Založ si blog

Vysokopostavení prokurátori Vanek a Šufliarsky

Musím povedať, že som zhrozený kam všade siahajú Kočnerove pazúre. Kočnera vnímam ako predstaviteľa temna. Pretože jeho nástrojmi sú podvody, klamstvá,  využívanie prostitútok, podplácanie, lichotenie, vydieranie, zastrašovanie a zrejme aj vraždenie ak sa to potvrdí. Ťažko povedať koľko je takýchto ľudí podobných Kočnerovi, ktorí si chcú všetkými možnými prostriedkami zabezpečiť blahobyt na úkor ostatných.

Nie je to pekný obrázok, táto celá špina čo sa nám po Kuciakovej vražde odhalila, ale berme to ako prebudenie do reality. Nečudujme sa preto, že naša krajina je v stave v akom je. Mnohí ľudia nosia v sebe túžbu po spravodlivosti, ale to žiaľ nie je možné keď ľudia ako Kočner majú taký obrovský vplyv.

Janka Kuciaka naopak vnímam ako predstaviteľa svetla. Ako človeka čestného, čistého, verného, ktorého poburovali neprávosti, korupcia a rôzne iné neduhy v našej spoločnosti. Kočner chcel na neho niečo nájsť no evidentne nenašiel. Keď nemožno niekoho zdiskreditovať či vydierať jediné riešenie ako ho umlčať je zavraždiť ho.

Predstavitelia svetla nevydierajú, nezastrašujú, nepodplácajú a nevraždia. Preto sú proti ľuďom temna v horšom postavení. Je to nerovný boj, na ktorý môžu doplatiť aj vlastným životom. Ich jedinou ochranou, na ktorú spoliehajú sú silové zložky štátu. Preto je obrovský problém ak sa temnu podarí nájsť si cestičky k vysokopostaveným ľuďom na prokuratúre. Vanek komunikoval s Kočnerovou šlapkou a Šufliarsky priamo s Kočnerom. Možno sú to schopní ľudia, ktorí si svoje vysokopostavené posty zaslúžili svojimi schopnosťami. Za to že podali ruku temnu, zaplatili svojou kariérou.

Nech je to poučenie do budúcnosti alebo aj pre ostatných, že temno chce len vycicať a využiť a prináša len deštrukciu a škody pre tých čo temnu otvoria dvere. A poučenie to má byť aj pre nás ak chceme žiť lepšie a ak tu niekedy má byť poriadok potrebujeme na to čistú a čestnú políciu, prokuratúru a súdy. Myslím si, že je to veľmi dôležité, bez toho sa nepohneme dopredu.

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

Hrádza proti liberalizmu.

07.07.2024

Včera mal premiér prejav, že chce byť hrádzou proti liberalizmu. Konkrétne mal na mysli asi to, aby sa celé Slovensko nestalo LGBTI+ komunitou. Žiaľ mám pre premiéra zlé správy, toto žiadny zákon nezastaví, zastaviť to môžu len ženy. Ženy sú totiž mostom pre inkarnujúcu sa dušu. Pokiaľ je tento most poškodený, pokrivený tak aj to čo po ňom príde je poškodené, [...]

Ježiš, minulé životy a budúce životy.

05.07.2024

V evanjeliu Jánovom je zaujímavá pasáž – kapitola 15: Ježiš – vínny kmeň. Dám niektoré výňatky. „Ja som pravý vínny kmeň a môj Otec je vinohradník. Každú ratolesť na mne, ktorá neprináša ovocie odrezáva a každú ktorá prináša ovocie čistí, aby prinášala viac ovocia.“ „Ak vás svet nenávidí, vedzte že mňa skôr nenávidel ako vás.“ „Keď [...]

SR R2 Mýtna Tomášovce

Pri nehode v okrese Senec hlásia osem zranených, vyslali aj vrtuľník

14.07.2024 11:49

Vodiči hlásia zdržania vo všetkých smeroch.

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

Hamas zastavil rokovania o prímerí. Šéf vojenského krídla hnutia údajne prežil útok na humanitárnu zónu v Gaze

14.07.2024 11:01, aktualizované: 11:20

Palestínske teroristické hnutie sa rozhodlo zastaviť aj vyjednávanie o prepustení rukojemníkov.

uzávera, Banská Bystrica

Masové podujatie uzavrie v Banskej Bystrici niektoré zóny. Do mesta prídu účastníci z takmer päťdesiat krajín

14.07.2024 10:00

Veľký športový sviatok vypukne v meste pod Urpínom o niekoľko dní, no už teraz tam museli zaviesť dopravné obmedzenia.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 587
Celková čítanosť: 1430069x
Priemerná čítanosť článkov: 2436x

Autor blogu

Kategórie