Založ si blog

Každý zaplatí za dogmy.

Verím tomu, že všetci kňazi, biskupi a pápeži zaplatia za to, že ľuďom dávali vlastné výplody = dogmy namiesto písma svätého. Zaplatia za to, že tieto svoje dogmy povýšili nado všetko, nad Boha, nad Ježiša, nad prorokov a hlavne nad PRAVDU.

Mám pocit, že aj ja som mal podiel na vytvorení týchto dogiem a aj ja platím. Cítim potrebu písať články a varovať ľudí, aby sa vzdali týchto bludných dogiem. Toto je podľa mňa cesta ako si odpykať svoje hriechy z minulých životov – jedine napravením svojich chýb. Myslím si, že cirkevný matrix nefunguje. Že darmo kňaz kňaza vyspovedá, dá mu rozhrešenie, odpustky, pofŕka ho svätenou vodou alebo podobne. To že cirkevní hodnostári tomu veria, nemôže ani o vlások zmeniť mocné zákony Božie.

Myslím si, že to čo robím dnes ja čaká aj všetkých kňazov, biskupov a pápežov. Že aj oni ak budú chcieť napraviť svoje chyby a uvoľniť si cestu do raja, budú musieť najprv VŠETKÝCH, čo uviedli do omylu, priviesť k pravej viere a na pravú cestu alebo aspoň odkloniť ich z tej nesprávnej, ktorú im sami ponúkli a ukázali. V tomto je obrovská, vznešená a dokonalá SPRAVODLIVOSŤ Božia. Určite nepostačia 2 Zdravasy a 3 Otčenáše.

Vyzerá to, že takto funguje dokonalé Božie dielo. A každý z nás, kto koná zle, ubližuje druhým alebo uvádza niekoho do omylu NUTNE musí za to niesť celkové následky. Toto dáva zmysel aj logiku. Keď to porovnám z cirkevným odpustkovým matrixom, tak toto sa mi zdá milión krát pravdivejšie a logickejšie.

Doteraz sme si mysleli, že sme páni aspoň tu na tejto zemi, že si môžeme robiť čo chceme. Áno môžeme, ale keď zle konáme trpko za to zaplatíme. Naopak všetko čo dobre urobíme, budeme z toho brať dobrú úrodu. Presne ako Ježiš hovoril čo sejete, to zožnete. A verím že Ježiš nepovedal nič len tak. Preto tvorte dobré a pekné veci a emócie a potom bude vaša žatva radosťou a požehnaním.

Glorifikácia alkoholu.

07.08.2022

Následky nadmerného pitia alkoholu už zrejme asi videl každý. Príležitostná opitosť je zrejme ešte to najmenej. Najhoršie je na tom to, že ľudia ktorí popíjajú dlhodobo majú už potom vážne zdravotné problémy alebo mnoho ľudí každý rok aj umiera na smrť spôsobenú alkoholom. Ale prečo sa to deje? Prečo ľudia tak často a tak radi siahajú po alkohole? Ja si myslím, [...]

Akcelerátory zla.

06.08.2022

Častokrát sa ľudia čudujú, kde sa berie vo svete toľko zla. Na druhej strane pozeráme na ľudí a hovoríme si, veď nie sú až tak zlí. Ale niečo v tejto rovnici nesedí. Je to akýsi pokrivený pohľad alebo pohľad ktorý nejde až tak do hĺbky alebo nechce vidieť všetky premenné. Z takéhoto pohľadu sa dokonca vytvárajú až také názory, že ako to Stvoriteľ všetko môže [...]

Čo sejeme okolo seba?

04.08.2022

Predstavte si dvoch ľudí a ich medziľudské vzťahy. Nech sú ich vzťahy ako nejaká záhrada. Keď robia dobré veci a správajú sa pekne akoby vysievali užitočné rastliny ktoré prinášajú chutné plody a krásne kvety. Naproti tomu ak si ubližujú a sú k sebe odporní akoby sadili tŕne, bodliaky a jedovaté rastliny. Dajme naším dvom osobám aj mená napríklad Jozef a Peter. [...]

Kardinál Jozef Tomko

Zomrel kardinál Jozef Tomko

08.08.2022 08:00

V Ríme zomrel v pondelok ráno kardinál Jozef Tomko vo veku 98 rokov.

Porto Tolle / Ryžové pole /

Vysychajúca rieka Pád odhalila takmer poltonovú bombu z čias druhej svetovej vojny

08.08.2022 07:30

Nález bomby si vyžiadal evakuáciu troch tisícok ľudí.

Gustavo Petro

Kolumbia má prvého ľavicového prezidenta, bývalého partizána Gustava Petra

08.08.2022 07:05

Ekonóm a senátor Gustavo Petro v júnovom druhom kole prezidentských volieb porazil vplyvného podnikateľa Rodolfa Hernandéza.

Roger Waters

Spoluzakladateľ Pink Floyd: Biden je zločinec, na Ukrajine leje olej do ohňa

08.08.2022 06:00

Výroky Rogera Watersa vyvolali rozhorčenie zo strany Kyjeva a naopak pochvalné reakcie Moskvy.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 340
Celková čítanosť: 878686x
Priemerná čítanosť článkov: 2584x

Autor blogu

Kategórie