Založ si blog

Chudáci utečenci už začínajú vraždiť

Možno tie útoky vyprovokovala karikatúra proroka Mohameda a jej obhajovanie, ale protestovať mohli aj inak. To vraždenie neospravedlňuje.

Pointa je však inde. Prečo západná Európa tvrdohlavo trvá na tom, že neustále máme príjmať utečencov, často moslimov. Veď je nad slnko jasné, že títo moslimovia sa neintegrujú. Sú to tvrdí ľudia celou dušou oddaný islamu a prorokovi Mohamedovi. Uznávajú svoje zákony – šaríja.

Ak chýbajú v Európe ľudia, prečo sa nerealizujú podporné programy pre mladé rodiny. Veď v dnešnej dobe keď sú mladí ľudia nútení extrémne sa zadlžovať ak chcú bývať vo svojom. Deti sú požehnaním, sú nádherné. Mladí by podľa mňa mali v pohode 2 -3 deti keby na to mali vhodné podmienky. Ale aká je dnes podpora pre mladé rodiny v Európe? No dosť biedna.

Boli by sme na tom podľa mňa oveľa lepšie keby sa v Európe stavali štátne alebo iné byty, ktoré by boli cenovo dostupnejšie. A štát by bol skutočne ochrancom pre rodiny s malými deťmi. Tie rodiny musia cítiť, že keď sa dostanú do problémov neskončia na ulici, ale štát ich bude rôznou formou silno podporovať. Toto ale chýba.

Moslimské komunity rastú a rásť budú aj problémy s nimi. Viedeň je pekný príklad keď už bolo do školy prihlásených viac moslimských ako domácich detí. To je nádhera. Takže človek nemusí byť veštec na to, aby sme predpokladali, že pri pokračujúcom trende a výrazne odlišnej pôrodnosti moslimovia o 20 – 30 rokov Viedeň ovládnu. To čo mali na dosah v stredoveku vojensky sa im teda zrejme podarí hlúpou politikou západnej Európy. Stačí im jednoduch prísť a množiť sa.

Máme demokratické zriadenie, takže väčšina rozhoduje. Takže ak bude moslimov väčšina zvolia si svojho primátora, budú v radoch polície, prokuratúry, budú majiteľmi firiem atď. A keďže ich bude väčšina oni začnú udávať tón a podobu mesta či krajiny. Oni ju jednoducho budú tvoriť. Je naozaj západná Európa taká hlúpa a naivná? Veď toto len debil nevidí. Alebo sa to má stáť, aby sa aj takto násilne skončila bezbožnosť Európanov?

Zatvrdnuté kamenné ľudské srdcia.

30.11.2022

Predstavte si, že nejaký človek spôsobí inému veľkú bolesť napríklad zabijem mu dieťa alebo niečo podobné naozaj strašné s dlho trvajúcimi následkami a bolesťou. Stáva sa, že v takýchto situáciách poškodení skĺzavajú k tak obrovskej nenávisti, že povedia nikdy v živote ti neodpustím. Teraz sa pozrime na to či je to správne. Existujú tu 3 pohľady na odpustenie: [...]

Ako cirkvi naložia s učením syna človeka?

29.11.2022

Už vieme ako cirkvi naložili so synom Božím Ježišom. Židovská cirkev vrieskala dovtedy, kým nedošlo k jeho fyzickej likvidácii. Kresťanská cirkev zase zabila jeho učenie. V snahe získať čo najviac stúpencov a tiež v snahe všetko vedieť lepšie pokrivili učenie Ježiša a vytvorili svoje vlastné pravdy – dogmy. Syn človeka napísal svoje dielo vlastnou rukou. Toto už nie [...]

V akom svete chceme žiť, takí musíme sami byť.

26.11.2022

Predstavte si 1000 L nádrž v ktorej je čistá voda. Keď budeme do tejto nádrže postupne kvapkať zelenú farbu, pomaly ale isto sa začne voda meniť na jemne zelenú, neskôr sýtejšie zelenú až sa voda úplne zafarbí na zeleno. Teraz si predstavte, že každé vaše slovo a čin sú jednou takou kvapkou. Nádržou nech je naša krajina. Podľa mňa každý deň do tejto nádrže [...]

sanna marinová Anthony Albanese

Európa nie je dosť silná na to, aby sama čelila Rusku, vyhlásila Marinová

02.12.2022 09:02

Podľa fínskej premiérky ruská invázia a okupácia Ukrajiny odhalila slabé stránky Európy a strategické chyby pri rokovaní s Ruskom.

Peter Pellegrini, Ide o pravdu

Pellegrini v Ide o pravdu: Hlasovanie o páde vlády bude test. Ukáže sa, kto je provládny

02.12.2022 09:00

Pri odvolávaní vlády neexistuje šedé, len biele a čierne. Buď ste za túto vládu alebo ste proti nej, hovorí Peter Pellegrini. Jasne sa poslanci rozdelia, dodáva.

ukrajina vojak tank

Rusko chcelo údajne obsadiť Ukrajinu do desiatich dní

02.12.2022 07:55

Podľa britského bezpečnostného inštitútu len malá skupina ruských predstaviteľov vedela o celom rozsahu plánov týkajúcich sa ofenzívy na Ukrajine.

Eduard Heger, Richard Sulík

Sulík zavelil, vláda je na spadnutie. Začína sa boj o hlasy poslancov: OĽaNO hovorí o zmluve s diablom

02.12.2022 06:40

V parlamente sa začína boj najmä o hlasy koaličných poslancov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 375
Celková čítanosť: 953764x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie