Založ si blog

Rusi zabránili genocíde Slovanov.

V žiadnom prípade neobhajujem inváziu Rusov na Ukrajinu. Len chcem byť férový a napísať aj to, že Rusi skutočne Slovanov zachránili. Z tajných nacistických archívov sa dozvedáme, že nacisti chceli po Rómoch a Židoch likvidovať aj Slovanov, zabrať ich územia a osídliť ich nadradenou nemeckou rasou. Bolo to veľké nebezpečie.

Skutočne nacisti ovládli Československo, Poľsko, Juhosláviu, Ukrajinu, pobaltské štáty, aj Bielorusko. Jediní kto odolával nacistom zo slovanských národov boli práve Rusi. Za to im patrí česť a sláva na veky vekov – sú to skvelý bojovníci. Nacistické vojská boli dobre vyzbrojené a zorganizované a Rusi čelili obrovskému tlaku. Oni sa však bránili, bránili svoju zem a životy. Ich odhodlanie bolo obrovské a napokon zvrátili situáciu a začali agresora zo slovanských území vytláčať. Ako vieme zastavili sa až v Nemecku.

Dnes sú však Rusi v úlohe agresora a Ukrajina sa naozaj tak odhodlane a srdnato bráni, ako to asi nečakal nikto. Rusko ostalo osamotené s podporou pár diktátorských režimov. Naopak Ukrajine pomáha celý vyspelý svet. Sú to obrovské zdroje, ktoré prúdia na Ukrajinu a ešte aj budú prúdiť ak to bude potrebné. Na Ruskú federáciu sú uvalené obrovské sankcie a ich ekonomika krváca. Svet začína Rusov nenávidieť. A môže sa stať že ich tovary už nikto nebude chcieť. Keby bolo možné nahradiť ruský plyn, či ropu Európa by tak ihneď urobila. Ale čo nie je možné dnes môže byť reálne o pár mesiacov či rokov.

Preto drahí Rusi zvážte či vám to skutočne stojí za to, že vás celý svet pomaly bude nenávidieť a dobre, že vás neopľujú kam sa pohnete. To že máte jadrové zbrane a svet sa vás bojí je jedna vec. Ale spomeňte si keď ste boli v úlohe ochrancu a bojovali ste proti Hitlerovi SVET vás miloval. Ešte aj v západných krajinách vás ospevovali, hoci ste mali tvrdí komunizmus.

Vynúťte si od Ukrajiny podpis dohody, že nebudú vlastniť jadrové zbrane a budú podporovať ruskú menšinu. Ale stiahnite svoje vojská a nechajte Ukrajinu na pokoji. Rusi ste najsilnejší slovanský národ, hrdí a nepokorený. Ale čo je vašou posvätnou úlohou? Ničiť a utláčať menšie slovanské národy? Podľa mňa vaša posvätná úloha je ochraňovať menšie slovanské národy, čo ste aj doteraz robili a patrí vám za to večná vďaka.

Drahí ruskí bratia, ohromný nepokorený hrdý národ, prehodnoťte svoje postoje. Chcete byť nenávideným agresorom a utláčateľom, ktorý nemá podporu zo SVETLA? Alebo radšej chcete byť milovaným a rešpektovaným obrancom mieru a práv menších národov, ktorý je zo SVETLA požehnávaný? Je to na vás drahí Rusi. Vy sami si vyberte je to vaše výsostné právo si slobodne vybrať. Ale nikdy nezabudnite, že aj iné národy majú svojho ducha, že aj oni hoci menší si chcú určovať sami, čo je pre nich dobré a čo nie.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

Olena Kondratiuková

Kondratiuková: Treba vynaložiť úsilie, aby vojna na Ukrajine bola posledná

29.03.2023 11:05

Slovensku poďakovala za prijatie Ukrajincov, humanitárnu pomoc, ako aj vojenskú pomoc vrátane poskytnutia stíhačiek.

chodník

Starosta postavil za peniaze z EÚ chodník v korunách stromov, ktoré vyrúbali

29.03.2023 10:45

Projekt nevyžadoval, aby okolo chodníka bol les, povedal o chodníku v korunách stromov bez stromov starosta.

Rusko, Vladimir Kličko

Kličko zasadil úder Bachovi: Toto rozhodnutie je ako táto vojna. Nezmysel

29.03.2023 10:18

Niekdajší majster sveta v boxe a brat starostu ukrajinskej metropoly kritizoval rozhodnutie Medzinárodného olympijského výboru.

strela jars

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým systémom Jars

29.03.2023 08:46

Moskva sa opäť snaží predviesť svoju jadrovú silu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065036x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie