Založ si blog

Očista slovenského súdnictva

Ďakujem Svätému Bohu, že konečne udierajú lúče Svetla do tohto dusného močiara zvaného slovenské súdnictvo. Sudcovia mali byť morálnymi autoritami pred ktorými sa mali gauneri triasť strachom. Oni mali ochraňovať vdovu, sirotu či bežného človeka. Namiesto toho sa však títo „sudcovia“ dali kúpiť tými, proti ktorým mali bojovať. Toto malo na našu spoločnosť fatálny a deštruktívny vplyv.

V počte zadržaných sudcov na milión obyvateľov sme zrejme jednotka vo svete. Je to hrozné aj krásne zároveň. Hrozné preto, že naše súdnictvo malo byť vzorom morálky a stalo sa morálnym bahnom a rozsudky tovarom. Krásne preto, že naozaj cítim, že dochádza k očiste justície, čo je veľmi dôležité. Pretože ak nefungujú súdy ak sa gauneri neboja trestu ale beztrestnosť majú kúpenú, my ostatní si môžeme ruky po lakte zodrať, ale aj tak sa nikdy nebudeme mať dobre.

Ako sa vraví ryba smrdí od hlavy. Ak nejaké odvetvie nefunguje dobre hľadajme príčinu vo vedení tohto odvetvia. Je to tak pretože ak je niečo zle riadené tak to dobre nefunguje. A ak súdnictvo neslúži občanom, ale mafiánom tak to sme sa kde dopracovali? Morálne bahno. Ale konečne to celé začína dávať zmysel, že prečo sa obyčajný človek nevedel dovolať spravodlivosti. Pretože tí čo mali veľa peňazí si tú spravodlivosť kúpili.

Policajné akcie Búrka, Boží mlyn a teraz Víchrica- do tretice všetko dobre ako sa vraví. Chválim Hospodina a ďakujem všetkým odvážnym ľuďom. Dúfam, že rozbehnuté vyšetrovania sa podarí doviesť do úspešného konca a títo sudcovia sa zapíšu do histórie nášho národa čiernou farbou ako odstrašujúce prípady. Nikto nestojí nad zákonmi Božími ani sám Boh nie. Podobne nemá stáť nikto ani nad zákonmi pozemskými. Zákon musí platiť, aby bol poriadok. A jedine tam kde vládne poriadok a spravodlivosť jedine tam sa môže usídliť prosperita, šťastie a spokojnosť občanov.

So sudcami je to ako s tou soľou. Ak soľ nemá chuť nie je slaná, čím ju osolíte? Vyhodíte ju von a tam ju pošliapu. Takisto ak sudca nie je spravodlivý, čo s ním? Sudcovia mali byť garantami nepodplatiteľnosti, nezastrašiteľnosti a spravodlivosti. Je veľmi smutné, že zlyhali. Ale ďakujme Svätému Svetlu za to, čo sa teraz deje. Je to akoby rieka začala vylievať svoje vody na vyprahnutú púšť. Účinky tohto deja môžu byť veľmi požehnané pre bežných ľudí. Pretože každý v hĺbke svojej duše túži po spravodlivosti. A Boh je absolútna spravodlivosť. Tak prosme teraz Boha nech dokoná svoje dielo očisty a zjednoťme sa s Bohom vo svojej túžbe po spravodlivosti. Odmenou nám bude radosť a šťastie.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini podpísal novelu trestného zákona

25.07.2024 15:39

Prezident Peter Pellegrini podpísal vo štvrtok novelu Trestného zákona reagujúcu na pripomienky Európskej komisie (EK).

moskva

Po páde z okna svojho bytu zomrela popredná ruská ekonómka

25.07.2024 15:36

Bonadarenkovú chválili za jej dlhodobé prognózy hospodárskeho rozvoja krajiny.

F-16

Vzdušný incident nad Aljaškou: Americké a kanadské stíhačky vs. čínske a ruské bombardéry

25.07.2024 15:23

NORAD bude naďalej monitorovať aktivity konkurentov v blízkosti Severnej Ameriky a reagovať na prítomnosť prítomnosťou, uviedlo veliteľstvo.

dron

Ruské útočné drony dopadli na územie NATO, v Rumunsku sa rozhučali sirény

25.07.2024 14:25

Bukurešť varovala obyvateľov pred možným pádom trosiek dronov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436485x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie