Založ si blog

Svetlejšia doba.

Vyzerá to tak, že sa nachádzame vo svetlejšej dobe. Všetko zlé čo ľudia páchajú sa bude čoraz ťažšie dariť ukrývať, bude to podľa mňa priam nemožné z dlhodobejšieho hľadiska. Myslím si, že za to môže zvýšený tlak Svetla, ktoré nám takto pomáha zbaviť sa všetkého zlého.

Každý kto pácha nejaké zlo sa snaží svoju činnosť utajiť pred verejnosťou, aby neprepadol hanbe a trestu. Prečo vôbec ľudia páchajú zločiny? Vyzerá že je to výhodný biznis, dá sa na tom zarobiť veľa peňazí.

Teraz však odporúčam všetkým kriminálnikom, aby zanechali zločiny a pustili sa radšej do legálneho podnikania. Pretože je vysoko pravdepodobné, že tieto nelegálne činnosti budú odhalené. Problémom týchto ľudí je, že chcú zbohatnúť rýchlo. Majú možno šikovnosť a talenty len ich využívajú nesprávnym spôsobom. To sa im v tejto dobe nemusí vyplatiť. Preto ak nechcú zažiť pád, mali by sa začať zaoberať spoločensky prospešným biznisom a používať legálne prostriedky.

Temno malo doteraz na zemi veľkú presilu, ale to sa zmenilo. Sila Svetla teraz bude odhaľovať všetky takéto kreatúry a oni buď sa zmenia alebo pôjdu tam kam patria. Temné bytosti sú len odporní paraziti. Jediný kto dáva život, udržiava ho a lieči naše rany je Boh. Jedine On a Sila z Neho pochádzajúca. Niekto sa smeje na tom ako v rozprávkach vždy dobro zvíťazí, ale v skutočnosti nič iné ani nie je možné. To by si mali uvedomiť aj ľudia, ktorí slúžia temnu. Aká bude asi ich „odmena“? Absurdné je, že títo ľudia si namýšľajú akí sú nevýslovne múdri, ale zo širších súvislostí sú nevýslovne hlúpi.

Všetka temná háveď môže Bohu ďakovať, že ešte dýcha, že ich ešte Boh nevyhubil. Sú to bytosti ako iné bytosti, ľudia ako iní ľudia len sa rozhodli, že budú škodiť a ubližovať druhým. Toto tu však nebude trpené večne. Podľa mňa pokiaľ táto temná háveď neprestane konať zlé veci bude zlikvidovaná. To že ich zlé skutky vyjdú najavo je prvá fáza. Podľa mňa je obrovskou milosťou Boha, že v tom čase sa majú možnosť zahanbiť, oľutovať svoje skutky a zmeniť sa. Už to ak neprichádza ihneď k ich likvidácii vnímam ako obrovskú milosť Boha. Majú ešte čas na svoje vlastné rozhodnutie. Avšak to ako sa rozhodnú bude pre nich definitívnym zavrhnutím alebo možnosťou ďalej existovať a už neškodiť.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

chodník

Starosta postavil za peniaze z EÚ chodník v korunách stromov, ktoré vyrúbali

29.03.2023 10:45

Projekt nevyžadoval, aby okolo chodníka bol les, povedal o chodníku v korunách stromov bez stromov starosta.

Rusko, Vladimir Kličko

Kličko zasadil úder Bachovi: Toto rozhodnutie je ako táto vojna. Nezmysel

29.03.2023 10:18

Niekdajší majster sveta v boxe a brat starostu ukrajinskej metropoly kritizoval rozhodnutie Medzinárodného olympijského výboru.

strela jars

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým systémom Jars

29.03.2023 08:46

Moskva sa opäť snaží predviesť svoju jadrovú silu.

polícia

Podnapitý agresor pri Skalici zbraňou ohrozoval Ukrajincov

29.03.2023 08:04

Spúšťačom celého incidentu mala byť zo strany cudzincov hlasnejšia hudba.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065033x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie