Prostitútky a omamné látky.
23. apríla 2024 20:52,
Prečítané 1 749x,
zoran44,
spoločnosť
Všimnite si, že keď je téma o týchto ženách, ktoré predávajú svoje telá veľmi často sú prítomné aj omamné látky rôzneho druhu.
Prečo je to tak? Dôvod je podľa mňa úplne jednoduchý, myslím si, že rôznymi omamnými látkami chcú prehlušiť svoj vnútorný hlas, ktorý im hovorí, že to čo robia je nesprávne.
Tieto omamné látky majú prehlušiť to, že sa vyspia s chlapmi, ku ktorým nič necítia -chcú len ich peniaze. Dávajú si mnohé argumenty, sami pre seba aj pre svoje okolie, aby ospravedlnili čo robia. Ale som toho názoru, že v konečnom dôsledku sa im nikdy nepodarí ospravedlniť nesprávne konanie.
Ak naozaj existuje Stvoriteľ a Jeho vôľa je votkaná do celého stvorenia ako nervové vlákna, tak náš duch sa s týmito Stvoriteľovými energiami spája, či o tom vie alebo nie, či to chce alebo nie. Tak nejako to má fungovať, všetko je prepojené.
To len ľudia pôsobia vo stvorení rušivo. Myslia si že môžu konať hocičo a bez následkov. Sú to ľudia, čo vymysleli otroctvo, prostitúciu, vojny, krádeže, vraždy a podobne. Toto od nás Stvoriteľ nikdy nechcel, On sa v Desatore vyslovil úplne proti tomu. To len my sme tvrdohlaví a nechceme sa vzdať svojej cesty aj keď je očividne nesprávna -toxická.
04.08.2026
Na svete ale aj okolo seba vidíme mnoho utrpenia, ťažkých osudov a nešťastia. Často tých ľudí ľutujeme a začíname pochybovať o Stvoriteľovi, či vôbec je alebo ako môže toto dopustiť. A práve tu je kameň úrazu. Pretože Stvoriteľ robí všetko preto, aby sme boli šťastní, ALE ON nemôže poprieť vlastné samočinné zákony. A to že my neveríme na minulé životy [...]
28.07.2026
Je to verš zo známej básne Janka Matúšku, prvé dve strofy tejto básne sú našou národnou hymnou. To že sme žili v útlaku pod rôznymi národmi posledne Maďarmi a Germánmi to dobre vieme, pamätáme si to z našich dejín. ALE mali by sme si dať aj otázku: Prečo sme vôbec žili v útlaku, prečo sme mali tie putá??? Na základe poznania, ktoré nám priniesol Abd-ru-shin si ja [...]
24.07.2026
Ako sa orientovať v tomto rozbúrenom mori tohto sveta? Niečo nám hovoria v školách, v cirkvách, niečo hovoria kamaráti, rodičia, známe osobnosti. Každý je však v konečnom dôsledku zodpovedný sám za seba. Nikto však nie je bez pomoci a ochrany. Ježiš povedal, že máme v sebe ducha. A prostredníctvom neho sa môžeme spájať so Stvoriteľom. ON nám dáva všetko dobré, čo [...]
Nesúhlas lavida, miera múdrosti človeka závisí... ...
Vedel som,že použiješ argument o slobodnej... ...
Život je cesta, napokon, cesta je dôležitejšia... ...
Som skutočne rád, že nastala mimoriadna... ...
Služby poskytujú aj muži ale oni z akéhosi... ...
Celá debata | RSS tejto debaty