Založ si blog

Bláznivé ľudstvo

Toto ľudstvo má obrovský sklon vytvoriť si nesprávne názory a následne sa týchto názorov držať ako kliesť. Je to chorobné a je to všade vo vede, v náboženstve aj v bežnom živote naozaj všade. Svojho času aj Ježiš hovoril o zablúdenom ľudstve. 

Čo to znamená zablúdiť? Znamená to ísť po nesprávnej ceste – to znamená konať nesprávne. Znamená to aj, že neviete odkiaľ prichádzate a kam idete ako tiež Ježiš hovoril. Alebo keď slepý vedie slepého obidvaja spadnú.

Ľudia majú skutočne tendenciu vytvárať si vlastné predstavy o najrôznejších veciach. Tieto predstavy však často môžu byť nesprávne. To by ešte nebola taká hrôza, keby ľudia týmto svojím predstavám až fanaticky neverili. To čo sa dnes deje je skutočne šialené. Doslova sa vytvárajú DOGMY. Ale to nielen v náboženstve, ale všade. Ľudia vydávajú svoje predstavy za absolútnu pravdu. Tieto majú tendenciu sa tak silno v ľuďoch zakoreniť, že sa zdá až nemožné, aby sa niečo na týchto názoroch to zmenilo.

Čo potom zmôže ak zo SVETLA príde zvestovanie o tom ako to je naozaj? Narazí to na tieto ľudské dogmy, na zapchaté uši, zavreté oči a takéto zvestovanie ľudia dokonca neváhajú označiť za bludy a niečo falošné, čo sa vlastne stalo aj Ježišovi v jeho národe Izraeli. V tomto spočíva obrovský pád ľudstva. A ľudia samy sa vyčleňujú z Božích pomocí. Pretože ako sa hovorí komu niet rady, tomu niet pomoci. A v tomto prípade nejde o žiadnu frázu, ale tvrdú realitu.

Jednoducho mnoho ľudí má také striktné a nemenné názory a také zatvrdené srdce, že oni sami seba urobili takými, že je nemožné im pomôcť. Potom sa nečudujme, že tento svet vyzerá takto. Je len výsledkom ľudských charakterov a ľudskej viery vo svoje bludy. Svet by však mal byť rajom na zemi, požehnaným miestom kde panuje krása, láska a porozumenie. To že vyzerá svet takto je len HANBOU celého ľudstva, jeho obžalobou aj vlastným odsúdením a nevyhnutným dôsledkom nesprávneho konania ľudí. Ľudia sa stali len karikatúrou toho, čím skutočne mali byť.

Pýcha a domýšľavosť ľudstva len potvrdzujú jeho malosť. Pretože len to malé a nepatrné sa potrebuje robiť veľkým. Keby bolo ľudstvo skutočne veľkým, nepotrebovalo by byť pyšným a domýšľaným. To že je dnes ľudstvo na seba tak veľmi pyšné len dokazuje jeho obmedzenosť a malosť. A keď sa pozrieme do histórie vždy sa potvrdilo, že pýcha predchádza pád. Ale čo iné môže vzniknúť na nesprávnych názoroch, obrovskej pýche pri bezbrehom konaní ktoré nepozná zábrany a pri nemorálnosti?

Rusi zabránili genocíde Slovanov.

03.03.2022

V žiadnom prípade neobhajujem inváziu Rusov na Ukrajinu. Len chcem byť férový a napísať aj to, že Rusi skutočne Slovanov zachránili. Z tajných nacistických archívov sa dozvedáme, že nacisti chceli po Rómoch a Židoch likvidovať aj Slovanov, zabrať ich územia a osídliť ich nadradenou nemeckou rasou. Bolo to veľké nebezpečie. Skutočne nacisti ovládli Československo, [...]

Ukrajinci dajte Rusom Krym.

01.03.2022

Darovanie Krymu mi pripomína darovanie Trójskeho koňa Grékmi. Tento dar ktorý Trója prijala ju stál úplnú porážku. Ja osobne by som ten Krym Rusom dal výmenou za to, že stiahnu svoje vojská. Ide o to, že Ukrajina Krym už neovláda a myslieť si, že ho od Rusov dobijú je naivné. Naopak kvôli svojej tvrdohlavosti môžu prísť ešte o väčšie územia alebo dokonca o celú [...]

Obráťte sa k Bohu Ukrajinci a môžete vyhrať.

26.02.2022

Božou vôľou nie je existencia len 1 národa na zemi. Božou vôľou je rozmanitosť národov. Hovorí sa o kráse národov. Každý národ má svoje osobitosti, reč a kultúru. Na zemi je mnoho národov a každý z nich je niečím špecifický, krásny. Je to nádherné dielo, je to ako pestrofarebná lúka kvetov. Takže Božia vôľa je na vašej strane Ukrajinci, nemusíte byť [...]

feri

Bývalý český poslanec Feri je v nemocnici, špekuluje sa o pokuse o samovraždu

28.05.2022 22:25

Exposlanec za stranu TOP 09 a bývalý poslanec českého parlamentu Dominik Feri (25) bol hospitalizovaný v nemocnici so stredne ťažkým zranením.

zbraň, pištoľ, vražda, lupič

Žena na večierku vo Virgínii zabila strelca svojou legálnou zbraňou

28.05.2022 21:50

Žena v americkom štáte Virgínia zastrelila muža, ktorý začal poloautomatickou zbraňou strieľať po zúčastnených na večierku.

Ľuboš Blaha

Ako skončí Blahova kniha o Leninovi? Pseudonym použil pre liberálnu totalitu, tvrdí

28.05.2022 18:13

Vydavateľstvo VEDA, ktoré patrí SAV, stiahlo z predaja Blahovu knihu, ktorú napísal pod pseudonymom. Pre Blahu je to prejav liberálnej totality.

Vladimir Putin

Putin hovoril so Scholzom a Macronom, o mieri, zbraniach aj obilí

28.05.2022 17:25

Ruský prezident Vladimír Putin hovoril osemdesiat minút so svojím francúzskym partnerom Emmanuelom Macronom a nemeckým kancelárom Olafom Scholzom.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 315
Celková čítanosť: 811003x
Priemerná čítanosť článkov: 2575x

Autor blogu

Kategórie