Založ si blog

Ježiš bol splodený hrubohmotne

Abd-ru-shin píše, ak je Boh dokonalý a celé stvorenie vzniklo z tejto dokonalosti, nie je tu priestor na výnimky alebo svojvôľu. Jednoducho povedané, že ak my všetci sme boli splodení sexuálnym aktom muža a ženy, ani pri Ježišovom splodení to nemohlo byť inak. Nie je dôvod, aby Boh menil svoje zákony kvôli svojmu synovi, pretože zákony stvorenia platia pre všetkých aj pre Boha. Boh pôsobí v rámci svojich dokonalých zákonov.

Zároveň sa však nevylučuje nepoškvrnené počatie. Pretože je len našou chybou, že sa na milovanie dvoch ľudí pozerá ako na hriech. Keď sa totiž milujú dvaja ľudia, ktorí sa ľúbia je aj toto ich hrubohmotné spojenie čisté. Tak tomu bolo aj v prípade Ježiša. Mária jeho matka musela byť na to osobitne vyvolená, musela byť vysoko duchovne vyvinutá a musela vzhliadať k Bohu – k Svetlu. Ale to nepoškvrnené počatie neznamená počatie bez muža. Ale naopak bolo to počatie z najhlbšej čistej lásky, ktorou Mária zahorela k istému mužovi.

Pre dnešnú dobu možno povedať, že spermia musela oplodniť vajíčko. Že jednoducho je to zákon a inak to nejde. To že ľudia urobili z čistého pohlavného pudu alebo čistého pohlavného styku niečo hriešne je už druhá vec. Ale pri čistej láske muža a ženy nemožno hovoriť o hriechu.

Ježiš sám o sebe hovoril, že neprišiel zákon zrušiť, ale naplniť ho. Keď rozprával ľuďom o duchovných dejoch pripodobňoval ich k rôznym pozemským činnostiam, aby si tieto duchovné deje ľudia vedeli predstaviť. Ježiš nepriniesol nič neprirodzené ani nebol neprirodzeným spôsobom počatý. On pôsobil plne v prirodzenosti zákonov ktoré platia. Aj keď činil zázraky, dialo sa tak v plnej prirodzenosti Božích zákonov – ALE samozrejme bolo to preto tak ohromné, pretože ohromná MOC Božia pôsobila cez Ježiša.

Ježiš taktiež neprišiel, aby bol zabitý. ALE prišiel nám na pomoc napriek tomu, že dobre vedel čo ho čaká, akou strašnou smrťou zomrie. Normálny ľudia ho vítali a ďakovali mu za všetky pomoci, za všetky uzdravenia. Ale čo bolo najdôležitejšie Slovo Pravdy, ktoré priniesol – do tohto sveta ľudských výmyslov a fantazmagórií, haoxov a konšpirácií. Svetlo nám ešte raz odhalilo Ježišov pobyt tu na zemi a jeho pôsobenie. Ostatné je už na každom jednotlivcovi, či bude lenivý alebo sa bude namáhať spoznať pravdu, čo príjme a čo nie.

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

Odpykal si už národ slovenský svoju zlú karmu?

17.02.2024

Podľa môjho názoru keď má karmu jednotlivec, môžu mať karmu aj národy. Je to čisto len môj názor, ale logiku to dáva. Ak totiž zoberieme náš národ nech má 5 miliónov jednotlivcov (samozrejme v minulosti to bolo menej) a každý z týchto 5 miliónov jednotlivcov má svoju karmu. Keď dáme dokopy konanie týchto 5 miliónov ľudí a z ich konania vyplývajúce nevyhnutné [...]

F-16

Kaliňák v USA prevzal prvé dve stíhačky F-16, stroje zostávajú v USA

01.03.2024 12:22

Minister obrany ešte začiatkom februára pripustil objednanie aj ďalších stíhačiek F-16.

unrwa

EÚ pošle úradu pre palestínskych utečencov len časť z 82 miliónov eur, píše Reuters

01.03.2024 11:59

Izrael v januári obvinil 12 z celkových 13 000 zamestnancov úradu v Pásme Gazy, že sa zúčastnili na útoku pod vedením Hamasu.

požiar

Škoda dosiahla vyše 200-tisíc eur. Vo Viničnom zasahovalo viac ako 20 hasičov

01.03.2024 11:38

V piatok krátko po 6.30 h nahlásili hasičom dymenie zo strechy trojposchodovej budovy v rekonštrukcii.

Matúš Šutaj Eštok

Šutaj Eštok avizuje ozdravný plán pre opravovne: IT divízia generuje miliónovú stratu

01.03.2024 11:36

Minister uviedol, že divíziu zriadili za bývalého ministra vnútra Romana Mikulca.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1345955x
Priemerná čítanosť článkov: 2438x

Autor blogu

Kategórie