Založ si blog

Abd-ru-schin položil základy tisícročnej ríše

Keď Ježiš cca pred 2000 rokmi videl aké biedne je to s ľuďmi, aký veľký je náš úpadok a ako sa v ľuďoch Živé slovo ťažko ujímalo, hlboko pohnutý prisľúbil nám poslednú pomoc. Prisľúbil nám, že ešte raz bude tesne pred súdom zvestované Pravé slovo Božie.

 

A ten zvestovateľ skutočne prišiel. Pod pseudonymom Abd-ru-schin začal od roku 1923 písať odpovede na podstatné otázky života, tie sa stali základom jeho hlavného diela Vo svetle pravdy. V tomto diele poukázal na samočinne pôsobiace Božie zákony, poukázal na naše tisícoraké chyby a nedostatky, čo sme doteraz robili nesprávne, ale zároveň nám ukázal ako máme žiť aby sme našli cestu späť do večnej ríše odkiaľ sme nevedomí vyšli a kam sa máme vedomí vrátiť. Dá sa povedať, že týmto dielom položil Abd-ru-schin základy tisícročnej ríše.

 

Ale bolo tu ešte temno. Aj to reprezentované Hitlerom ponúklo ľuďom svoje dielo plné nenávisti, radikálnych myšlienok a militarizmu – Mein Kampf. V dávnych dobách bolo zvestované, že tesne pred súdom temno pozdvihne svoju hlavu. To sa zrejme aj udialo, tým že sa temno v podobe nacistického režimu dostalo k moci. Ľudia tej doby ako v tranze zbožňovali Hitlera, dali mu moc a slepo ho nasledovali. Tak sa skutočne temno na krátky čas dostalo k veľkej moci a pozdvihlo svoju hlavu. Bolo to vinou ľudí tej doby, z ktorých veľká väčšina si vybrala Hitlera, pretože milovali to aký bol a čo sľuboval, že za všetko môžu tí druhí.

 

Vieme ako to všetko dopadlo, koľko škôd a utrpenia bolo napáchaných. Čo nevieme je to koľko duší z tej temnej doby ešte existuje. Buďme však radi my čo ešte stále žijeme a rozhodujme sa správne. S Abd-ru-schinom prišiel na zem aj súd. Nepredstupujeme však pred sudcu, ale súdime sami seba podľa toho k čomu sa prikláňame, buď do radosti a života alebo do utrpenia či duchovnej smrti.

 

Teraz žijeme v dobe zvýšeného tlaku svetla. Všetko sa musí rozuzliť a prejaviť, to dobré aj zlé. Všetko mŕtve v nás bude teraz vzkriesené k súdu. Všetky naše najskrytejšie a dávno zabudnuté chúťky a slabosti. Tí čo tento boj vyhrajú budú tvoriť tisícročnú ríšu.

 

Ľudstvo bude teraz v súde zbavené práv, bude po nejaký čas vydedené z doterajšej výsady, že ľudská vôľa vedením a formovaním toto pozdejšie stvorenie ovláda! Ľudstvo bude vydedené na 1000 rokov, aby konečne mohol nastať mier a všetko spelo nahor k Svetlu podľa prazákonov vo stvorení, voči ktorým sa doteraz človek staval nepriateľsky.

 

Po tisíc rokov bude vládnuť len Božia vôľa, ktorej sa musí podriadiť každý ľudský duch, pokiaľ mohol obstáť v súde! Keby však potom ešte raz nastalo zlyhanie ako doteraz, tak ľudstvo musí počítať s úplným zničením!

Konečné riešenie otázky Ježiša Nazaretského.

02.12.2023

Akýsi Ježiš z Nazareta si dovolil poučovať Židov o tom ako majú žiť. Tento obyčajný laik a tesárov syn sa opovážil kafrať do remesla študovaným zákonníkom, farizejom a kňazom. Aby toho nebolo málo Ježiš dokázal slepým vracať zrak, liečil chromých a najrôznejšie choroby, vyháňal démonov. Zákonníci a farizeji mali spoznať v Ježišovi Mesiáša, mali mu [...]

Ľudské energetické polia.

01.12.2023

Či už ste ateista alebo veriaci, zrejme sa zhodneme, že každý človek niečo vyžaruje. Minimálne nejaké teplo vyžarujeme, ale veda toho zistila oveľa viac, je to aj nejaký minimálny elektrický prúd a podobne. Ale aj z emocionálneho hľadiska keď sme smutní, nahnevaní či veselí aj toto naše okolie vníma. Každý z nás žijeme na nejakom mieste, takisto pracujeme a trávime [...]

Apoštol Peter a kľúče od nebeskej brány.

24.11.2023

Peter bol zrejme najhorlivejším a najpevnejším učeníkom Ježiša Krista. Zrejme preto ho Ježiš oslovuje ako vedúcu osobnosť, keď mu hovorí: „pas moje ovce“ alebo „tebe dám kľúče od nebeskej brány“. Pápeži sa považujú za nasledovníkov Petra. Cirkev si toto poverenie vysvetľuje, že je na nich komu tie lístky do neba dajú a komu nie. Je vôbec takáto benevolencia [...]

Ylva Johanssonová, Komisárka EÚ, Švédsko, Štokholm

Johanssonová: V EÚ hrozí počas sviatkov obrovské množstvo teroristických útokov pre vojnu v Gaze

05.12.2023 13:12

EÚ v súčasnosti čelí zvýšenej hrozbe terorizmu v dôsledku vojny v Pásme Gazy, ktorá vyvoláva polarizáciu v spoločnosti.

Bohuš Garbár

Ruský špión Garbár za vyzvedačstvo na Slovensku zaplatí nakoniec aj pokutu

05.12.2023 12:35

Slovák, ktorý tento rok vo februári vyviazol s podmienkou v špionážnej afére spájanej s Ruskom, nakoniec bude musieť zaplatiť uloženú pokutu.

komisia volebná členovia, pellegrini

Nových 14 členov štátnej volebnej komisie sa ujalo funkcií

05.12.2023 11:42

Členovia štátnej volebnej komisie zložili sľub do rúk predsedu parlamentu Petra Pellegriniho.

Nigéria, Boko Haram

Armádny dron omylom usmrtil najmenej 85 civilistov v Nigérii

05.12.2023 11:26, aktualizované: 12:05

Dron nigérijskej armády omylom zaútočil na dedinu na severozápade Nigérie, pričom usmrtil najmenej 85 civilistov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 536
Celková čítanosť: 1305070x
Priemerná čítanosť článkov: 2435x

Autor blogu

Kategórie