Založ si blog

Mužské ženy a ženskí muži.

Ja osobne vnímam tento trend, že mnohé ženy sa snažia vyrovnať mužom a mnohí muži ženám alebo ženy od mužov vyžadujú, aby vykonávali ženské práce. Je to možno dané aj tým, že ešte pred nejakými 100 rokmi, ženy nemali plné práva a mnoho vecí im bolo zakazovaných. Je to možno aj ješitnosť, tvrdohlavosť – ja ženy nepotrebujem, ja mužov nepotrebujem.

Žena je jemné stvorenie, preto jej skôr pasujú jemnejšie práce. Muž je stavaný viac na hrubšie, ťažšie práce. Takto je to prirodzene nastavené. Keď sa to však ľudia snažia otočiť hore hlavou vznikajú z toho škody. Tvrdá, vulgárna žena ktorá sa správa ako chlap nepôsobí veľmi vábne. Taktiež muž ktorý sa zaoberá prevažne jemnejšími činnosťami a správa sa ako žena, tiež pôsobí čudne.

Títo ľudia takto jednak škodia sami sebe, ale taktiež pokiaľ sú v partnerskom vzťahu a podarí sa im počať deti, tak tieto duše ktoré sa inkarnujú do detských telíčok môžu byť s pomýlenou sexuálnou orientáciou alebo je to žena v mužskom tele, či muž v ženskom prípadne ženské prsia a mužské pohlavné ústrojenstvo a kopu iného čo zahŕňa skratka LGBTI+.

Pôsobí tu aj tvrdohlavosť, sebectvo, neochota odpustiť si alebo poprosiť niekoho o odpustenie, či vykonanie nejakej práce. Jednoducho povedané stojí za úvahu, že táto hra keď ženy chcú zvládnuť všetko mužské a muži všetko ženské je nebezpečná a škodlivá. Ľudia si to podľa mňa ani neuvedomujú koľko utrpenia takto môže vzniknúť.

Fyzické a historické zavraždenie Ježiša.

09.06.2023

Ježiš sám o sebe hovoril, že neprišiel zrušiť zákon, ale naplniť ho. Židia totiž mali nariadenia, ktoré im Boh dal prostredníctvom Mojžiša a mali podľa nich žiť. Len zdá sa, že sa od toho trochu odklonili. Kňazi, zákonníci a farizeji boli tí, čo vykladali ľudu písma a dbali na ich dodržiavanie. Niektorí z nich prijali Ježiša, ale väčšina ho odmietla. Ježiš ako [...]

Smiešne ľudstvo.

08.06.2023

Ľudia si o sebe myslia akí sú veľkolepí, akí technický pokrok dosiahli, aké stavby postavili a podobne. Áno keď sa porovnávame s mravcami, žirafou alebo so psom, tak to môže k tomu zvádzať. Aj keď zvieratá v prírode aj tie najmenšie sa zachvievajú vo vôli Božej na rozdiel od nás. Vyzerá to, že tá namyslenosť mnohým zatemnila rozum. Ľudia si myslia akí sú úžasní [...]

Majú cirkevní hodnostári istú vstupenku do neba?

07.06.2023

Vo svete existuje mnoho povolaní, ktoré majú prinášať prospech pre všetkých. Keď chcete stavať dom zavoláte si stavebníkov, keď ste hladní idete do obchodu, o vaše deti sa starajú učitelia v škole a keď sa vám žiada duchovného pokrmu zájdete do chrámov Božích za kňazmi či inými cirkevnými hodnostármi. Každý kto vykonáva dobre svoje prácu si zaslúži primeranú [...]

adam puškár, daniel tupý

Obvinený Puškár z kauzy vraždy Tupého zostáva stíhaný vo väzbe

09.06.2023 18:49

Mestský súd Bratislava I zamietol žiadosť obvineného Adama Puškára o prepustenie z väzby.

Si Ťin-pching Putin

Pomáha Peking vojensky Putinovi? Čečenci bojujúci na Ukrajine mali dostať čínske obrnené vozidlá

09.06.2023 16:47

Čína odmieta správy o podpore Ruska ako fámy šírené USA a NATO.

sklenar dubncia

Vojna ukázala, že zásoby sú dôležité. V Dubnici by sa mohla rozšíriť výroba zbraní

09.06.2023 16:15

Zbrojárske podniky v Dubnici nad Váhom by mohli rozšíriť kapacity.

Lynx Commando

Po stredoškoláka z Košíc si prišlo elitné Lynx komando. Plánoval vyrábať bomby?

09.06.2023 16:00

Počas domových prehliadok policajti u chlapca zaistili chemické látky, ktoré je možné použiť pri výrobe výbušnín. Obvinili ho zo zločinov niektorých foriem účasti na terorizme.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 483
Celková čítanosť: 1116596x
Priemerná čítanosť článkov: 2312x

Autor blogu

Kategórie