Založ si blog

Svetlejšia doba.

Vyzerá to tak, že sa nachádzame vo svetlejšej dobe. Všetko zlé čo ľudia páchajú sa bude čoraz ťažšie dariť ukrývať, bude to podľa mňa priam nemožné z dlhodobejšieho hľadiska. Myslím si, že za to môže zvýšený tlak Svetla, ktoré nám takto pomáha zbaviť sa všetkého zlého.

Každý kto pácha nejaké zlo sa snaží svoju činnosť utajiť pred verejnosťou, aby neprepadol hanbe a trestu. Prečo vôbec ľudia páchajú zločiny? Vyzerá že je to výhodný biznis, dá sa na tom zarobiť veľa peňazí.

Teraz však odporúčam všetkým kriminálnikom, aby zanechali zločiny a pustili sa radšej do legálneho podnikania. Pretože je vysoko pravdepodobné, že tieto nelegálne činnosti budú odhalené. Problémom týchto ľudí je, že chcú zbohatnúť rýchlo. Majú možno šikovnosť a talenty len ich využívajú nesprávnym spôsobom. To sa im v tejto dobe nemusí vyplatiť. Preto ak nechcú zažiť pád, mali by sa začať zaoberať spoločensky prospešným biznisom a používať legálne prostriedky.

Temno malo doteraz na zemi veľkú presilu, ale to sa zmenilo. Sila Svetla teraz bude odhaľovať všetky takéto kreatúry a oni buď sa zmenia alebo pôjdu tam kam patria. Temné bytosti sú len odporní paraziti. Jediný kto dáva život, udržiava ho a lieči naše rany je Boh. Jedine On a Sila z Neho pochádzajúca. Niekto sa smeje na tom ako v rozprávkach vždy dobro zvíťazí, ale v skutočnosti nič iné ani nie je možné. To by si mali uvedomiť aj ľudia, ktorí slúžia temnu. Aká bude asi ich „odmena“? Absurdné je, že títo ľudia si namýšľajú akí sú nevýslovne múdri, ale zo širších súvislostí sú nevýslovne hlúpi.

Všetka temná háveď môže Bohu ďakovať, že ešte dýcha, že ich ešte Boh nevyhubil. Sú to bytosti ako iné bytosti, ľudia ako iní ľudia len sa rozhodli, že budú škodiť a ubližovať druhým. Toto tu však nebude trpené večne. Podľa mňa pokiaľ táto temná háveď neprestane konať zlé veci bude zlikvidovaná. To že ich zlé skutky vyjdú najavo je prvá fáza. Podľa mňa je obrovskou milosťou Boha, že v tom čase sa majú možnosť zahanbiť, oľutovať svoje skutky a zmeniť sa. Už to ak neprichádza ihneď k ich likvidácii vnímam ako obrovskú milosť Boha. Majú ešte čas na svoje vlastné rozhodnutie. Avšak to ako sa rozhodnú bude pre nich definitívnym zavrhnutím alebo možnosťou ďalej existovať a už neškodiť.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 13:27

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

Michal Aláč

Progresívci sa ospravedlnili bývalému riaditeľovi SIS Aláčovi

05.03.2024 12:20, aktualizované: 13:35

Exriaditeľ SIS tvrdí, že hnutie Progresívne Slovensko zasiahlo do jeho osobnostných práv.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347840x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie