Založ si blog

Budú ženy ukazovať svoje vagíny na verejnosti?

Dá sa povedať, že celý stredovek a novovek do roku cca 1900 bol charakteristický skvostným oblečením, ktoré telo zahaľovalo. Zrejme to bolo aj pod vplyvom cirkvi, ktorá mala vtedy dosť silné postavenie. Za posledných 100 rokov sa však trend obliekania radikálne zmenil. Búralo sa jedno morálne tabu za druhým.

Vplyv cirkvi sa minimalizoval a do popredia sa dostávali čoraz viac ľudské túžby. Muži túžili krásne ženy vidieť nahé a krásne ženy túžili po obdive. Toto sa postupne čoraz viac začalo prejavovať aj v móde. Výdatne tomu napomáhal aj rastúci vplyv materializmu.

Začali sa viac presadzovať priesvitné materiály, ktoré len jemne zahaľovali nahé telo. Známe osobnosti, krásne ženy a bohatí ľudia masívne ovplyvňujú módne trendy. Oni spolu s módnymi návrhármi určujú čo je trendy a cool. Všetko je v pohybe aj technológie a tie taktiež ponúkajú módnym návrhárom nové materiály, ktoré dokážu dokonale kopírovať ľudské telo.

Teraz momentálne sú v kurze legíny dokonale kopírujúce zadok. Takže žena je síce oblečená, ale my môžeme takmer reálne vidieť jej postavu. Podobne sa začína presadzovať obtiahnutá móda aj u mužov aj keď z iných materiálov. Ďalším trendom je, že celebrity prestávajú nosiť z rôznych dôvodov podprsenku. Začínajú to napodobňovať aj obyčajné ženy, takže nie je problém stretnúť ženu, ktorej vidíte nahé prsia alebo ich hodnovernú siluetu.

Ak to takto pôjde ďalej na rade je odhaľovanie ženskej vagíny. Možno si celebrity a módny návrhári povedia, že efekt kávového zrna je cool a vymyslia také legíny, ktoré zvýraznia ženský pohlavný orgán. Uvidíme sám som zvedavý čo ešte príde.

Tak či tak keď sa ohliadneme spätne je tu vidieť jasný trend zvýšeného odhaľovania ľudského tela. My muži si môžeme „pogratulovať“, že sa nám podarilo ženy takmer vyzliecť. Rôzne krásne ženy sa tohto trendu chytili a s pomocou internetu a sociálnych sietí začali na svojom sexi imidži zarábať dosť veľké peniaze.

Otázka znie či ideme správnym smerom? Existuje len hmotné telo alebo aj duša? Aký vplyv majú pohľady tisícov ľudí na takmer odhalené telo? Materialisti hovoria, že je len telo a tomu predsa pohľady nemôžu uškodiť. Existuje však aj duchovná teória, ktorá hovorí, že naopak ak niekto verejne odhaľuje svoje telo, vystavuje sa účinkom podobným popínavým rastlinám, ktoré môžu zadusiť aj ten najzdravší strom.

Otázkou tiež zostáva, čo na takéto odhaľovanie hovorí partner-ka? Známe osobnosti sa síce tvária pred kamerami akí sú šťastní, no vo vnútri to tak vždy nemusí byť. V kombinácii alkoholu a drog dolieha na nich tlak fanúšikov a môže to mať aj devastačné následky. Nie je zriedkavé, že celebrity trpia depresiami a rôznymi emocionálnymi výkyvmi, čo niekedy dokonca vyústi až do smrti.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

balón

Poľsko vyšetruje tri neidentifikované balóny nájdené neďaleko Kaliningradu

05.03.2024 15:12

Poľský minister obrany uviedol, že pravdepodobne ide o meteorologické balóny.

česko, Petr Pavel, Emmanuel Macron

Macron vyzval spojencov, aby neboli zbabelí. Rusko nesmie vyhrať, kroky Česka sú významné, povedal v Prahe

05.03.2024 15:05, aktualizované: 15:13

Rusko nesmie zvíťaziť vo vojne na Ukrajine. Je nutné podporovať ukrajinský ľud a tamojšiu armádu tak dlho, ako to bude potrebné.

Robert Fico

Fico: Keby som mal právomoc odvolať predsedu Ústavného súdu, tak ho odvolám

05.03.2024 15:04, aktualizované: 15:12

Predseda ÚS Fiačan by mal podľa Fica odstúpiť.

izrael, hamas, tunel

Izraelská armáda zničila najväčší tunel Hamasu v Pásme Gazy

05.03.2024 14:54

Štyri kilometre dlhý tunelový systém sa nachádzal 400 metrov od hraničného priechodu Erez medzi Izraelom a Pásmom Gazy.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347931x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie