Založ si blog

Teší ma rozvrat temných štruktúr na Slovensku.

Mám úprimnú radosť z toho, čo sa deje na Slovensku. Doteraz svetu vládlo temno. Ľudia svojim nesprávnym konaním pokrivili a otrávili všetko. Nešťastie a pocit nespravodlivosti, ktorí ľudia pociťovali boli sčasti oprávnené. Vinu za to v akom stave je svet nesú však sami ľudia. Preto keď vidím, že tu u nás doma na Slovensku sa starý systém rúca mám obrovskú úprimnú radosť.

Nastal domino efekt. Jeden správny čin, spustil lavínu ďalších činov. Doteraz boli elity mimo dosahu zákona – spravodlivosti. Pretože mali svojich nominantov v polícii, na súdoch, v prokuratúre, vplyvných známych a veľa peňazí. Lenže zákon musí platiť pre každého. Bohatí nech sú aj naďalej bohatí, ale pred zákonom by mali mať posvätný rešpekt. Mala by to byť pre nich červená čiara, ktorú neprekročia.

Bohatí nech sú bohatí a nech im ich peniaze robia radosť. Pokiaľ svojím bohatstvom sú pre krajinu prínosom treba im dokonca vzdať česť. Pretože zamestnávajú mnoho ľudí a títo ľudia vďaka nim môžu nakŕmiť svoje rodiny. Ale ak podľahnú prílišnej chamtivosti degraduje ich to. Ak ešte dokonca porušujú všetky možné zákony, aby boli ešte bohatší, používajú na to nekalé praktiky, tak je to odporný hnus.

Napraviť všetko nesprávne bude tvrdý boj a ťažká práca. Temno bude vzdorovať zo všetkých síl až do svojho úplného konca. Pre tých ktorí sa dali na tento boj proti temnu mám skvelú správu. Podľa Abd-ru-schina je v súčastnosti celá zem obklopená temnom, ALE temný obal nepreniknuteľne zase obalilo SVETLO. Takže temno už nemá kam ujsť, musí sa vyžiť, vyzúriť a zmiznúť z povrchu tejto planéty. Pán nastolí poriadok, preto sa nebojte byť súčasťou Jeho armády SVETLA! Vyzerá to, že zvesti o Tisícročnej ríši pokoja a mieru nie sú len bájkou, ALE pán ju skutočne nastolí.

Chcem vás posilniť vo viere a modlím sa za vás. Doteraz temno vládlo na tejto zemi, ale to sa má čoskoro zmeniť. Postavte sa aj vy na stranu víťazného SVETLA. Blíži sa doba, kedy bude všetko temné zo zeme zmietnuté aj so všetkými nesprávnymi výplodmi ľudského ducha. Preto nech sa deje čokoľvek, nech vonku zúri akákoľvek búrka či vojna nastavte svoj kompas srdca na PRAVDU , ČISTOTU a SPRAVODLIVOSŤ. Toto sú vlastnosti Boha. A keď budete takto konať podľa vašich najlepších schopností a možností, vždy budete v Božej milosti a priazni.

Nech sa na svete stane čokoľvek alebo aj keď sa vám stane čokoľvek toto je tá správna cesta. Ježiš išiel touto cestou a hoci zničili jeho pozemské telo o pár dní sa už zjavoval Márii Magdalskej a svojim učeníkom ako víťaz. Ukázal nám, že sa ani zákerných vrážd temna nemusíme báť. On vedel, že na tých čo boli zodpovední za jeho vraždu podľa spravodlivých Božích zákonov musia nutne dopadnúť tisícnásobné následky. Verím, že nikto nepochybuje, že Židia boli dostatočne potrestaní za to, že si vynútili Ježišovu smrť.

Páchateľ a obeť, nevedomosť a vedomosť.

24.05.2024

Stáva sa, že nejakí ľudia sa dostanú do situácie, kde trpia. Sme cítiace bytosti a mnohým je ľúto, že títo ľudia trpia. Aj ja som sa často zamýšľal nad tým, že aké to má niekto ťažké. Môže dôjsť dokonca k situácii, že sme z toho rozhorčení. Predstavme si však teraz 2 konkrétnych ľudí, jeden tomu druhému ubližuje – je páchateľ a druhý trpí od páchateľa [...]

Tvrdenie temna a tvrdenie Svetla.

22.05.2024

Sú také 2 základné teórie o našom živote a tomto svete: 1. Žijeme len teraz jediný krát Táto teória hovorí zhruba toto. Ducha nevidím ani záhrobný svet – takže neexistujú. Keď je len jeden tento život, tak načo prílišná prudéria a moralizovanie, treba si troška dopriať ako sa vraví a to na všetkých frontoch. Ak to inak nejde tak treba použiť aj nedovolené [...]

Ako robiť politickú kampaň v týchto pohnutých časoch.

18.05.2024

Oceňujem že všetky politické strany teraz utlmili svoju činnosť. To sa však dá len do určitého času. Aj keď je premiér v kritickom stave veci musia ísť ďalej. Blížia sa eurovoľby. Ako by mali politické strany kampaňovať? Je to jednoduché, moderátori to zvykli pripomínať. Treba hovoriť o svojich predstavách, víziách a riešeniach. U nás na Slovensku sa politika [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 575
Celková čítanosť: 1398560x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie