Založ si blog

Ľudia proti karmickému zákonu.

Vyvolený Boží ľud dostal Desatoro. Načo asi? No takto sa prostredníctvom Mojžiša ľudu ukázal Boh, že naozaj existuje. Celé Desatoro je o tom milovať svojho Boha celým srdcom a milovať svojho blížneho ako seba samého. Tak ako to krásne zhrnul Ježiš – jednoducho žiť tak, aby sme druhým neubližovali.

Potom tu boli proroci a taktiež Židov napomínali, aby pomáhali vdovám a sirotám a aby nepáchali neprávosti. Ježiš to celé len potvrdil. ALE prečo vlastne nemáme druhým ubližovať? Pretože sa to Bohu nepáči? Mnohí sa búria a nechcú počúvať Boha a žiadne príkazy. Chcú si robiť čo sa im zachce, chcú úplnú slobodu. Lenže rozmýšľajte ľudia, keď napomínate svoje deti, aby niečo nerobili, s akým zámerom tak robíte? No predsa aby si tie deti neznalé rizík neublížili sebe alebo niekomu inému.

A vyzerá to tak, že do stvorenia je vložená dokonalá Božia vôľa a existuje dokonalá spravodlivosť. Čiže existuje karmický zákon: „čo sejete, to zožnete“. Toto má logiku so všetkým Božím napomínaním. Veď ak niekto inému ublíži a bude potom musieť rovnako trpieť alebo si inak u poškodeného odpykať trest je v tom totálna spravodlivosť. Tá spravodlivosť po ktorej tak ľudia bažia.

Lenže mnohí ľudia neveria, že karmický zákon existuje a neochvejne pracuje. Materialisti tomu neveria lebo veria len v hmotu. Cirkvi sa zaplietli v odpustkoch a dogmách. Sú tu rôzne iné náboženstvá. Takže vyznať sa v tom nie je jednoduché. Ale je to opäť o poctivom hľadaní. Ten kto sa skutočne namáha, môže sa pravde priblížiť, dnes už je to možné.

Mne to však pripadá, že ľudia majú svoju pravdu a o tú Božiu nemajú záujem. Skutočne mi to pripadá, že ľudia sú vnútorne nastavení proti svetlu. Že šero a temno, ktoré tu bolo a dodnes je im vyhovuje. Úplne minimálne ak vôbec sa ľudia zaoberajú duchovnými vecami, čo je v skutočnosti to najdôležitejšie. Všetko iné je im prednejšie, tak sa nečudujme, že ani dnes nenachádzajú pravdu, v dobe keď je už každému hľadajúcemu prístupná.

Je to smutný obrázok. Každý len reptá a sťažuje sa. Mnohí túžia po dokonalej spravodlivosti. Neuvedomujú si, že tá dokonalá spravodlivosť tu je. ALE problém je to, že oni sami páchali zlé veci, takže podľa dokonalej Božej spravodlivosti sa im nemôže dostať toho dobrého. Čo oni v minulosti siali, to žnú v dnešných časoch a čo dnes konajú – sejú, to budú žať v budúcnosti.

Ja som veľmi zvedavý, či vôbec niekedy ľudstvo upustí od zlého konania a začne skúmať posolstvá a príkazy od Boha. Lebo sám Ježiš povedal, že ľudstvo zablúdilo – jednoducho zišli sme zo správnej cesty nášho vývoja. Ja osobne chcem veľmi poďakovať za všetky Božie pomoci a milosti, ktoré k nám prišli cez Mojžiša, prorokov, Ježiša a Abd-ru-schina. A ostatní nech sami zvážia, čo budú robiť.

Ľud versus slovenské školstvo.

18.06.2022

Mám taký sen. Rád by som sa dožil, aby priestor hovoriť začali dostávať v čo najväčšej miere tí najšpičkovejší odborníci z tejto oblasti a oveľa menej politici. Lebo toto čo sa na Slovensku deje je skutočne komédia. Ja nehovorím, že pracovníci v školstve si nezaslúžia viac peňazí. V podstate aj hociktorí iní zamestnanci sa môžu rozhodnúť ísť štrajkovať za [...]

Poslanci SaS majú paranormálne schopnosti.

15.06.2022

Dokázali to už pri hlasovaní o dôvere vláde Ivete Radičovej, keď jej dokázali vysloviť dôveru a zároveň hlasovať proti Eurovalu, a to aj s vytiahnutými hlasovacími kartami z hlasovacích zariadení. Teraz je zase problém trochu iný. V parlamente sa ide odvolávať minister hospodárstva a predseda SaS Sulík. Niektorí koaliční partneri sa však vyjadrili, že nepodporia [...]

Sulík v spoločnosti Pátroviča a Chucka Norrisa.

13.06.2022

Pýtate sa čo spája pána Sulíka s týmito legendami? Je to jednoduché pán Sulík chce dať definitínu bodku za kauzou povalenia Radičovej vlády. Pretože hoci vyčerpávajúco vysvetlil, že SaS vládu nepovalila, nájdu sa ešte stále takí čo to spochybňujú. Link na vyjadrenie pána Sulíka: https://sulik.sk/richard-sulik-dokaz-ze-my-s… Z tohto dôvodu si pán Sulík prizval na [...]

putin, Lukašenko

Rusko poskytne Bielorusku systém schopný niesť jadrové hlavice

25.06.2022 18:41

Iskander Moskva vyvinula ako odpoveď americký protiraketový štít.

Erdogan

Erdogan hovoril s premiérkou Švédska: Pri NATO žiadny pokrok nenastal

25.06.2022 18:31

Turecký líder vyjadril očakávania, že Švédsko zruší zbrojné embargo.

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kyjev

Českí „dobrovoľníci“ počas vojny rabovali v Kyjeve, hrozí im doživotie

25.06.2022 17:36

Vojaci našli u mužov dámske šperky či dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 323
Celková čítanosť: 838833x
Priemerná čítanosť článkov: 2597x

Autor blogu

Kategórie