Založ si blog

Každý zaplatí za dogmy.

Verím tomu, že všetci kňazi, biskupi a pápeži zaplatia za to, že ľuďom dávali vlastné výplody = dogmy namiesto písma svätého. Zaplatia za to, že tieto svoje dogmy povýšili nado všetko, nad Boha, nad Ježiša, nad prorokov a hlavne nad PRAVDU.

Mám pocit, že aj ja som mal podiel na vytvorení týchto dogiem a aj ja platím. Cítim potrebu písať články a varovať ľudí, aby sa vzdali týchto bludných dogiem. Toto je podľa mňa cesta ako si odpykať svoje hriechy z minulých životov – jedine napravením svojich chýb. Myslím si, že cirkevný matrix nefunguje. Že darmo kňaz kňaza vyspovedá, dá mu rozhrešenie, odpustky, pofŕka ho svätenou vodou alebo podobne. To že cirkevní hodnostári tomu veria, nemôže ani o vlások zmeniť mocné zákony Božie.

Myslím si, že to čo robím dnes ja čaká aj všetkých kňazov, biskupov a pápežov. Že aj oni ak budú chcieť napraviť svoje chyby a uvoľniť si cestu do raja, budú musieť najprv VŠETKÝCH, čo uviedli do omylu, priviesť k pravej viere a na pravú cestu alebo aspoň odkloniť ich z tej nesprávnej, ktorú im sami ponúkli a ukázali. V tomto je obrovská, vznešená a dokonalá SPRAVODLIVOSŤ Božia. Určite nepostačia 2 Zdravasy a 3 Otčenáše.

Vyzerá to, že takto funguje dokonalé Božie dielo. A každý z nás, kto koná zle, ubližuje druhým alebo uvádza niekoho do omylu NUTNE musí za to niesť celkové následky. Toto dáva zmysel aj logiku. Keď to porovnám z cirkevným odpustkovým matrixom, tak toto sa mi zdá milión krát pravdivejšie a logickejšie.

Doteraz sme si mysleli, že sme páni aspoň tu na tejto zemi, že si môžeme robiť čo chceme. Áno môžeme, ale keď zle konáme trpko za to zaplatíme. Naopak všetko čo dobre urobíme, budeme z toho brať dobrú úrodu. Presne ako Ježiš hovoril čo sejete, to zožnete. A verím že Ježiš nepovedal nič len tak. Preto tvorte dobré a pekné veci a emócie a potom bude vaša žatva radosťou a požehnaním.

Zatvrdnuté kamenné ľudské srdcia.

30.11.2022

Predstavte si, že nejaký človek spôsobí inému veľkú bolesť napríklad zabijem mu dieťa alebo niečo podobné naozaj strašné s dlho trvajúcimi následkami a bolesťou. Stáva sa, že v takýchto situáciách poškodení skĺzavajú k tak obrovskej nenávisti, že povedia nikdy v živote ti neodpustím. Teraz sa pozrime na to či je to správne. Existujú tu 3 pohľady na odpustenie: [...]

Ako cirkvi naložia s učením syna človeka?

29.11.2022

Už vieme ako cirkvi naložili so synom Božím Ježišom. Židovská cirkev vrieskala dovtedy, kým nedošlo k jeho fyzickej likvidácii. Kresťanská cirkev zase zabila jeho učenie. V snahe získať čo najviac stúpencov a tiež v snahe všetko vedieť lepšie pokrivili učenie Ježiša a vytvorili svoje vlastné pravdy – dogmy. Syn človeka napísal svoje dielo vlastnou rukou. Toto už nie [...]

V akom svete chceme žiť, takí musíme sami byť.

26.11.2022

Predstavte si 1000 L nádrž v ktorej je čistá voda. Keď budeme do tejto nádrže postupne kvapkať zelenú farbu, pomaly ale isto sa začne voda meniť na jemne zelenú, neskôr sýtejšie zelenú až sa voda úplne zafarbí na zeleno. Teraz si predstavte, že každé vaše slovo a čin sú jednou takou kvapkou. Nádržou nech je naša krajina. Podľa mňa každý deň do tejto nádrže [...]

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Peter Pellegrini, Ide o pravdu

Pellegrini v Ide o pravdu: Hlasovanie o páde vlády bude test. Ukáže sa, kto je provládny

02.12.2022 09:00

Pri odvolávaní vlády neexistuje šedé, len biele a čierne. Buď ste za túto vládu alebo ste proti nej, hovorí Peter Pellegrini. Jasne sa poslanci rozdelia, dodáva.

ukrajina vojak tank

Rusko chcelo údajne obsadiť Ukrajinu do desiatich dní

02.12.2022 07:55

Podľa britského bezpečnostného inštitútu len malá skupina ruských predstaviteľov vedela o celom rozsahu plánov týkajúcich sa ofenzívy na Ukrajine.

Eduard Heger, Richard Sulík

Sulík zavelil, vláda je na spadnutie. Začína sa boj o hlasy poslancov: OĽaNO hovorí o zmluve s diablom

02.12.2022 06:40

V parlamente sa začína boj najmä o hlasy koaličných poslancov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 375
Celková čítanosť: 953779x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie