Založ si blog

Chudáci utečenci už začínajú vraždiť

Možno tie útoky vyprovokovala karikatúra proroka Mohameda a jej obhajovanie, ale protestovať mohli aj inak. To vraždenie neospravedlňuje.

Pointa je však inde. Prečo západná Európa tvrdohlavo trvá na tom, že neustále máme príjmať utečencov, často moslimov. Veď je nad slnko jasné, že títo moslimovia sa neintegrujú. Sú to tvrdí ľudia celou dušou oddaný islamu a prorokovi Mohamedovi. Uznávajú svoje zákony – šaríja.

Ak chýbajú v Európe ľudia, prečo sa nerealizujú podporné programy pre mladé rodiny. Veď v dnešnej dobe keď sú mladí ľudia nútení extrémne sa zadlžovať ak chcú bývať vo svojom. Deti sú požehnaním, sú nádherné. Mladí by podľa mňa mali v pohode 2 -3 deti keby na to mali vhodné podmienky. Ale aká je dnes podpora pre mladé rodiny v Európe? No dosť biedna.

Boli by sme na tom podľa mňa oveľa lepšie keby sa v Európe stavali štátne alebo iné byty, ktoré by boli cenovo dostupnejšie. A štát by bol skutočne ochrancom pre rodiny s malými deťmi. Tie rodiny musia cítiť, že keď sa dostanú do problémov neskončia na ulici, ale štát ich bude rôznou formou silno podporovať. Toto ale chýba.

Moslimské komunity rastú a rásť budú aj problémy s nimi. Viedeň je pekný príklad keď už bolo do školy prihlásených viac moslimských ako domácich detí. To je nádhera. Takže človek nemusí byť veštec na to, aby sme predpokladali, že pri pokračujúcom trende a výrazne odlišnej pôrodnosti moslimovia o 20 – 30 rokov Viedeň ovládnu. To čo mali na dosah v stredoveku vojensky sa im teda zrejme podarí hlúpou politikou západnej Európy. Stačí im jednoduch prísť a množiť sa.

Máme demokratické zriadenie, takže väčšina rozhoduje. Takže ak bude moslimov väčšina zvolia si svojho primátora, budú v radoch polície, prokuratúry, budú majiteľmi firiem atď. A keďže ich bude väčšina oni začnú udávať tón a podobu mesta či krajiny. Oni ju jednoducho budú tvoriť. Je naozaj západná Európa taká hlúpa a naivná? Veď toto len debil nevidí. Alebo sa to má stáť, aby sa aj takto násilne skončila bezbožnosť Európanov?

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

Atentát v Moskve, výbuch auta, bomba v aute

Pár hodín od výbuchu v Moskve, bol v Turecku zatknutý hlavný podozrivý. Kamery zachytili, ako inštaluje bombu

25.07.2024 13:22

Ruské úrady podozrivého zadržaného v Turecku identifikovali ako 29-ročného ruského občana Jevgenija Serebrjakova a vzniesli voči nemu obvinenia.

Česká vlajka / ČR / Česko /

Česko podľa Bruselu nesprávne implementovalo smernicu, eurokomisia sa obrátila na Súdny dvor EÚ

25.07.2024 13:08

Praha ani po predchádzajúcej výzve neponúkla uspokojivé odpovede.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436341x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie