Založ si blog

Kotleba proti Slovanom

Viem pochopiť Tisa, že po tom ako nás západní spojenci predali, zradili de facto dali na milosť a nemilosť Nemcom sa s týmito Nemcami spojil. Nemal totiž na výber aj tak by nás vojensky prevalcovali len by to stálo kopu životov a materiálnych škôd. Takto zachoval aspoň časť krajiny, časť národa a ako tak tú krajinu aj v rámci možností spravovali. Samozrejme tie zločiny Hlinkovej gardy a podobných fanatikov neobhajujem len konštatujem, že sme boli v pozícii poddaných.

Čo však nepochopím je to ako Kotleba po 80 rokoch od vzniku vazalského Slovenského štátu ospevuje tento štát ako raj na zemi. Možno obdivoval ako sa vládlo tvrdou rukou, habali sa majetky, prenasledovali a vraždili alebo deportovali sa ľudia a oponenti režimu. Poškodení nemali šancu sa nejako obhájiť. Tak ak toto je vzor pre pána Kotlebu tak, Boh nás ochraňuj ak by raz riadil našu krajinu. Jeho verní by vykonávali „spravodlivosť“ priamo na ulici načo zdĺhavé súdy. Verím tomu, že ich kritikov by mlátili na ulici alebo fyzicky likvidovali. Samozrejme ak by pritom prišli k majetku takých odstránených ľudí bolo by to pre nich len vítané.

Ale úplne najhoršie na tomto celom jeho obdive je, že Slovenský štát musel mať nacistickú ideológiu inak by neprežil. Nech si čitatelia dajú do vyhľadávača Generalplan Ost čo im google vyhodí. Malo ísť o systematické vyvražďovanie alebo presídľovanie slovanského domáceho obyvateľstva z dobitých území. Slovenský štát sa priamo aj zapojil do agresie na východ a vojaci doma hovorili o zverstvách čo tam jednotky Einsatzgruppen stvárali. Tzv Kleine Planunng sa začalo uskutočňovať už počas vojny a Grosse Plannung sa malo uskutočňovať v ďalších desaťročiach postupne.

Tento tajný nacistický dokument nám len potvrdzuje ako Nacisti rozmýšľali a prečo boli schopný toľkého vraždenia a takých zverstiev. Mali sme zrejme len šťastie, že prví na rade boli Židia, Rómovia a iní. Hneď po nich sme boli na rade my Slovania taktiež v očiach Nacistov ako menejcenná nevhodná rasa. Aj keď sa tam o Slovákoch nehovorí keďže sme boli spojencami, ak by Nemci porazili Rusov s nami by si urobili čo len chcú. Koncentračné tábory boli vystavané, systém vraždenia vyskúšaný. Takže keď by zlikvidovali posledných Židov a Rómov mohli by začať pekne deportovať do týchto táborov domáce slovanské obyvateľstvo z dobitých území a tento Lebensraum by postupne osídľovali Nemci.

Treba o týchto veciach hovoriť. Ako chce Kotleba riešiť Rómsky problém, tak ako ho riešili za vojnového Slovenského štátu? To že s Rómami a všetkými čo nedodržiavajú zákony treba spraviť poriadok s tým súhlasím, ale v medziach zákona a nie ich vyhladzovať. Mne to už pripadá, že tí Rómovia z osád majú viac rozumu ako naši poslanci v parlamente. 30 rokov tu nevieme vytvoriť systém, kde sa oplatí dodržiavať zákony a kde tí čo ich nedodržiavajú na to doplatia. Je to skutočne smutný obrázok. Jedno je isté s týmito najslabšími treba systematicky pracovať, pretože sa z toho sami ťažko vyhrabú. Nestačí im poslať len sociálku. A treba aj v sociálnej oblasti nastaviť motivačné a spravodlivé piliere. Nie je predsa normálne, že ten čo nedodržiava zákony má tú istú sociálku ako ten čo ich dodržiava, to je úplne demotivujúce. A potom to dopadne tak, že štát si nevie s takými ľuďmi rady, čo je tragikomédia.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

Atentát v Moskve, výbuch auta, bomba v aute

Pár hodín od výbuchu v Moskve, bol v Turecku zatknutý hlavný podozrivý. Kamery zachytili, ako inštaluje bombu

25.07.2024 13:22

Rusko podozrivého identifikovalo ako 29-ročného ruského občana Jevgenija Serebrjakova a vzniesli voči nemu obvinenia.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436376x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie