Založ si blog

Spoločnosť neznáša dobrých a čistých ľudí.

Predstavte si človeka, ktorý sa rozhodne, že sa bude čo najčistejšie správať a bude šíriť okolo seba dobro. Čo sa stane takému človeku? Myslíte si, že jeho okolie bude mať pred ním úctu a že ľudia okolo neho budú radi, že je taký dobrý a čistý?

Podľa mňa sa takému človeku stane pravý opak. Jeho okolie ho bude chcieť strhnúť na svoju úroveň. Skôr sa mu budú vysmievať, že čo je taký svätuškár alebo nech neverí tým náboženským bludom, že žijeme predsa len raz a treba si riadne užívať. Najlepšie keď si dobre vypije, začne fajčiť a poriadne si užije so ženami alebo skúsi aspoň nejaké ľahké drogy. To že si tak skracuje život a spôsobí rôzne zdravotné či iné problémy nevadí, len nech už nie je taký odporný svätuškár.

Keď je napríklad niekto poctivý nekradne a nepodvádza hoci by mal príležitosti. Tak sa mu zase vysmievajú, že je hlúpy mal by využiť príležitosť a poriadne sa obohatiť. Takto je v očiach svojho okolia len ako nejaký menejcenný chudáčik. A potom sa čudujeme akí borci sa nám dostávajú do parlamentu a vládnu nám. To je naozaj len na smiech.

Alebo pozrime sa na slávnych ľudí talentovaných hercov a spevákov. Akonáhle sa preslávia sú hosťami medzi smotánkou na kadejakých večierkoch. Samozrejme drogy a alkohol tam nemôžu chýbať to by bolo nudné. A títo ľudia častokrát zomierajú mladí na predávkovanie. Vidím v tom prácu temna, že sú im drogy vychválené, že aké skvelé zážitky budú mať. Ale musia si to dať lebo inak s nimi nie je sranda. Nejakí top díleri sa na takýchto slávnych a bohatých ľudí prisajú ako pijavice. A ak obeť zomrie nevadí – veď si nájdu zase nové obete a biznis ide ďalej.

Toto je ľudské Desatoro, takto sa tu žije na zemi. Je to podľa mňa zvádzanie temna a ľudia sa na to vrhajú ako hladné ryby na háčik. Zákony ktoré nám dal Boh, aby sme žili v čistote a tvorili dobré veci, ľuďom nevoňajú. Oveľa viac podpory a priestoru tu má Luciferov princíp. Temno však aj tak pohŕda ľuďmi čo sa dajú zviesť, považuje ich za slabých. A ešte horšie je to s odmenou temna. Keď si ľudia osvoja zlé veci a ubližujú si navzájom, živia v sebe nenávisť ich odmena bude naozaj trpká.

Lenže tá odmena iná ani nemôže byť, pretože všetko sa deje v medziach zákona „čo sejete, to zožnete!“. Temno nemá nad nami moc, môže len lákať. Ak sa niekto nechá zlákať a vykoná niečo zlé, musí on sám potom čeliť následkom. Ľudské elity sú skalopevne presvedčené, že karma neexistuje, že je len tento jeden život a že teda to ako žijeme je správne.

Masy ľudí sa podrobujú tejto viere v jeden pozemský život a pomáhajú neustále poháňať kolobeh utrpenia. Vnímam to ako princíp temna, ktorý má tu na zemi obrovskú moc medzi ľuďmi. Takí čo tento princíp nechcú prijať sú vyhlasovaní za bláznov, sú osočovaní a sú terčom posmechu. Pripadá mi to, že niekomu nesmierne záleží, aby sa tento princíp utrpenia a táto viera v jeden život udržali pri moci. Ale podľa mňa sa na nás temno smeje, akí sme sprostí, že ako si dokážeme ubližovať, vraždiť sa a ničiť najrôznejšími spôsobmi. 

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

Patriot, Nemecko

Zelenskyj: Ukrajina musela vrátiť systém protivzdušnej obrany. Nefungoval

29.03.2023 12:22

Poľsko a Slovensko sa rozhodli poskytnúť Ukrajine stíhačky sovietskej výroby, avšak žiadna západná krajina zatiaľ nesúhlasila s dodaním moderných lietadiel.

Majerský, Danko, Pellegrini, Taraba

Potrebuje cestovný ruch samostatné ministerstvo? Podľa historika malo vzniknúť už po revolúcii

29.03.2023 12:00

Nejde o prvý pokus zriadiť samostatné ministerstvo, vlastnú iniciatívu chystá aj Hlas.

Igor Matovič

Matovič burcoval, ale márne. Parlament odmietol návrh na 500-eurovú odmenu za účasť vo voľbách

29.03.2023 11:50

Líder OĽaNO návrh odôvodňoval snahou o zvýšenie účasti vo voľbách.

spišiak, šimečka

Policajný exprezident Spišiak vstúpil do Progresívneho Slovenska

29.03.2023 11:40

Svoj vstup do politiky odôvodnil, že chce ešte niečo dosiahnuť a chce pomôcť.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065102x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie