Založ si blog

Zodpovednosť konšpirátorov a spochybňovačov za úmrtia na Covid-19

Ak si niekto myslí, že za vyslovené slová nenesie zodpovednosť je na veľkom omyle. Z najvyššieho Hradu Grálu nám bolo zvestované, že každý z nás nesieme plnú zodpovednosť dokonca aj za svoje myšlienky, takisto slová a samozrejme skutky. Každý náš prejav je totiž s nami spojený akýsimi neviditeľnými vláknami. Vyjde to od nás do okolia a vplyvom Zákona príťažlivosti rovnorodého sa k tomu nášmu nabaľuje všetko podobné čo cestou stretne. Následne po určitom čase sa to takto obťažkané vracia ku nám – k pôvodcovi, aby ten zožal úrodu zo svojich myšlienok, slov a skutkov. A tak prichádza k pôvodcovi požehnanie, utrpenie a podobne všetko v absolútnej Božej spravodlivosti do najjemnejších detailov.

Naše pozemské právo tú zodpovednosť nedokáže vymáhať. Môžeme konšpirátorov a spochybňovačov verejne odsúdiť, ale ani to by nebolo správne. Pretože dokonalá Božia spravodlivosť sa prejaví na každom, kto nejakým spôsobom prispel k šíreniu korona vírusu a tým pádom k utrpeniu mnohých ľudí dokonca smrti mnohých.

My ľudia nemáme právo súdiť, lebo naše súdy by neboli dokonalou spravodlivosťou. Ale prenechajme súdy Bohu, pretože Jeho súdy sú absolútne dokonalé. Ale poučme sa z toho ako spoločnosť. Naučme sa komu môžeme veriť a komu sa neoplatí veriť, pretože to prináša obrovské škody a utrpenie. Z pohľadu Covid-19 ja osobne verím, vyškoleným profesionálom infektológom a epidemiológom. A skutočne ich prognózy sa doteraz pomerne presne napĺňajú, ohľadom príchodu druhej vlny atď..

Uvidíme, čo sa bude diať v najbližších dňoch a týždňoch. Či budú počty mŕtvych v desiatkach alebo stovkách. Súčasný stav je len dôsledok nášho predchádzajúceho konania. Na to nikdy nezabúdajme. Nech je to pre nás poučením aj v iných životných situáciá, musíme sa naučiť komu veriť a komu nie.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

somálsko, záplavy, El Niňo

Klimatický jav El Niňo prinesie od marca do mája nadpriemerné teploty, upozorňujú meteorológovia

05.03.2024 14:18

El Niňo je klimatický jav prejavujúci sa zvyšovaním teploty povrchu oceánu v rozsiahlych oblastiach centrálnej a východnej časti rovníkového Tichého oceánu.

dupkala

Prešovský mestský poslanec Dupkala dostal za korupciu päť rokov väzenia

05.03.2024 13:19, aktualizované: 14:24

Dupkala mal podľa obžaloby žiadať od investora tréningovej ľadovej plochy v apríli 2018 úplatok vo výške 20-tisíc eur.

Armata, Rusko

Ruský 'zázračný' tank sa vyhýba službe. Armatu proti Ukrajine nechcú poslať

05.03.2024 12:36

Na papieri vyzerá tento stroj takmer zázračne, avšak do vojny proti Ukrajine ho Rusi nepošlú.

nehoda

Pripravte sa na kolóny. V Bratislave na D1 sa prevrátil kamión, úsek je uzavretý

05.03.2024 12:22

Z dôvodu odstraňovania následkov na nevyhnutný čas odklonia premávku na diaľnicu D2.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347916x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie