Založ si blog

Problémy na Ukrajine.

Početné národnostné menšiny sú často dôvodom vojen a rôznych problémov. Títo občania inej národnosti alebo náboženského vyznania totiž môžu mať úplne iné názory a záujmy ako ich domovská krajina. Pozrime do histórie je toho plno. Takže sa nečudujme, že Krym sa odtrhol od Ukrajiny keď tam žije 60% Rusov. A takisto v Luhansku a Donecku žije do 40% Rusov, ale ruština je tam dokonca dominantná. Tak sa nečudujme, že tieto regióny sa odtrhli a Rusi ich výdatne podporujú. Veď sú tam ich krajania.

V tejto súvislosti chcem upozorniť na migračné šialenstvo u nás v EU. EU chce zrejme pomôcť rôznym krajinám tak, že pomaly celé krajiny prijme u nás v Európe. Potom sa ale nečudujme keď tu vzniknú veľmi silné národnostné komunity a tieto si budú robiť svoju vlastnú politiku. Imigráciu do EU nám obhajujú miliónmi spôsobov. No oni vedia prečo, aspoň dúfam, že vedia. ALE po milióne vysvetlení bude len 1 dôsledok. A tým budú naozaj ucelené národnostné alebo moslimské komunity, ktoré len budú naberať na sile a bojovať za svoje záujmy.

Tieto komunity budú nutne rásť, pretože ich pôrodnosť je oveľa vyššia ako pôrodnosť domáceho európskeho obyvateľstva. A ešte nezabudnime na stály migračný tok, čiže neustály príchod nových a nových migrantov.

Celé je to šialené. Namiesto toho, aby EU podporila mladé európske rodiny rieši nedostatok produktívnych ľudí alebo určitých profesií migráciou. Je to falošné riešenie a z takéhoto uvažovania nič dobré nemôže vzniknúť z dlhodobého hľadiska. Radšej keby si krajiny zmenili štruktúru študijných odborov. Lebo každý študuje čo len chce = zbytočná námaha študentov a vyhodené peniaze.

Ale späť k Ukrajine. S Ruskom by som susediť nechcel. Nie sú žiadni chudáčkovia, ale silná veľmoc. Aj keď sa mi nepáči keď Rusov označujú za agresorov a západ je ten „dobrý“. Veď Rusov 2x masívne napadli Napoleon a potom Hitler. Chceli ich poraziť a získať rozsiahle územia. Našťastie sa im to nepodarilo. Hlavne je dobré, že Hitlerovi sa to našťastie nepodarilo lebo podľa tajných informácií chcel Slovanov zlikvidovať. O tom by tiež teraz bolo pohovoriť, aký je ten západ milý.

Zažili sme si Ruskú okupáciu. Dobre nebola to výhra, ale dalo sa to prežiť. Ale to čo plánovali nacisti – vyhladenie Rómov, Židov, Slovanov tak to už bola riadna sila.

Treba podľa mňa rešpektovať aj to, že mocnosti kreslia hranice menších štátov. Aj my sme prišli o Zakarpatskú Ukrajinu. Teraz Ukrajina prišla o Krym, Donecko a Luhansko. Mali by sme sa s tým naučiť žiť, ale treba urobiť opatrenia, aby sa takýmto problémom do budúcna zamedzilo.

Pozrite si čo sa dialo po 2. svetovej vojny. Príslušníci národnostných menších sa násilne presídľovali do domovských krajín, aby už konečne bol kľud. A čo sa deje v súčasnosti? Pravý opak. Masívna podpora migrácie cudzích štátnych príslušníkov do EU. Ľudí s úplne inými zvykmi, kultúrou, jazykom aj náboženstvom. Veď toto je čisté šialenstvo a ZÁRODOK ďalších problémov, ktoré nevyhnutne nastanú po zosilnení týchto komunít. A pripravte sa na to, že tieto komunity sa v určitých regiónoch stanú dokonca dominantnými.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

Atentát v Moskve, výbuch auta, bomba v aute

Pár hodín od výbuchu v Moskve, bol v Turecku zatknutý hlavný podozrivý. Kamery zachytili, ako inštaluje bombu

25.07.2024 13:22

Rusko podozrivého identifikovalo ako 29-ročného ruského občana Jevgenija Serebrjakova a vzniesli voči nemu obvinenia.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436367x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie