Založ si blog

Sulík v spoločnosti Pátroviča a Chucka Norrisa.

Pýtate sa čo spája pána Sulíka s týmito legendami? Je to jednoduché pán Sulík chce dať definitínu bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády. Pretože hoci vyčerpávajúco vysvetlil, že SaS vládu nepovalila, nájdu sa ešte stále takí čo to spochybňujú. Link na vyjadrenie pána Sulíka:

https://sulik.sk/richard-sulik-dokaz-ze-my-s…

Z tohto dôvodu si pán Sulík prizval na pomoc Pátroviča a jeho renomovanú firmu Aliby na mieru, s.r.o. a taktiež sa obrátil na Chucka Norrisa. Ide o to, že hoci poslanci SaS vytiahli svoje hlasovacie karty pri spojenom hlasovaní o dvojotázke: vyslovenie dôvery vláde Ivety Radičovej a podpore Eurovalu, nájdu sa aj takí čo im nechcú veriť, že oni vládu nepovalili.

Firma pána pátroviča Aliby na mieru, s.r.o. už na prípade intenzívne pracuje. Pozorne preskúmali hlasovacie zariadenia v NR SR, takisto vzduchotechniku a mnoho iného. Pracovníci firmy pána Pátroviča sa vyjadrili, že zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že SaS skutočne vládu Ivety Radičovej nepovalila. Je to veľmi silný signál, pretože firma pána Pátroviča má veľmi vysoký odborný kredit a má bohaté skúsenosti s riešením podobných prípadov. Zatiaľ vždy dokázali, že ich klient má pravdu.

Pán Sulík požiadal o pomoc aj v zámorí u Chucka Norrisa. Chuck Norris sa pred médiami vyjadril, že áno je možné zahlasovať aj s vytiahnutými hlasovacími kartami. Dokonca čo mnohých prekvapilo ocenil pána Sulíka, že na spojenú dvojotázku boli schopní zahlasovať separátne, čiže áno podpora vlády Ivete Radičovej a nie Eurovalu. Akurát je problém, že vláda Ivety Radičovej napriek tomu padla. Chuck Norris sa vyjadril, že dá sa to aj tak urobiť, že vláda nepadne. Ocenil schopnosti Sulíka a pozval ho k sebe do usa. To ako sa dá zahlasovať s vytiahnutými hlasovacími kartami, separátne na spojenú dvojotázku, tak aby vláda nepadla mu vraj musí ukázať osobne. Sulík túto ponuku s radosťou prijal, pretože v najbližšej dobe sa mu to zrejme zíde.

Tejto záhadnej kauze sa venuje aj polícia SR. Keďže je však prípad zložitý požiadali o súčinnosť americkú FBI a to priamo sekciu paranormálnych javov. Špeciálni agenti Mulder a Scullyová vyšetrili všetkých poslancov SaS špeciálnymi prístrojmi a samozrejme podrobne skúmali priestory NR SR, predovšetkým však hlasovacie karty a hlasovacie zariadenia. Podľa ich zistení skutočne mohli poslanci SaS zahlasovať aj s vytiahnutými hlasovacími kartami. Keďže však ide o vysoko citlivé a utajované skutočnosti z oblasti paranormálnych javov, nemohli verejnosti poskytnúť podrobnosti.

Pán Sulík je presvedčený, že spomínané aktivity dajú raz a navždy bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády a konečne tak aj tieto autority potvrdia, čo on tvrdí už dávno, ŽE SAS VLÁDU IVETY RADIČOVEJ NEPOVALILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdroj: Informácie potvrdila nezávislá agentúra JPP ( jedna pani povedala)

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

somálsko, záplavy, El Niňo

Klimatický jav El Niňo prinesie od marca do mája nadpriemerné teploty, upozorňujú meteorológovia

05.03.2024 14:18

El Niňo je klimatický jav prejavujúci sa zvyšovaním teploty povrchu oceánu v rozsiahlych oblastiach centrálnej a východnej časti rovníkového Tichého oceánu.

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 14:24

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347893x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie