Založ si blog

Nič čo konáme sa nestratí.

Vedci nám dnes odhaľujú ako možno čítať vo vrstvách pôdy, ako čítať obrazy zachytené vo vesmíre a hľadať súvislosti. Pozrime sa len na fotky a kamerové zábery, ktoré dokážu uchovávať určitý obraz, dej. Ak človek, ktorý je len výtvorom – tvorom toto dokáže dnes, čo dokážu ľudia o 1000 rokov ak tu ešte budú? A čo potom môže dokázať Ten čo nás stvoril? Podľa tohto mne osobne nie je ťažké uveriť, že Boh je vševidiaci. Jednoducho že pred ním v skutočnosti nič neutajíme.

Akoby všetko konanie a dianie zanechávalo nejakú hmotnú alebo energetickú stopu. Veda hovorí, že každá akcia, vyvoláva reakciu. To sa mi páči, zhoduje sa to s učením o karme. Je možné že aj v našom podvedomí sa všetko uchováva a bude možné v nás čítať ako v nejakej knihe.

Sú ľudia, čo stále veria, že dokážu skryť svoje zlé konanie. Možno sa im to doteraz aj darilo, ale postupne začína vychádzať pravda na svetlo sveta. Aj v Biblii je napísané, že všetko skryté vyjde najavo. V Posolstve je zase napísané, že teraz sme v dobe zvýšeného tlaku Svetla. Z uvedených skutočností usudzujem, že konať zlé veci a spoliehať sa na to, že to utajíme nie je tá správna cesta. Už aj v týchto hustých pozemských pomeroch to začína byť dosť rizikové. A to nehovorím o duchovnej rovine.

Takže myslím si, že najlepšie je žiť tak, aby sme mali čisté svedomie a mohli radostne a slobodne kráčať týmto svetom. Každý by mal rešpektovať svoje majetkové pomery a nebažiť po tom, na čo nemá nárok alebo ako sa v Biblii píše po majetkoch svojich blížnych. Lebo peniaze sú často tým motivátorom, kvôli ktorému ľudia zanechávajú morálku a svedomie. Ale ak chceme byť skutočne šťastný, podľa mňa sa to nedá so špinavým, zaťaženým svedomím aj keby sme vlastnili celý svet.

Sme smiešni.

18.06.2024

Ak skutočne existuje karma a minulé životy, my ľudia so všetkými svojimi pocitmi nespravodlivosti, závisti, nenávisti, zlosti, prchlivosti sme naozaj smiešni. Pretože ak existuje karma a minulé životy začíname sa tu baviť o tom, že iba žneme, čo sme predtým zasiali. Nemôže byť ani zmienky o nejakej nespravodlivosti a krivde. Ak trpíme je to len dôsledok toho, že sme v [...]

Ukázniť seba, či ľudí okolo nás?

16.06.2024

Pripadá mi to tak, že doteraz fungoval systém tak, že elity vytvorili nejaké pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Ale fungovalo to do istej miery tak, že všetci to mali dodržiavať, len oni sami pôvodcovia nariadení, boli akosi nad zákonom. Vidno to vo všetkých zložkách spoločnosti v cirkvách aj štátnom aparáte, či súkromných spoločnostiach. Vyzerá to, že tá pravá [...]

Život je krásny a pokojný,

14.06.2024

keď veríme, že vo stvorení platia dokonalé Stvoriteľove zákony a Jeho dokonalá spravodlivosť. Viete ako to chodí v živote, stane sa že vás niekto ohovára, oklame, okradne alebo sa k vám správa nepekne. Keď však verím, že to môžu byť karmické následky z minulých životov, tak je to úplne iné vnímanie. Namiesto hromženia to môžeme pokojne prijať a nenechať si [...]

vojna na Ukrajine, Záporožie

ONLINE: Poraziť Putina by stálo 800 miliárd dolárov. Ceny zbraní pre Kyjev prudko rastú

20.06.2024 05:30

Ukrajine nestačí len darovaná výzbroj, nakupuje ju aj od obchodníkov so zbraňami. Tí zacítili príležitosť a našponovali ceny.

Britský ministerský predseda Rishi Sunak.

Sunakovho ochrankára zadržali za údajné stávky na termín volieb

19.06.2024 23:26

Termín parlamentných volieb bol prísne utajovaný a jeho oznámenie zaskočilo aj mnohých členov vládnej Konzervatívnej strany.

Americká armáda / Americký vojak / US Army /

Armáda USA zabila pri útoku v Sýrii vysokopostaveného predstaviteľa ISIS

19.06.2024 23:21

Jeho úmrtie podľa CENTCOM-u naruší schopnosť IS získavať zdroje na teroristické útoky a podnikať ich.

Iran, Izrael

Hamas nemožno zničiť, ide hlavne o ideológiu, vyhlásil hovorca izraelskej armády. Netanjahu reagoval

19.06.2024 22:40

Veľmi podobné názory ako Daniel Hagari vyjadrili v uplynulých mesiacoch aj niektorí analytici.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 580
Celková čítanosť: 1410539x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie