sa však vyjadrili, že nepodporia [...]

Sulík v spoločnosti Pátroviča a Chucka Norrisa.

13.06.2022

Pýtate sa čo spája pána Sulíka s týmito legendami? Je to jednoduché pán Sulík chce dať definitínu bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády. Pretože hoci vyčerpávajúco vysvetlil, že SaS vládu nepovalila, nájdu sa ešte stále takí čo to spochybňujú. Link na vyjadrenie pána Sulíka: https://sulik.sk/richard-sulik-dokaz-ze-my-s… Z tohto dôvodu si pán Sulík prizval na [...]

putin, Lukašenko

Rusko poskytne Bielorusku systém schopný niesť jadrové hlavice

25.06.2022 18:41

Iskander Moskva vyvinula ako odpoveď americký protiraketový štít.

Erdogan

Erdogan hovoril s premiérkou Švédska: Pri NATO žiadny pokrok nenastal

25.06.2022 18:31

Turecký líder vyjadril očakávania, že Švédsko zruší zbrojné embargo.

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kyjev

Českí „dobrovoľníci“ počas vojny rabovali v Kyjeve, hrozí im doživotie

25.06.2022 17:36

Vojaci našli u mužov dámske šperky či dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 323
Celková čítanosť: 838829x
Priemerná čítanosť článkov: 2597x

Autor blogu

Kategórie