Založ si blog

Vyšli sme z raja

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji.

Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je to až také fatálne, že dnes si mnohí myslia, že nič okrem hmotného vesmíru ani neexistuje. To je to naše zablúdenie o ktorom hovoril Ježiš. Mali by sme hľadať cestu naspäť do Kráľovstva nebeského – do raja. Ježiš nám túto cestu ukázal, že treba žiť v čistote a láske a potom to pôjde samé. Ale mnohí ľudia len neveriacky krútili hlavou aj v časoch Ježišových aj teraz. Vtedy ešte mnohí aj uverili, ale prešlo pár storočí a opäť to vyprchalo.

Lenže sám Ježiš povedal „Nebo a zem sa pominú, ale moje slová sa nepominú.“ Mnoho ľudí však vsádza všetko na 1 kartu – na hmotu tejto zeme. Myslím si že je to dosť hazardérske, ale je to ich vec. Izrael nám mal ukazovať cestu. Tam bol Abrahám, Mojžiš, proroci, Ján Krstiteľ a Ježiš. Museli sa tam diať úžasné veci a máme o tom záznamy – Starý a Nový zákon.

Boh dal pokyny ako máme žiť, vyjavil svoju vôľu a Ježiš nás pozval na správnu cestu – naspäť do Kráľovstva nebeského. Všetko sa to síce udialo v jednom výnimočnom národe v Izraeli, ale dnes sú tieto skutočnosti prístupné všetkým národom a všetkých ľuďom, ktorí majú záujem. Takisto každý sám má hľadať Boha, prihovárať sa mu a hľadať pravdu a správnu cestu. Máme svoje svedomie, ktoré je nám spoľahlivým kompasom, len ho treba počúvať, ten náš vnútorný hlas.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Svetlejšia doba.

15.03.2023

Vyzerá to tak, že sa nachádzame vo svetlejšej dobe. Všetko zlé čo ľudia páchajú sa bude čoraz ťažšie dariť ukrývať, bude to podľa mňa priam nemožné z dlhodobejšieho hľadiska. Myslím si, že za to môže zvýšený tlak Svetla, ktoré nám takto pomáha zbaviť sa všetkého zlého. Každý kto pácha nejaké zlo sa snaží svoju činnosť utajiť pred verejnosťou, aby [...]

Patriot, Nemecko

Zelenskyj: Ukrajina musela vrátiť systém protivzdušnej obrany. Nefungoval

29.03.2023 12:22

Poľsko a Slovensko sa rozhodli poskytnúť Ukrajine stíhačky sovietskej výroby, avšak žiadna západná krajina zatiaľ nesúhlasila s dodaním moderných lietadiel.

Majerský, Danko, Pellegrini, Taraba

Potrebuje cestovný ruch samostatné ministerstvo? Podľa historika malo vzniknúť už po revolúcii

29.03.2023 12:00

Nejde o prvý pokus zriadiť samostatné ministerstvo, vlastnú iniciatívu chystá aj Hlas.

Igor Matovič

Matovič burcoval, ale márne. Parlament odmietol návrh na 500-eurovú odmenu za účasť vo voľbách

29.03.2023 11:50

Líder OĽaNO návrh odôvodňoval snahou o zvýšenie účasti vo voľbách.

spišiak, šimečka

Policajný exprezident Spišiak vstúpil do Progresívneho Slovenska

29.03.2023 11:40

Svoj vstup do politiky odôvodnil, že chce ešte niečo dosiahnuť a chce pomôcť.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065094x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie