Založ si blog

Nič čo konáme sa nestratí.

Vedci nám dnes odhaľujú ako možno čítať vo vrstvách pôdy, ako čítať obrazy zachytené vo vesmíre a hľadať súvislosti. Pozrime sa len na fotky a kamerové zábery, ktoré dokážu uchovávať určitý obraz, dej. Ak človek, ktorý je len výtvorom – tvorom toto dokáže dnes, čo dokážu ľudia o 1000 rokov ak tu ešte budú? A čo potom môže dokázať Ten čo nás stvoril? Podľa tohto mne osobne nie je ťažké uveriť, že Boh je vševidiaci. Jednoducho že pred ním v skutočnosti nič neutajíme.

Akoby všetko konanie a dianie zanechávalo nejakú hmotnú alebo energetickú stopu. Veda hovorí, že každá akcia, vyvoláva reakciu. To sa mi páči, zhoduje sa to s učením o karme. Je možné že aj v našom podvedomí sa všetko uchováva a bude možné v nás čítať ako v nejakej knihe.

Sú ľudia, čo stále veria, že dokážu skryť svoje zlé konanie. Možno sa im to doteraz aj darilo, ale postupne začína vychádzať pravda na svetlo sveta. Aj v Biblii je napísané, že všetko skryté vyjde najavo. V Posolstve je zase napísané, že teraz sme v dobe zvýšeného tlaku Svetla. Z uvedených skutočností usudzujem, že konať zlé veci a spoliehať sa na to, že to utajíme nie je tá správna cesta. Už aj v týchto hustých pozemských pomeroch to začína byť dosť rizikové. A to nehovorím o duchovnej rovine.

Takže myslím si, že najlepšie je žiť tak, aby sme mali čisté svedomie a mohli radostne a slobodne kráčať týmto svetom. Každý by mal rešpektovať svoje majetkové pomery a nebažiť po tom, na čo nemá nárok alebo ako sa v Biblii píše po majetkoch svojich blížnych. Lebo peniaze sú často tým motivátorom, kvôli ktorému ľudia zanechávajú morálku a svedomie. Ale ak chceme byť skutočne šťastný, podľa mňa sa to nedá so špinavým, zaťaženým svedomím aj keby sme vlastnili celý svet.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

F-16

Vzdušný incident nad Aljaškou: Americké a kanadské stíhačky vs. čínske a ruské bombardéry

25.07.2024 15:23

NORAD bude naďalej monitorovať aktivity konkurentov v blízkosti Severnej Ameriky a reagovať na prítomnosť prítomnosťou, uviedlo veliteľstvo.

dron

Ruské útočné drony dopadli na územie NATO, v Rumunsku sa rozhučali sirény

25.07.2024 14:25

Bukurešť varovala obyvateľov pred možným pádom trosiek dronov.

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436448x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie