Zlé energie = zlé počasie

Bez ohľadu na váš názor a neochotu ľudí počuť kritiku, nedá mi to a musím informovať v súvislosti s terajšími prírodnými katastrofami, že existuje teória, ktorá hovorí že pri prílišnom sexuálnom vybíjaní dochádza k uvolňovaniu veľkej energie čo môže mať za následok rôzne prírodné katastrofy. Môže potom napršať príliš veľa dažďa naraz alebo podobne. Ľudia stáročia túžia ovládať počasie a ani sme si neuvedomili že možno naň skutočne máme vplyv a máme spolutvoriť krásu, rovnováhu a harmóniu. Je mi jedno či sa z toho bude niekto smiať, len chcem aby aj táto informácia bola verejnosti známa.

 

Podľa duchovnej koncepcie to až také absurdné zase nie je. Tá hovorí že všetko je energia a všetko je prepojené. Abd-ru-shin píše, že pri sexe dochádza k uvolňovaniu veľkej energie (čo je nebezpečné) a následne k jej výmene medzi partnermi. Všetko je poprepájané odspodu až nahor k Bohu a živly stoja priamo vo vôli Božej. Preto by sa ľudia mali spolupodieľať na tom aby energie prúdili správne a živly pôsobili mierne a nespôsobovali škody. Podľa hesla že všetkého veľa škodí alebo všetkého s mierou: mierny dážď je požehnaním a silný lejak  robí záplavy, mierne slnko pomáha silné spáli, silný víchor ničí, aj pohyby zemských dosiek môžu byť jemné alebo prudšie.

 

       Takisto Boh vyžaduje čistotu, lebo on tvorí krásu a rovnováhu v čistote. Boh nezakazuje sex to si len mylne myslí niektorá cirkev. Sex je len fyzickým prejavom vzájomnej lásky dvoch ľudí. Ale promiskuita a prostitúcia majú zlé následky. Striedaním partnerov a partneriek, pri vzájomnom podvádzaní sa dochádza k špineniu kanálov ktoré majú byť čisté a pekné. Takisto pri kupovaní si sexu. Tu takisto dochádza k výmene energií tomu sa nikto nevyhne. Dochádza tu k miešaniu rôznych energií a ušpineniu pohlavných čakier, čo má vplyv na mikroflóru ktorá mutuje a fyzicky veľmi často vyústi do pohlavných chorôb, ktoré sú potom tiež súčasťou neželanej výmeny.

 

V dávnych dobách naši predkovia vnímali prírodné katastrofy ako trest Boží za to že robili niečo zle. Myslím si, že by na tom niečo pravdy mohlo byť. Dnes sme moderný často aj namyslený a arogantný ľudia, myslíme si že môžeme robiť hocičo bez následkov. Myslíme si že keď máme družice a vieme predpovedať počasie na pár dní, že sme nedotknuteľní. Nezabúdajme že sme len zraniteľnou smietkou, že dobré energie prinášajú harmóniu a zlé energie skazu. Takže ak nám v srdciach horí závisť, nenávisť, zloba a hnev ak chceme druhým konať zle a kydať na Boha nemôžeme za to čakať niečo dobré. Často až keď sa niečo zlé stane začneme inak rozmýšľať, je to však naša chyba že sme toho neboli schopní skôr. A pritom uvolnená pohroma môže ublížiť aj nevinným ľuďom ktorí sa nachádzajú v danej lokalite. Kto za to nesie zodpovednosť? Boh? Nie. Zrejme tvorcovia zlých energií.

 

Abd-ru-shin prišiel podporiť veriacich všetkých vierovyznaní.

18.11.2025

Problém ľudstva vidím v úzkoprsosti a zahľadenosti do seba. Hospodin ohlásil prostredníctvom prorokov príchod Mesiáša. Zákonníci a farizeji ho automaticky chceli hľadať medzi sebou. Akéhosi stolárovho syna väčšina z nich nechcela uznať, veď to by bolo pod ich úroveň. Potom tu bolo ďalšie zasľúbenie o Synovi človeka. Toho pre zmenu kresťanskí cirkevní hodnostári [...]

Rodinu si nevyberáš.

17.11.2025

Tak hovorí ľudové porekadlo. Je to odkaz na to, že niekedy sa cítia ľudia nepríjemne v kruhu svojej najbližšej rodiny. Vzniká tu dojem, že sme obete a proste sme len mali smolu do akej rodiny sme sa narodili. ALE Abd-ru-shin vo svojich prednáškach vysvetľuje, že je to práve naopak. Že každý je presne v takej rodine ako si zaslúži. Že nejde o žiadnu náhodu, ale o dokonalú [...]

Čomu ľudia skôr veria?

06.11.2025

1. Že existuje dokonalá Božia spravodlivosť, ktorej sme všetci podrobení alebo po 2. že svet je nedokonalý, je tu veľa nespravodlivosti a panuje tu ľubovôľa. Budem rád ak pod mojím článkom vznikne minianketa. Pozrime sa do staroveku napríklad na grécku spoločnosť. Ľudia síce verili v „bohov“, ale aj tak im pripisovali ľudské vlastnosti, slabosti, intrigy a podobne. [...]

Nigeria / Mokwa /

Päťdesiatim z 300 unesených žiakov v Nigérii sa podarilo utiecť

23.11.2025 18:13

Ide o jeden z najväčších masových únosov v Nigérii.

Trump, Zelenskyj

Trump obvinil vedenie Ukrajiny, že nevyjadrilo žiadnu vďačnosť za americké snahy

23.11.2025 16:33

Znovu kritizoval svojho predchodcu Joea Bidena a Európe vyčítal, že ďalej kupuje ropu od Ruska.

Benjamin Netanjahu

Izrael útočil na Bejrút, cieľom bol údajne veliteľ Hizballáhu

23.11.2025 16:18, aktualizované: 17:45

Libanon: Pri izraelskom útoku prišlo o život päť ľudí, 28 utrpelo zranenia

takáč

Minister Takáč: Nie je žiadna koaličná kríza

23.11.2025 16:11

„Ja viem, že je snaha hľadať tu niečo," povedal minister s tým, že on za celou vecou nič nevidí.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 714
Celková čítanosť: 1808501x
Priemerná čítanosť článkov: 2533x

Autor blogu

Kategórie