Založ si blog

Pani Jankovská a realita tohto sveta

Ešte samozrejme nie je nič vyšetrené. Ale uniknuté sms z Threemy aj napr. o pani Jankovskej mi dávajú zmysel. Všade naokolo počujem znechutených ľudí, že spravodlivosť neexistuje. Ľudia cítia, že by svet mal inak vyzerať a fungovať.

 

A odpoveďou prečo to tak nie je, je tento pohľad cez kľúčovú dierku. Akoby sme vďaka Kočnerovmu mobilu na chvíľu nahliadli do skorumpovaného a prehnitého sveta mocných, ktorí riadia tento svet. Títo mocní sú zodpovední za stav sveta aký je. Naskytol sa nám pohľad na možné obludné praktiky. Ja skutočne neviem či sú tie sms pravé, ale celé to dáva zmysel a logiku. Dá sa vôbec sfalšovať taká sms aj s dátumom?

 

Osobne tomu dávam tých 95% že je to pravda. Rád by som sa mýlil, ale to by tento svet musel inak vyzerať. A vzhľadom na to v akom stave je tento svet verím, tým uniknutým sms-kám. Toto by mal začať niekto okamžite vyšetrovať, veď to sú také závažné podozrenia, ak by sa to potvrdilo išlo by o niečo obludné.

 

Vzhľadom na to, že vláda kontroluje sama seba a máme skvelé kontrolné mechanizmy je to vysoko pravdepodobné, že naša spoločnosť takto roky funguje. Veď vláda volí sudcov, šéfa polície aj prokuratúry. Tak ako títo ľudia majú vyšetrovať člena vlády, tej vlády ktorá ich zvolila do tučných funkcií? Je to taká nepríjemná situácia.

 

Už my to pripadá, že tí naši vládni činitelia sú ako profesionálny herci, ktorí hrajú svoju rolu. A čím menší záujem verejnosti o veci verejné, tým lepšie pre nás. Veď my sa o všetko postaráme môžete sa spoľahnúť a kľudne spávať :-).

 

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

česko, Petr Pavel, Emmanuel Macron

Macron vyzval spojencov, aby neboli zbabelí. Rusko nesmie vyhrať, kroky Česka sú významné, povedal v Prahe

05.03.2024 15:05, aktualizované: 15:13

Rusko nesmie zvíťaziť vo vojne na Ukrajine. Je nutné podporovať ukrajinský ľud a tamojšiu armádu tak dlho, ako to bude potrebné.

Robert Fico

Fico: Keby som mal právomoc odvolať predsedu Ústavného súdu, tak ho odvolám

05.03.2024 15:04, aktualizované: 15:12

Predseda ÚS Fiačan by mal podľa Fica odstúpiť.

izrael, hamas, tunel

Izraelská armáda zničila najväčší tunel Hamasu v Pásme Gazy

05.03.2024 14:54

Štyri kilometre dlhý tunelový systém sa nachádzal 400 metrov od hraničného priechodu Erez medzi Izraelom a Pásmom Gazy.

somálsko, záplavy, El Niňo

Klimatický jav El Niňo prinesie od marca do mája nadpriemerné teploty, upozorňujú meteorológovia

05.03.2024 14:18

El Niňo je klimatický jav prejavujúci sa zvyšovaním teploty povrchu oceánu v rozsiahlych oblastiach centrálnej a východnej časti rovníkového Tichého oceánu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347925x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie