Založ si blog

Židovská cirkev – Kde je Mesiáš?

Pýtam sa židovskej cirkvi dneška kde je Stvoriteľom prisľúbený Mesiáš? Ich predchodcovia totiž Ježiša neuznali za pravého Mesiáša a dali ho zavraždiť. To samotný Stvoriteľ aj predpokladal, dá sa to vyčítať v prorokoch. Aj napriek tomu však poslal svojho syna na túto neútešnú Zem. Najväčší problém podľa mňa však spočíva v tom, že židovská cirkev za 2 tisíc rokov nebola schopná povedať kto je teda ten pravý Mesiáš, kedy príde. Alebo neboli schopní za 2 tisíc rokov si nasypať popol na hlavu a priznať si, že fatálne zlyhali, čo by nebolo prvý krát.

Ak totiž dnešná židovská cirkev nie je schopná dať stanovisko, ospravedlniť sa za svojich predchodcov alebo povedať kto je teda tým Mesiášom, dostáva sa do konfliktu so samotným Jahvem. Pretože ON prisľúbil svojmu vyvolenému národu Mesiáša a dal to ľudu na známosť prostredníctvom prorokov. Keď niečo Boh povie, tak to aj dodrží. Lenže židovská cirkev do dnešných dní zakazuje Židom prijať Ježiša za Mesiáša. Všetku pozornosť strhávajú na seba. Tým spochybňujú Jahveho a Jeho prísľub. Čo podľa mňa nezostane bez odozvy.

Rovnako tým do dnešných dní už 2 tisíc rokov okrádajú svoj židovský národ o Mesiáša. Je to nehoráznosť, za ktorú všetci Židia trpko zaplatili vyhnaním z Palestíny tesne po Ježišom ukrižovaní a vraždení jeho učeníkov. To že Židia museli z Palestíny odísť má svoje následky dodnes, pretože za ten čas sa tam usídlilo arabské obyvateľstvo. Teraz to vyzerá tak, že budú 2 štáty Izrael a Palestína. Tieto dva štáty sa však nenávidia, čoho dôsledkom je aj súčasný ozbrojený konflikt. Keby prijali Ježiša, Boh by ich nevyhnal z Palestíny. A ak by prijali Ježišove „Miluj svojho blížneho ako seba samého.“, možno by dnes žili s Palestíncami v mieri.

Ak si však myslíte, že nás sa toto netýka, ste na obrovskom omyle. Kresťanské cirkvi rovnako neuznali Radcu, ktorého nám Ježiš u Otca vyprosil. Všetku pozornosť strhávajú kresťanské cirkvi na seba a Radcu odmietajú. Národ slovenský by si mal zobrať veľké ponaučenie z národa židovského. Veľké štáty v EU pretláčajú nezmyselnú podporu imigrácie, namiesto toho aby podporili mladé rodiny vo svojich národoch. Vládni predstavitelia nečítajú Abd-ru-shinovu prednášku Krása národov, pretože im to cirkvi zakazujú.

Dôsledky môžu byť fatálne niečo podobné ako na blízkom východe. Vo Švédsku začína byť situácia už dnes dramatická, čo tam dorábajú imigranti to je neskutočné. A čo bude o 20 – 30 rokov, keď sa ešte populačne rozmnožia? Bohaté štáty preferujú pokryteckú politiku. Nepodporujú prirodzenú reprodukciu vlastných občanov, ale radšej lákajú cudzincov na štedré benefity. Nezabezpečia pokrytie potrebných profesií vlastným obyvateľstvom, ale pokrývajú to cudzincami. Falošné, skratkovité riešenie, ktoré bude mať fatálne následky pre takéto štáty, podľa mňa aj zmenu národnej identity jednotlivých štátov. Národ kde sa nerodia deti, postupne vymiera.

My národ slovenský bráňme sa proti tejto falošnej politickej ideológii a proti falošnej náboženskej ideológii. Ak nechceme ako národ zaniknúť alebo zažiť v budúcnosti mnohé útrapy postavme sa rázne proti tomu aj za cenu prípadných sankcií od bohatých krajín a vplyvných cirkví.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

somálsko, záplavy, El Niňo

Klimatický jav El Niňo prinesie od marca do mája nadpriemerné teploty, upozorňujú meteorológovia

05.03.2024 14:18

El Niňo je klimatický jav prejavujúci sa zvyšovaním teploty povrchu oceánu v rozsiahlych oblastiach centrálnej a východnej časti rovníkového Tichého oceánu.

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 14:24

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347871x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie