Založ si blog

Módny trend – sexi oblečenie.

Módny trend je nosiť sexi oblečenie. Hlavne ľudia s krásnymi telami podliehajú tomuto trendu a čoraz viac odhaľujú svoje telá. V móde sú elastické moderné materiály ktoré kopírujú krivky tela, tak že vidíme tú ženu alebo muža akoby nahých aj keď sú oblečení.

Toto môže byť lákavé pre tých čo majú krásne telá, aby mnoho ľudí obdivovalo ich krásu. Tento trend je presadzovaný známymi osobnosťami a nachádza mnoho priaznivcov v spoločnosti. Z hľadiska čisto materialistického – hmotného by to malo nejaký zmysel.

Lenže má to háčik. Ľudia síce považujú myšlienky a slová za neškodné, ale to neznamená, že je to pravda. Už Ježiš povedal, že kto by žiadostivo pozrel na ženu, už s ňou scudzoložil vo svojom srdci. Abd-ru-shin len potvrdzuje, že myšlienky a slová sú živé a majú svoju silu a energiu.

Takže napríklad keď sa krásne ženy obliekajú sexi, vystavujú svoje telá na obdiv mnohým mužom. Vystavujú sa na obdiv aj tým najšpinavším, najsmradľavejším a najškaredším ľuďom, bezdomovcom, feťákom a podobne. Tie ženy to robia dobrovoľne a zabúdajú na to, že hocikto si môže na nich robiť zálusk vo svojich myšlienkach. V konečnom dôsledku to je zmysel sexi oblečenia, aby lákalo. Len problém vidím, že keď nosia takéto sexi oblečenie na verejnosti, tak nemajú kontrolu nad tým koho lákajú.

Takže myslím si, že ľudia ktorí príliš odhaľujú svoje telá, chcú mať z toho výhody a obdiv. Lenže hoci drvivá väčšina ľudí popiera existenciu jemnohmotného a duchovného sveta to ešte neznamená, že tieto svety neexistujú. Nakoniec to môže byť aj tak, že tí čo sa odhaľujú, práve naopak môžu byť omotaní kadejakými myšlienkami mnohých ľudí, čo im môže práve naopak narobiť veľa problémov.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

Olena Kondratiuková

Kondratiuková: Treba vynaložiť úsilie, aby vojna na Ukrajine bola posledná

29.03.2023 11:05

Slovensku poďakovala za prijatie Ukrajincov, humanitárnu pomoc, ako aj vojenskú pomoc vrátane poskytnutia stíhačiek.

chodník

Starosta postavil za peniaze z EÚ chodník v korunách stromov, ktoré vyrúbali

29.03.2023 10:45

Projekt nevyžadoval, aby okolo chodníka bol les, povedal o chodníku v korunách stromov bez stromov starosta.

Rusko, Vladimir Kličko

Kličko zasadil úder Bachovi: Toto rozhodnutie je ako táto vojna. Nezmysel

29.03.2023 10:18

Niekdajší majster sveta v boxe a brat starostu ukrajinskej metropoly kritizoval rozhodnutie Medzinárodného olympijského výboru.

strela jars

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým systémom Jars

29.03.2023 08:46

Moskva sa opäť snaží predviesť svoju jadrovú silu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065037x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie