Založ si blog

Mužské ženy a ženskí muži.

Ja osobne vnímam tento trend, že mnohé ženy sa snažia vyrovnať mužom a mnohí muži ženám alebo ženy od mužov vyžadujú, aby vykonávali ženské práce. Je to možno dané aj tým, že ešte pred nejakými 100 rokmi, ženy nemali plné práva a mnoho vecí im bolo zakazovaných. Je to možno aj ješitnosť, tvrdohlavosť – ja ženy nepotrebujem, ja mužov nepotrebujem.

Žena je jemné stvorenie, preto jej skôr pasujú jemnejšie práce. Muž je stavaný viac na hrubšie, ťažšie práce. Takto je to prirodzene nastavené. Keď sa to však ľudia snažia otočiť hore hlavou vznikajú z toho škody. Tvrdá, vulgárna žena ktorá sa správa ako chlap nepôsobí veľmi vábne. Taktiež muž ktorý sa zaoberá prevažne jemnejšími činnosťami a správa sa ako žena, tiež pôsobí čudne.

Títo ľudia takto jednak škodia sami sebe, ale taktiež pokiaľ sú v partnerskom vzťahu a podarí sa im počať deti, tak tieto duše ktoré sa inkarnujú do detských telíčok môžu byť s pomýlenou sexuálnou orientáciou alebo je to žena v mužskom tele, či muž v ženskom prípadne ženské prsia a mužské pohlavné ústrojenstvo a kopu iného čo zahŕňa skratka LGBTI+.

Pôsobí tu aj tvrdohlavosť, sebectvo, neochota odpustiť si alebo poprosiť niekoho o odpustenie, či vykonanie nejakej práce. Jednoducho povedané stojí za úvahu, že táto hra keď ženy chcú zvládnuť všetko mužské a muži všetko ženské je nebezpečná a škodlivá. Ľudia si to podľa mňa ani neuvedomujú koľko utrpenia takto môže vzniknúť.

Ako zlepšiť svet.

19.04.2024

Predstavme si čo sa dialo keď sme boli ešte deti. Máme určité zážitky čo sa nám na našich rodičoch páčilo a čo nie. S odstupom času vieme čo bolo správne a čo nie. Teraz stačí urobiť úplne jednoduchú vec a mnohí ju aj robia. Stačí pri výchove svojich či iných detí dávať to dobré a správne a to nesprávne sa snažiť čo najviac eliminovať. To isté môžeme [...]

Môže človek pozemskou smrťou uniknúť Božej spravodlivosti?

15.04.2024

Pozrime sa na to spolu podrobnejšie. Pre účely tejto analýzy pripusťme, že Stvoriteľ existuje. Takže predstavme si situáciu, že by človek pozemskou smrťou mohol uniknúť spravodlivosti. Napríklad by bol nejaký bohatý človek, ktorí by mal nepriateľov a chcel by ich odstrániť. Nechce sa však dostať do väzenia, tak dá echo, že kto to urobí za neho dostane veľký balík [...]

Každý robí chyby.

14.04.2024

Podstatné je podľa mňa ako k tomu pristupujeme. Môžeme sa hádať a popierať, že sme urobili chybu. Tým však klameme len samých seba. Môžeme to ignorovať a robiť tú istú chybu aj naďalej, ale pravdepodobne na to nejakým spôsobom doplatíme. Najlepšie bude podľa mňa si chybu priznať. Áno je to trochu bolestné pre naše ego. Keď už vieme, že sme urobili chybu a priznali [...]

marihuana, droga, drogy, ľahké drogy, canabis

Nemecké železnice zakážu užívanie marihuany na vlakových staniciach

21.04.2024 06:08

V Nemecku je pritom od 1. apríla konzumácia konope na rekreačné účely čiastočne legalizovaná.

Fico, Majerský, Tomáš, Ďapalovce

Koaličné hry s KDH. Zdedí Majerský po Kollárovi nálepku „drahej nevesty“? Fico buduje zadné dvierka aj kvôli SNS

21.04.2024 06:00

Hnutie odmieta, že by kolaborovalo s koalíciou. Podľa politológov sa snažia presadiť si svoj program, no v parlamente budú bojovať s nálepkou „predajnej nevesty“. Fico je predsa len ťažší kaliber.

Si Ťin-pching

Čo chce Peking od Moskvy? Čínsky expert: Rusko vojnu prehrá

21.04.2024 06:00

Ako sa Čína v skutočnosti pozerá na ruskú vojnu proti Ukrajine?

nôž, krv, zranenie

Veľká tragédia v Hlohovci: V byte našli dobodaného 19-ročného mladíka. Polícia zadržala podozrivého

20.04.2024 21:44, aktualizované: 22:26

Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 564
Celková čítanosť: 1371659x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie