Založ si blog

Vysokopostavení prokurátori Vanek a Šufliarsky

Musím povedať, že som zhrozený kam všade siahajú Kočnerove pazúre. Kočnera vnímam ako predstaviteľa temna. Pretože jeho nástrojmi sú podvody, klamstvá,  využívanie prostitútok, podplácanie, lichotenie, vydieranie, zastrašovanie a zrejme aj vraždenie ak sa to potvrdí. Ťažko povedať koľko je takýchto ľudí podobných Kočnerovi, ktorí si chcú všetkými možnými prostriedkami zabezpečiť blahobyt na úkor ostatných.

Nie je to pekný obrázok, táto celá špina čo sa nám po Kuciakovej vražde odhalila, ale berme to ako prebudenie do reality. Nečudujme sa preto, že naša krajina je v stave v akom je. Mnohí ľudia nosia v sebe túžbu po spravodlivosti, ale to žiaľ nie je možné keď ľudia ako Kočner majú taký obrovský vplyv.

Janka Kuciaka naopak vnímam ako predstaviteľa svetla. Ako človeka čestného, čistého, verného, ktorého poburovali neprávosti, korupcia a rôzne iné neduhy v našej spoločnosti. Kočner chcel na neho niečo nájsť no evidentne nenašiel. Keď nemožno niekoho zdiskreditovať či vydierať jediné riešenie ako ho umlčať je zavraždiť ho.

Predstavitelia svetla nevydierajú, nezastrašujú, nepodplácajú a nevraždia. Preto sú proti ľuďom temna v horšom postavení. Je to nerovný boj, na ktorý môžu doplatiť aj vlastným životom. Ich jedinou ochranou, na ktorú spoliehajú sú silové zložky štátu. Preto je obrovský problém ak sa temnu podarí nájsť si cestičky k vysokopostaveným ľuďom na prokuratúre. Vanek komunikoval s Kočnerovou šlapkou a Šufliarsky priamo s Kočnerom. Možno sú to schopní ľudia, ktorí si svoje vysokopostavené posty zaslúžili svojimi schopnosťami. Za to že podali ruku temnu, zaplatili svojou kariérou.

Nech je to poučenie do budúcnosti alebo aj pre ostatných, že temno chce len vycicať a využiť a prináša len deštrukciu a škody pre tých čo temnu otvoria dvere. A poučenie to má byť aj pre nás ak chceme žiť lepšie a ak tu niekedy má byť poriadok potrebujeme na to čistú a čestnú políciu, prokuratúru a súdy. Myslím si, že je to veľmi dôležité, bez toho sa nepohneme dopredu.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 13:27

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

Michal Aláč

Progresívci sa ospravedlnili bývalému riaditeľovi SIS Aláčovi

05.03.2024 12:20, aktualizované: 13:35

Exriaditeľ SIS tvrdí, že hnutie Progresívne Slovensko zasiahlo do jeho osobnostných práv.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347850x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie