Založ si blog

Rusi zabránili genocíde Slovanov.

V žiadnom prípade neobhajujem inváziu Rusov na Ukrajinu. Len chcem byť férový a napísať aj to, že Rusi skutočne Slovanov zachránili. Z tajných nacistických archívov sa dozvedáme, že nacisti chceli po Rómoch a Židoch likvidovať aj Slovanov, zabrať ich územia a osídliť ich nadradenou nemeckou rasou. Bolo to veľké nebezpečie.

Skutočne nacisti ovládli Československo, Poľsko, Juhosláviu, Ukrajinu, pobaltské štáty, aj Bielorusko. Jediní kto odolával nacistom zo slovanských národov boli práve Rusi. Za to im patrí česť a sláva na veky vekov – sú to skvelý bojovníci. Nacistické vojská boli dobre vyzbrojené a zorganizované a Rusi čelili obrovskému tlaku. Oni sa však bránili, bránili svoju zem a životy. Ich odhodlanie bolo obrovské a napokon zvrátili situáciu a začali agresora zo slovanských území vytláčať. Ako vieme zastavili sa až v Nemecku.

Dnes sú však Rusi v úlohe agresora a Ukrajina sa naozaj tak odhodlane a srdnato bráni, ako to asi nečakal nikto. Rusko ostalo osamotené s podporou pár diktátorských režimov. Naopak Ukrajine pomáha celý vyspelý svet. Sú to obrovské zdroje, ktoré prúdia na Ukrajinu a ešte aj budú prúdiť ak to bude potrebné. Na Ruskú federáciu sú uvalené obrovské sankcie a ich ekonomika krváca. Svet začína Rusov nenávidieť. A môže sa stať že ich tovary už nikto nebude chcieť. Keby bolo možné nahradiť ruský plyn, či ropu Európa by tak ihneď urobila. Ale čo nie je možné dnes môže byť reálne o pár mesiacov či rokov.

Preto drahí Rusi zvážte či vám to skutočne stojí za to, že vás celý svet pomaly bude nenávidieť a dobre, že vás neopľujú kam sa pohnete. To že máte jadrové zbrane a svet sa vás bojí je jedna vec. Ale spomeňte si keď ste boli v úlohe ochrancu a bojovali ste proti Hitlerovi SVET vás miloval. Ešte aj v západných krajinách vás ospevovali, hoci ste mali tvrdí komunizmus.

Vynúťte si od Ukrajiny podpis dohody, že nebudú vlastniť jadrové zbrane a budú podporovať ruskú menšinu. Ale stiahnite svoje vojská a nechajte Ukrajinu na pokoji. Rusi ste najsilnejší slovanský národ, hrdí a nepokorený. Ale čo je vašou posvätnou úlohou? Ničiť a utláčať menšie slovanské národy? Podľa mňa vaša posvätná úloha je ochraňovať menšie slovanské národy, čo ste aj doteraz robili a patrí vám za to večná vďaka.

Drahí ruskí bratia, ohromný nepokorený hrdý národ, prehodnoťte svoje postoje. Chcete byť nenávideným agresorom a utláčateľom, ktorý nemá podporu zo SVETLA? Alebo radšej chcete byť milovaným a rešpektovaným obrancom mieru a práv menších národov, ktorý je zo SVETLA požehnávaný? Je to na vás drahí Rusi. Vy sami si vyberte je to vaše výsostné právo si slobodne vybrať. Ale nikdy nezabudnite, že aj iné národy majú svojho ducha, že aj oni hoci menší si chcú určovať sami, čo je pre nich dobré a čo nie.

Ľud versus slovenské školstvo.

18.06.2022

Mám taký sen. Rád by som sa dožil, aby priestor hovoriť začali dostávať v čo najväčšej miere tí najšpičkovejší odborníci z tejto oblasti a oveľa menej politici. Lebo toto čo sa na Slovensku deje je skutočne komédia. Ja nehovorím, že pracovníci v školstve si nezaslúžia viac peňazí. V podstate aj hociktorí iní zamestnanci sa môžu rozhodnúť ísť štrajkovať za [...]

Poslanci SaS majú paranormálne schopnosti.

15.06.2022

Dokázali to už pri hlasovaní o dôvere vláde Ivete Radičovej, keď jej dokázali vysloviť dôveru a zároveň hlasovať proti Eurovalu, a to aj s vytiahnutými hlasovacími kartami z hlasovacích zariadení. Teraz je zase problém trochu iný. V parlamente sa ide odvolávať minister hospodárstva a predseda SaS Sulík. Niektorí koaliční partneri sa však vyjadrili, že nepodporia [...]

Sulík v spoločnosti Pátroviča a Chucka Norrisa.

13.06.2022

Pýtate sa čo spája pána Sulíka s týmito legendami? Je to jednoduché pán Sulík chce dať definitínu bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády. Pretože hoci vyčerpávajúco vysvetlil, že SaS vládu nepovalila, nájdu sa ešte stále takí čo to spochybňujú. Link na vyjadrenie pána Sulíka: https://sulik.sk/richard-sulik-dokaz-ze-my-s… Z tohto dôvodu si pán Sulík prizval na [...]

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kyjev

Českí „dobrovoľníci“ počas vojny rabovali v Kyjeve, hrozí im doživotie

25.06.2022 17:36

Vojaci našli u mužov dámske šperky či dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 323
Celková čítanosť: 838814x
Priemerná čítanosť článkov: 2597x

Autor blogu

Kategórie