Založ si blog

Vynúťme si písomné rozhodnutie členov vlády o Sputniku!

Mohol by to byť totiž dobrý dôkazný materiál pre prípadné trestné oznámenia a súdne spory pozostalých s vládnymi činiteľmi a ich stranami, ktoré zamedzili prístup ich pozostalým k vakcíne hoci neregistrovanej.

My občania máme určité práva a vláda a poslanci majú hájiť naše práva. Nech sa škriepia koľko chcú, ale po pracovnej dobe. Najprv nech si urobia svoju robotu, za ktorú ich platíme a potom nech pre mňa za mňa odvolajú premiéra a ministra zdravotníctva. Nám bežným ľuďom to môže byť jedno, ale nie je nám jedno ak nám zomierajú naši blízky. Preto vyzývam predstaviteľov vlády, aby okamžite rozhodli o Sputniku a urobili tak písomnou formou, aby toto ich rozhodnutie bolo nespochybniteľné a v budúcnosti zdokumentovateľné.

Pretože sa nám tu určití členovia vlády odtrhávajú od reality. Aká je to ochrana, keď oni zamedzia svojím občanom, aby dostali hoci aj neregistrovanú vakcínu? Nie je to skôr ochrana ich vlastných záujmov, ich spojencov a chlebodarcov? Ochranu vnímam ako keď rodičia chránia svoje deti pred rizikami, ktoré si tie deti ešte nedokážu uvedomiť. ALE ak sa dospelí svojprávni ľudia poučení o všetkých rizikách chcú zaočkovať v tejto mimoriadnej situácii aj neregistrovanou vakcínou, aby ochránili svoje zdravie a životy – potom je to nie ochrana ale porušovanie ich práv. Nepoviem keby toto bol jediný neregistrovaný liek a išlo by o úplne prvé podané dávky.

Politici majú obrovský sklon po voľbách presadzovať si svoje záujmy a nie záujmy nás občanov. Mali by skutočne vzniknúť rôzne združenia, aby sme si my občania vedeli vydobiť svoje práva. V dnešnej dobe internetu je to oveľa ľahšie komunikovať spolu aj väčším skupinám ľudí a uchádzať sa o podporu verejnosti s rôznymi vecami. Sme v ťažkej situácii, všetci odborníci vravia, že východisko je očkovať. Ale nech nám matematici vyrátajú kedy budeme zaočkovaní ak sa budeme očkovať len registrovanými vakcínami podľa dohodnutých dodávok. Veď to by nemalo byť také ťažké vypočítať. A nech vyrátajú aj to, že ak by sme začali vakcínovať aj Sputnikom koľko životov by sa mohlo zachrániť.

A ten rozdiel to sú ľudia, čo nemuseli umrieť. Tak nech sa láskavo členovia vlády vlastnoručne podpíšu pod svoje rozhodnutie, že odopierajú svojim občanom – ktorí ich len tak mimochodom aj platia, možnosť zaočkovať sa neregistrovanou vakcínou. Následne odporúčam ľuďom, ktorí sa chcú vakcínovať Sputnikom, aby toto tiež spísali na papier a overili notárom. Keď sa im potom niečo stane utrpia trvalé následky alebo zomrú, pretože sa nedostali na rad k registrovanej vakcíne, môžu sa pozostalí obetí alebo samotní ľudia s trvalými následkami Covid-19 spájať dokopy, vytvoriť združenie zaplatiť si právnika a podávať hromadné žaloby a trestné oznámenia na členov vlády a ich strany, ktoré im zamedzili v očkovaní dnes ešte neregistrovanou vakcínou Sputnik.

Dovtedy budú už známe rôzne štúdie o vakcíne Sputnik aké nežiaduce účinky spôsobila a koľko životov zachránila. O toto sa bude dať na tých súdnych sporoch oprieť. Lebo dnes situácia vyzerá tak, že v mnohých krajinách sa Sputnikom vakcínuje a nie sú hlásené nejaké extrémne nežiaduce účinky. A nehovorte mi, že keby boli, že by to už nebolo na titulkoch pro-západných médií. Lebo ja nespochybňujem, že existuje Ruská propaganda, ALE nejako sa nehovorí o tej USA propagande – ona ako keby neexistovala. Keď sa o niečom nepíše, tak to neexistuje?

Takže ak by sme nemali veľký problém, bol by som aj ja len za certifikované vakcíny od EMA. Ale nezdá sa mi, že situácia u nás je bežná. Veď tí istí členovia vlády schvaľujú núdzový stav. Alebo sú rozdvojené osobnosti? A to že nám denne zomiera 100 ľudí to je podľa nich pohodička? Podľa mňa treba robiť iné rozhodnutia vo výnimočných situáciách ako v bežných časoch. Neviem čo je na tom nepochopiteľné.

Psou povinnosťou členov vlády je zabezpečiť riadny chod štátu, ochranu zdravia, majetku a životov občanov Slovenskej republiky. A po pracovnej dobe nech sa hádajú, nech si dajú aj po papuli alebo si odvolávajú koho chcú.

Zatvrdnuté kamenné ľudské srdcia.

30.11.2022

Predstavte si, že nejaký človek spôsobí inému veľkú bolesť napríklad zabijem mu dieťa alebo niečo podobné naozaj strašné s dlho trvajúcimi následkami a bolesťou. Stáva sa, že v takýchto situáciách poškodení skĺzavajú k tak obrovskej nenávisti, že povedia nikdy v živote ti neodpustím. Teraz sa pozrime na to či je to správne. Existujú tu 3 pohľady na odpustenie: [...]

Ako cirkvi naložia s učením syna človeka?

29.11.2022

Už vieme ako cirkvi naložili so synom Božím Ježišom. Židovská cirkev vrieskala dovtedy, kým nedošlo k jeho fyzickej likvidácii. Kresťanská cirkev zase zabila jeho učenie. V snahe získať čo najviac stúpencov a tiež v snahe všetko vedieť lepšie pokrivili učenie Ježiša a vytvorili svoje vlastné pravdy – dogmy. Syn človeka napísal svoje dielo vlastnou rukou. Toto už nie [...]

V akom svete chceme žiť, takí musíme sami byť.

26.11.2022

Predstavte si 1000 L nádrž v ktorej je čistá voda. Keď budeme do tejto nádrže postupne kvapkať zelenú farbu, pomaly ale isto sa začne voda meniť na jemne zelenú, neskôr sýtejšie zelenú až sa voda úplne zafarbí na zeleno. Teraz si predstavte, že každé vaše slovo a čin sú jednou takou kvapkou. Nádržou nech je naša krajina. Podľa mňa každý deň do tejto nádrže [...]

Polícia / NAKA / Kukláči /

NAKA začala trestné stíhanie v kauze vyplatenia 30 miliónov eur advokátom

02.12.2022 10:34

FNM zrealizoval v roku 2014 verejné obstarávanie právnych služieb a uzavrel zmluvy aj s advokátskymi kanceláriami Bžán a Dvorecký.

prezidentka

Poslanci pokračujú v rokovaní, čaká ich výnimočne viacero hlasovaní

02.12.2022 09:52

Poslanci majú rozhodnúť aj o novele zákona o dani.

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Peter Pellegrini, Ide o pravdu

Pellegrini v Ide o pravdu: Hlasovanie o páde vlády bude test. Ukáže sa, kto je provládny

02.12.2022 09:00

Pri odvolávaní vlády neexistuje šedé, len biele a čierne. Buď ste za túto vládu alebo ste proti nej, hovorí Peter Pellegrini. Jasne sa poslanci rozdelia, dodáva.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 375
Celková čítanosť: 953806x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie