Založ si blog

Sulík v spoločnosti Pátroviča a Chucka Norrisa.

Pýtate sa čo spája pána Sulíka s týmito legendami? Je to jednoduché pán Sulík chce dať definitínu bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády. Pretože hoci vyčerpávajúco vysvetlil, že SaS vládu nepovalila, nájdu sa ešte stále takí čo to spochybňujú. Link na vyjadrenie pána Sulíka:

https://sulik.sk/richard-sulik-dokaz-ze-my-s…

Z tohto dôvodu si pán Sulík prizval na pomoc Pátroviča a jeho renomovanú firmu Aliby na mieru, s.r.o. a taktiež sa obrátil na Chucka Norrisa. Ide o to, že hoci poslanci SaS vytiahli svoje hlasovacie karty pri spojenom hlasovaní o dvojotázke: vyslovenie dôvery vláde Ivety Radičovej a podpore Eurovalu, nájdu sa aj takí čo im nechcú veriť, že oni vládu nepovalili.

Firma pána pátroviča Aliby na mieru, s.r.o. už na prípade intenzívne pracuje. Pozorne preskúmali hlasovacie zariadenia v NR SR, takisto vzduchotechniku a mnoho iného. Pracovníci firmy pána Pátroviča sa vyjadrili, že zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že SaS skutočne vládu Ivety Radičovej nepovalila. Je to veľmi silný signál, pretože firma pána Pátroviča má veľmi vysoký odborný kredit a má bohaté skúsenosti s riešením podobných prípadov. Zatiaľ vždy dokázali, že ich klient má pravdu.

Pán Sulík požiadal o pomoc aj v zámorí u Chucka Norrisa. Chuck Norris sa pred médiami vyjadril, že áno je možné zahlasovať aj s vytiahnutými hlasovacími kartami. Dokonca čo mnohých prekvapilo ocenil pána Sulíka, že na spojenú dvojotázku boli schopní zahlasovať separátne, čiže áno podpora vlády Ivete Radičovej a nie Eurovalu. Akurát je problém, že vláda Ivety Radičovej napriek tomu padla. Chuck Norris sa vyjadril, že dá sa to aj tak urobiť, že vláda nepadne. Ocenil schopnosti Sulíka a pozval ho k sebe do usa. To ako sa dá zahlasovať s vytiahnutými hlasovacími kartami, separátne na spojenú dvojotázku, tak aby vláda nepadla mu vraj musí ukázať osobne. Sulík túto ponuku s radosťou prijal, pretože v najbližšej dobe sa mu to zrejme zíde.

Tejto záhadnej kauze sa venuje aj polícia SR. Keďže je však prípad zložitý požiadali o súčinnosť americkú FBI a to priamo sekciu paranormálnych javov. Špeciálni agenti Mulder a Scullyová vyšetrili všetkých poslancov SaS špeciálnymi prístrojmi a samozrejme podrobne skúmali priestory NR SR, predovšetkým však hlasovacie karty a hlasovacie zariadenia. Podľa ich zistení skutočne mohli poslanci SaS zahlasovať aj s vytiahnutými hlasovacími kartami. Keďže však ide o vysoko citlivé a utajované skutočnosti z oblasti paranormálnych javov, nemohli verejnosti poskytnúť podrobnosti.

Pán Sulík je presvedčený, že spomínané aktivity dajú raz a navždy bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády a konečne tak aj tieto autority potvrdia, čo on tvrdí už dávno, ŽE SAS VLÁDU IVETY RADIČOVEJ NEPOVALILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdroj: Informácie potvrdila nezávislá agentúra JPP ( jedna pani povedala)

Ľud versus slovenské školstvo.

18.06.2022

Mám taký sen. Rád by som sa dožil, aby priestor hovoriť začali dostávať v čo najväčšej miere tí najšpičkovejší odborníci z tejto oblasti a oveľa menej politici. Lebo toto čo sa na Slovensku deje je skutočne komédia. Ja nehovorím, že pracovníci v školstve si nezaslúžia viac peňazí. V podstate aj hociktorí iní zamestnanci sa môžu rozhodnúť ísť štrajkovať za [...]

Poslanci SaS majú paranormálne schopnosti.

15.06.2022

Dokázali to už pri hlasovaní o dôvere vláde Ivete Radičovej, keď jej dokázali vysloviť dôveru a zároveň hlasovať proti Eurovalu, a to aj s vytiahnutými hlasovacími kartami z hlasovacích zariadení. Teraz je zase problém trochu iný. V parlamente sa ide odvolávať minister hospodárstva a predseda SaS Sulík. Niektorí koaliční partneri sa však vyjadrili, že nepodporia [...]

Čo dosiahol Sulík alebo Slovensko odmietnutím Eurovalu a povalením Radičovej vlády?

13.06.2022

Prosím pomôžte mi, lebo ma nenapadá ani jedna vec, čo Sulík dosiahol odmietnutím Eurovalu a povalením Radičovej vlády. Alebo čo jeho tvrdým nekompromisným postojom získalo Slovensko? Ide o to, že keď niečo robím malo by to mať aj nejaký zmysel. A o to viac, keď urobím veľmi vážne rozhodnutie, akým nepochybne povalenie vlády je. Chybu môže urobiť každý. Ale problém [...]

putin, Lukašenko

Rusko poskytne Bielorusku systém schopný niesť jadrové hlavice

25.06.2022 18:41

Iskander Moskva vyvinula ako odpoveď americký protiraketový štít.

Erdogan

Erdogan hovoril s premiérkou Švédska: Pri NATO žiadny pokrok nenastal

25.06.2022 18:31

Turecký líder vyjadril očakávania, že Švédsko zruší zbrojné embargo.

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kyjev

Českí „dobrovoľníci“ počas vojny rabovali v Kyjeve, hrozí im doživotie

25.06.2022 17:36

Vojaci našli u mužov dámske šperky či dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 323
Celková čítanosť: 838823x
Priemerná čítanosť článkov: 2597x

Autor blogu

Kategórie