Založ si blog

Sulík predbehne Matoviča

Vyzerá to tak, že skutočne Sulík svojimi vecnými argumentami si získava silnú podporu voličov. Naproti tomu premiér hoci to úprimne myslí so Slovenskom kvôli chaotike, tvrdohlavosti, neústupčivosti a pomstichtivosti stráca podporu. Dokonca začínajú ľudia premiéra nenávidieť.

Spor Sulíka s Matovičom prehráva Matovič. Pretože ak má Sulík lepšie nápady treba ich prijať a profitovala by z toho celá koalícia. Ale takto Matovič stráca a Sulík získava. Plne súhlasím s prezidentkou, ktorá sa už nemôže kukať na spory týchto dvoch. Tu totiž ide o osudy ľudí, toto nie je škôlka. Matovič by riadenie korona krízy skutočne mal nechať niekomu inému.

Chce to zrozumiteľné pravidlá a plán, čo sa bude robiť pri takom a takom scenári, určitom počte infikovaných, určitej vyťaženosti nemocníc a zdravotníckeho personálu – presne to čo žiada Sulík. A v konečnom dôsledku regionálne rozlišovanie. Prečo týrať celé Slovensko ak je najväčší problém možno v 5 okresoch. Veď to má dopad na ekonomiku a životy státisícov ľudí.

Stálo by zato aj navýšiť zdravotnícke kapacity. Niečo by to stálo, ale ak teraz všetko stojí alebo padá na vyťaženosti zdravotníkov a zdrav. zariadení – asi by bolo dobrou investíciou tieto kapacity navýšiť. Pretože by to zväčšilo náš manévrovací priestor. Zdrav. Systém by dokázal absorbovať viac Covid pozitívnych alebo napríklad normálnejšie fungovanie zdravotných úkonov mimo Covid19. Pretože dennodenne nám zomierajú ľudia aj na iné choroby alebo môžu zomrieť ak takýchto pacientov budeme dookola odsúvať na neskôr.

Zmena pohlavia.

26.03.2023

Teraz sa začala táto téma rozoberať v parlamente. Zarazilo ma, že niektorí poslanci chcú zabrániť ľuďom zmeniť pohlavie. Niekomu sa to môže zdať ako zvrátené, keď si chce určitý človek zmeniť pohlavie, ale v skutočnosti práve tá operácia môže dať veci do normálu – do poriadku. Nejaké naviazanie na pohlavia na DNA, je čistý ateizmus a povýšenie tela nad ducha. [...]

Boh pomstil svojho milovaného syna Ježiša.

16.03.2023

Ak si niekto myslí, že Ježiš bol slabučký, zmäkčilý doslova chudáčik ktorý pomáhal a potom vyšiel na posmech tak sa veľmi mýli. Ak si niekto myslí, že za každý pľuvanec a úder ktorý dostal nikto nezaplatil, tak sa tiež veľmi mýli. Ježiš nepotreboval vracať úder, pretože veľmi dobre vedel, že spravodlivosť jeho Otca dá každému zaslúžený trest. Pozrime sa [...]

Vyšli sme z raja

15.03.2023

ako nevedomé duchovné zárodky. Boli sme totiž natoľko slabí, že sme sa v tlaku Svetla, ktoré je v raji nedokázali rozvinúť na sebavedomých. Klesli sme do svetov pod rajom, aby sme sa stali sebauvedomenými. Prišli sme do týchto svetov z milosti Božej, aby sme sa mohli rozvíjať, keďže tu bol menší tlak Svetla ako v raji. Akosi sme však v týchto svetoch pod rajom uviazli. Je [...]

chodník

Starosta postavil za peniaze z EÚ chodník v korunách stromov, ktoré vyrúbali

29.03.2023 10:45

Projekt nevyžadoval, aby okolo chodníka bol les, povedal o chodníku v korunách stromov bez stromov starosta.

Rusko, Vladimir Kličko

Vladimir Kličko: Šéf MOV Bach slúži záujmom a farbám Ruska

29.03.2023 10:18

Niekdajší majster sveta v boxe a brat starostu ukrajinskej metropoly kritizoval rozhodnutie Medzinárodného olympijského výboru.

strela jars

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým systémom Jars

29.03.2023 08:46

Moskva sa opäť snaží predviesť svoju jadrovú silu.

polícia

Podnapitý agresor pri Skalici zbraňou ohrozoval Ukrajincov

29.03.2023 08:04

Spúšťačom celého incidentu mala byť zo strany cudzincov hlasnejšia hudba.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 446
Celková čítanosť: 1065022x
Priemerná čítanosť článkov: 2388x

Autor blogu

Kategórie