Založ si blog

Dúfam že pán Kiska nevylúči z vlády aj Oľano

Pán Kiska si povedal, že Matovič sa do toho nevyzná že predsa len bude lepšie keď on sám bude zostavovať vládu. Ja ako volič Oľano teraz len tŕpnem či pán Kiska nevylúči zo spolupráce aj Oľano. Mrzelo by ma to keby takto môj hlas prepadol.

Ďalej Kolár má pošramotenú minulosť, Sulík sa stretával s Kočnerom, takže ak to má byť vláda s vysokým morálnym kreditom bude musieť vylúčiť aj ich a pre istotu aj celé ich strany. Najlepšie predsa len bude ak bude pán Kiska vládnuť sám s jeho stranou, pretože ak si hárok s výsledkami volieb otočí dole hlavou, tak vlastne on je skutočný víťaz volieb. A keďže všetky videá a informácie kompromitujúce pána Kisku vyprodukoval Smer a nezakladajú sa na pravde, takže vlastne on jediný je čistý ako ľalia a len on sám so svojou stranou budú riadiť našu krajinu.

Toľko fikcia pána Kisku, ale nedalo mi to he he.

Poviem rovno niekedy je lepšie mlčať ako tresknúť totálnu sprostosť, myslím tie reči o vláde s vysokým morálnym kreditom. Ľudia nežerú seno pán Kiska. Sulík a Kollár sa na rozdiel od vás k svojej minulosti postavili ako chlapi, niektoré veci oľutovali a verejne slúbili, že sa toxických kontaktov budú vyvarovať. Mali by ste si z nich radšej zobrať príklad pán Kiska a nie ich kritizovať.

Je to smutné, ale mohli sme si vo voľbách vybrať len z toho, čo bolo v ponuke. Tak si občania vybrali a politické strany dostali rôzne silný mandát na zostupovanie. To znamená, že čím viac hlasov získali, tým im ľudia viac veria a tým automaticky majú mať tie silnejšie strany väčší priestor a väčšiu silu na realizáciu svojich plánov a vízií. Lebo ide o veľkosť podpory. Na to prosím pán Kiska s vašimi 5,7 % nikdy nezabúdajte.

Odkaz pre vás všetkých: máte za ušami všetci, to dobre vieme. Ale ľudia nechcú hádky, dali vám dôveru, mandát na správu vecí verejných, tak radšej namiesto silných rečí sklopte uši a ukážte čo viete. Skutkami sa očistite alebo padnite do zabudnutia.

Páchateľ a obeť, nevedomosť a vedomosť.

24.05.2024

Stáva sa, že nejakí ľudia sa dostanú do situácie, kde trpia. Sme cítiace bytosti a mnohým je ľúto, že títo ľudia trpia. Aj ja som sa často zamýšľal nad tým, že aké to má niekto ťažké. Môže dôjsť dokonca k situácii, že sme z toho rozhorčení. Predstavme si však teraz 2 konkrétnych ľudí, jeden tomu druhému ubližuje – je páchateľ a druhý trpí od páchateľa [...]

Tvrdenie temna a tvrdenie Svetla.

22.05.2024

Sú také 2 základné teórie o našom živote a tomto svete: 1. Žijeme len teraz jediný krát Táto teória hovorí zhruba toto. Ducha nevidím ani záhrobný svet – takže neexistujú. Keď je len jeden tento život, tak načo prílišná prudéria a moralizovanie, treba si troška dopriať ako sa vraví a to na všetkých frontoch. Ak to inak nejde tak treba použiť aj nedovolené [...]

Ako robiť politickú kampaň v týchto pohnutých časoch.

18.05.2024

Oceňujem že všetky politické strany teraz utlmili svoju činnosť. To sa však dá len do určitého času. Aj keď je premiér v kritickom stave veci musia ísť ďalej. Blížia sa eurovoľby. Ako by mali politické strany kampaňovať? Je to jednoduché, moderátori to zvykli pripomínať. Treba hovoriť o svojich predstavách, víziách a riešeniach. U nás na Slovensku sa politika [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 575
Celková čítanosť: 1398597x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie