Založ si blog

Dúfam že pán Kiska nevylúči z vlády aj Oľano

Pán Kiska si povedal, že Matovič sa do toho nevyzná že predsa len bude lepšie keď on sám bude zostavovať vládu. Ja ako volič Oľano teraz len tŕpnem či pán Kiska nevylúči zo spolupráce aj Oľano. Mrzelo by ma to keby takto môj hlas prepadol.

Ďalej Kolár má pošramotenú minulosť, Sulík sa stretával s Kočnerom, takže ak to má byť vláda s vysokým morálnym kreditom bude musieť vylúčiť aj ich a pre istotu aj celé ich strany. Najlepšie predsa len bude ak bude pán Kiska vládnuť sám s jeho stranou, pretože ak si hárok s výsledkami volieb otočí dole hlavou, tak vlastne on je skutočný víťaz volieb. A keďže všetky videá a informácie kompromitujúce pána Kisku vyprodukoval Smer a nezakladajú sa na pravde, takže vlastne on jediný je čistý ako ľalia a len on sám so svojou stranou budú riadiť našu krajinu.

Toľko fikcia pána Kisku, ale nedalo mi to he he.

Poviem rovno niekedy je lepšie mlčať ako tresknúť totálnu sprostosť, myslím tie reči o vláde s vysokým morálnym kreditom. Ľudia nežerú seno pán Kiska. Sulík a Kollár sa na rozdiel od vás k svojej minulosti postavili ako chlapi, niektoré veci oľutovali a verejne slúbili, že sa toxických kontaktov budú vyvarovať. Mali by ste si z nich radšej zobrať príklad pán Kiska a nie ich kritizovať.

Je to smutné, ale mohli sme si vo voľbách vybrať len z toho, čo bolo v ponuke. Tak si občania vybrali a politické strany dostali rôzne silný mandát na zostupovanie. To znamená, že čím viac hlasov získali, tým im ľudia viac veria a tým automaticky majú mať tie silnejšie strany väčší priestor a väčšiu silu na realizáciu svojich plánov a vízií. Lebo ide o veľkosť podpory. Na to prosím pán Kiska s vašimi 5,7 % nikdy nezabúdajte.

Odkaz pre vás všetkých: máte za ušami všetci, to dobre vieme. Ale ľudia nechcú hádky, dali vám dôveru, mandát na správu vecí verejných, tak radšej namiesto silných rečí sklopte uši a ukážte čo viete. Skutkami sa očistite alebo padnite do zabudnutia.

Zatvrdnuté kamenné ľudské srdcia.

30.11.2022

Predstavte si, že nejaký človek spôsobí inému veľkú bolesť napríklad zabijem mu dieťa alebo niečo podobné naozaj strašné s dlho trvajúcimi následkami a bolesťou. Stáva sa, že v takýchto situáciách poškodení skĺzavajú k tak obrovskej nenávisti, že povedia nikdy v živote ti neodpustím. Teraz sa pozrime na to či je to správne. Existujú tu 3 pohľady na odpustenie: [...]

Ako cirkvi naložia s učením syna človeka?

29.11.2022

Už vieme ako cirkvi naložili so synom Božím Ježišom. Židovská cirkev vrieskala dovtedy, kým nedošlo k jeho fyzickej likvidácii. Kresťanská cirkev zase zabila jeho učenie. V snahe získať čo najviac stúpencov a tiež v snahe všetko vedieť lepšie pokrivili učenie Ježiša a vytvorili svoje vlastné pravdy – dogmy. Syn človeka napísal svoje dielo vlastnou rukou. Toto už nie [...]

V akom svete chceme žiť, takí musíme sami byť.

26.11.2022

Predstavte si 1000 L nádrž v ktorej je čistá voda. Keď budeme do tejto nádrže postupne kvapkať zelenú farbu, pomaly ale isto sa začne voda meniť na jemne zelenú, neskôr sýtejšie zelenú až sa voda úplne zafarbí na zeleno. Teraz si predstavte, že každé vaše slovo a čin sú jednou takou kvapkou. Nádržou nech je naša krajina. Podľa mňa každý deň do tejto nádrže [...]

Chorvátsko Lyžovanie SP Slalom Ženy 1. kolo

Lyžiarska sezóna v Rakúsku sa začala cenovým šokom

02.12.2022 11:13

Ušetrí ten, kto si lístky objedná skôr, na internete a na dni s menším vyťažením.

Trump

Súd zamietol Trumpovu žiadosť a uvoľnil pre vyšetrovanie všetky zhabané dokumenty

02.12.2022 10:55

Odvolací súd tým odstránil prekážku vo vyšetrovaní ministerstva spravodlivosti v prípade držby utajovaných dokumentov.

Polícia / NAKA / Kukláči /

NAKA začala trestné stíhanie v kauze vyplatenia 30 miliónov eur advokátom

02.12.2022 10:34

FNM zrealizoval v roku 2014 verejné obstarávanie právnych služieb a uzavrel zmluvy aj s advokátskymi kanceláriami Bžán a Dvorecký.

prezidentka

Poslanci pokračujú v rokovaní, čaká ich výnimočne viacero hlasovaní

02.12.2022 09:52

Poslanci majú rozhodnúť aj o novele zákona o dani.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 375
Celková čítanosť: 953819x
Priemerná čítanosť článkov: 2544x

Autor blogu

Kategórie