Hlas a Smer by mali zaplatiť Sulíkovi a Matovičovi.

Skutočne si myslím, že tieto dve strany by mali poslať nejaké peniaze Matovičovi a Sulíkovi, pretože im títo dvaja páni urobili geniálnu predvolebnú kampaň. Teraz sme v situácii, že po voľbách bude podľa mňa na 99,9 % zostavovať vládu Hlas alebo Smer. Takisto si myslím, že na 99,999% v tej vláde nebude Oľano a na 98% ani SaS.

Predpokladám, že keby Smer a Hlas nemali jediný bilboard tak jedna z týchto strán určite vyhrá voľby aj zostaví novú vládu. Tento proces vnímam už ako takmer nezvratný. Samozrejme vždy je tu priestor na zázrak alebo nejaké výnimočné dianie, ale pravdepodobnosť niečoho takého vnímam maximálne na úrovni 0,1 %. Skôr je pravdepodobné, že Sulík s Matovičom ešte postvárajú kopu psích kúskov do termínu volieb a ukážu akí sú nevhodný pre vládnutie a hlavne vládnutie v koalícii. 

Skutočne je zaujímavé ako vo svojej tvrdohlavosti a ješitnosti strany SaS a Oľano vyplytvali väčšinu svojej sily a energie na vzájomné útoky a konflikty. Strany Smer, Hlas a tiež Progresívne Slovensko teraz budú ťažiť z ich neschopnosti a tvrdohlavosti. Musí to byť skvelý pocit, keď zrazu príde ku vám takéto požehnanie, takéto priaznivé udalosti. Preto hlavne strany Smer a Hlas by skutočne mali poslať nejaké peniaze na účty strán SaS a Oľano z vďaky za skvelú kampaň alebo aspoň darovať niečo na charitu, pretože môžu teraz na kampani ušetriť veľké peniaze a percentá im aj tak pekne porastú.

Sme tým, čomu veríme.

30.11.2025

Zdá sa mi, že či sme ateista, moslim, Žid, kresťan, budhista, hinduista stávame sa tým, čomu veríme. Skutočne aj materialisti a ateisti niečomu veria. Ľudia sú rôzni. Niekto verí, že pravda je dobrá a správna a stáva sa pravdovravným. Iný zase verí tomu, že skutočne dobrým klamstvom sa môže dostať z mnohých problémov a stáva sa klamárom. Sú ľudia čo veria tomu, [...]

Abd-ru-shin prišiel podporiť veriacich všetkých vierovyznaní.

18.11.2025

Problém ľudstva vidím v úzkoprsosti a zahľadenosti do seba. Hospodin ohlásil prostredníctvom prorokov príchod Mesiáša. Zákonníci a farizeji ho automaticky chceli hľadať medzi sebou. Akéhosi stolárovho syna väčšina z nich nechcela uznať, veď to by bolo pod ich úroveň. Potom tu bolo ďalšie zasľúbenie o Synovi človeka. Toho pre zmenu kresťanskí cirkevní hodnostári [...]

Rodinu si nevyberáš.

17.11.2025

Tak hovorí ľudové porekadlo. Je to odkaz na to, že niekedy sa cítia ľudia nepríjemne v kruhu svojej najbližšej rodiny. Vzniká tu dojem, že sme obete a proste sme len mali smolu do akej rodiny sme sa narodili. ALE Abd-ru-shin vo svojich prednáškach vysvetľuje, že je to práve naopak. Že každý je presne v takej rodine ako si zaslúži. Že nejde o žiadnu náhodu, ale o dokonalú [...]

vojna na Ukrajine, amputácia

Skeptickí lídri. Trump: Ukrajinci nemajú karty. Belgický premiér: Kto naozaj verí, že Rusko prehrá?

04.12.2025 16:35

Viacerí lídri spojencov Ukrajiny sa vyjadrujú skepticky o jej situácii.

Peter Kmec

Kmec sa ohradil proti PS, ktoré na neho útočí pre Voderady. Prekazil som im kšeft, tvrdí

04.12.2025 16:30

Peter Kmec sa pri novom inovačnom centre vo Voderadoch ostro ohradil proti útokom, ktoré na neho mieria a nazval ich "progresívne" klamstvá.

Mária Kolíková, vábor na kontrolu SIS

Kolíková upozornila na zvláštnu výzvu vyhlásenú rezortom spravodlivosti, trvá iba tri dni a v hre je milión eur

04.12.2025 15:55

Exministerka tiež poukázala na to, že nikdy tu podobná výzva nebola.

Robert Fico

Fico: Žiadne odškodnenie po tragických požiaroch nebude

04.12.2025 15:43

Zdôvodnil to tým, že pri tragédii v Mašličkove nechala matka svoje dve deti v chatrči, ktoré v nej uhoreli.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 715
Celková čítanosť: 1816126x
Priemerná čítanosť článkov: 2540x

Autor blogu

Kategórie