Založ si blog

Teší ma rozvrat temných štruktúr na Slovensku.

Mám úprimnú radosť z toho, čo sa deje na Slovensku. Doteraz svetu vládlo temno. Ľudia svojim nesprávnym konaním pokrivili a otrávili všetko. Nešťastie a pocit nespravodlivosti, ktorí ľudia pociťovali boli sčasti oprávnené. Vinu za to v akom stave je svet nesú však sami ľudia. Preto keď vidím, že tu u nás doma na Slovensku sa starý systém rúca mám obrovskú úprimnú radosť.

Nastal domino efekt. Jeden správny čin, spustil lavínu ďalších činov. Doteraz boli elity mimo dosahu zákona – spravodlivosti. Pretože mali svojich nominantov v polícii, na súdoch, v prokuratúre, vplyvných známych a veľa peňazí. Lenže zákon musí platiť pre každého. Bohatí nech sú aj naďalej bohatí, ale pred zákonom by mali mať posvätný rešpekt. Mala by to byť pre nich červená čiara, ktorú neprekročia.

Bohatí nech sú bohatí a nech im ich peniaze robia radosť. Pokiaľ svojím bohatstvom sú pre krajinu prínosom treba im dokonca vzdať česť. Pretože zamestnávajú mnoho ľudí a títo ľudia vďaka nim môžu nakŕmiť svoje rodiny. Ale ak podľahnú prílišnej chamtivosti degraduje ich to. Ak ešte dokonca porušujú všetky možné zákony, aby boli ešte bohatší, používajú na to nekalé praktiky, tak je to odporný hnus.

Napraviť všetko nesprávne bude tvrdý boj a ťažká práca. Temno bude vzdorovať zo všetkých síl až do svojho úplného konca. Pre tých ktorí sa dali na tento boj proti temnu mám skvelú správu. Podľa Abd-ru-schina je v súčastnosti celá zem obklopená temnom, ALE temný obal nepreniknuteľne zase obalilo SVETLO. Takže temno už nemá kam ujsť, musí sa vyžiť, vyzúriť a zmiznúť z povrchu tejto planéty. Pán nastolí poriadok, preto sa nebojte byť súčasťou Jeho armády SVETLA! Vyzerá to, že zvesti o Tisícročnej ríši pokoja a mieru nie sú len bájkou, ALE pán ju skutočne nastolí.

Chcem vás posilniť vo viere a modlím sa za vás. Doteraz temno vládlo na tejto zemi, ale to sa má čoskoro zmeniť. Postavte sa aj vy na stranu víťazného SVETLA. Blíži sa doba, kedy bude všetko temné zo zeme zmietnuté aj so všetkými nesprávnymi výplodmi ľudského ducha. Preto nech sa deje čokoľvek, nech vonku zúri akákoľvek búrka či vojna nastavte svoj kompas srdca na PRAVDU , ČISTOTU a SPRAVODLIVOSŤ. Toto sú vlastnosti Boha. A keď budete takto konať podľa vašich najlepších schopností a možností, vždy budete v Božej milosti a priazni.

Nech sa na svete stane čokoľvek alebo aj keď sa vám stane čokoľvek toto je tá správna cesta. Ježiš išiel touto cestou a hoci zničili jeho pozemské telo o pár dní sa už zjavoval Márii Magdalskej a svojim učeníkom ako víťaz. Ukázal nám, že sa ani zákerných vrážd temna nemusíme báť. On vedel, že na tých čo boli zodpovední za jeho vraždu podľa spravodlivých Božích zákonov musia nutne dopadnúť tisícnásobné následky. Verím, že nikto nepochybuje, že Židia boli dostatočne potrestaní za to, že si vynútili Ježišovu smrť.

Glorifikácia alkoholu.

07.08.2022

Následky nadmerného pitia alkoholu už zrejme asi videl každý. Príležitostná opitosť je zrejme ešte to najmenej. Najhoršie je na tom to, že ľudia ktorí popíjajú dlhodobo majú už potom vážne zdravotné problémy alebo mnoho ľudí každý rok aj umiera na smrť spôsobenú alkoholom. Ale prečo sa to deje? Prečo ľudia tak často a tak radi siahajú po alkohole? Ja si myslím, [...]

Akcelerátory zla.

06.08.2022

Častokrát sa ľudia čudujú, kde sa berie vo svete toľko zla. Na druhej strane pozeráme na ľudí a hovoríme si, veď nie sú až tak zlí. Ale niečo v tejto rovnici nesedí. Je to akýsi pokrivený pohľad alebo pohľad ktorý nejde až tak do hĺbky alebo nechce vidieť všetky premenné. Z takéhoto pohľadu sa dokonca vytvárajú až také názory, že ako to Stvoriteľ všetko môže [...]

Čo sejeme okolo seba?

04.08.2022

Predstavte si dvoch ľudí a ich medziľudské vzťahy. Nech sú ich vzťahy ako nejaká záhrada. Keď robia dobré veci a správajú sa pekne akoby vysievali užitočné rastliny ktoré prinášajú chutné plody a krásne kvety. Naproti tomu ak si ubližujú a sú k sebe odporní akoby sadili tŕne, bodliaky a jedovaté rastliny. Dajme naším dvom osobám aj mená napríklad Jozef a Peter. [...]

China Taiwan

Čína oznámila pokračovanie vojenského cvičenia okolo Taiwanu

08.08.2022 09:00

Rozsiahle manévre sa mali pôvodne skončiť v nedeľu.

António Guterres

Guterres: Hrozba jadrového konfliktu je po desaťročiach späť

08.08.2022 08:32

Generálny tajomník OSN varoval, že "ľudstvo sa hrá s nabitou zbraňou", keď sa vo svete – od Ukrajiny po Blízky východ a Kórejský polostrov – množia krízy s možnosťou vzniku nukleárnej katastrofy.

Kardinál Jozef Tomko

Zomrel kardinál Jozef Tomko, patril k najvplyvnejším ľuďom vo Vatikáne

08.08.2022 08:00

Jozef Tomko zomrel v Ríme vo veku 98 rokov.

Porto Tolle / Ryžové pole /

Vysychajúca rieka Pád odhalila takmer poltonovú bombu z čias druhej svetovej vojny

08.08.2022 07:30

Nález bomby si vyžiadal evakuáciu troch tisícok ľudí.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 340
Celková čítanosť: 878739x
Priemerná čítanosť článkov: 2585x

Autor blogu

Kategórie