Má väčšiu hodnotu vysoká čítanosť článkov alebo ich obsah?
18. decembra 2019 17:41,
Prečítané 1 961x,
zoran44,
spoločnosť
Môj posledný článok, že Matovič bude premiérom si prečítalo vyše 5000 ľudí. Aj tak sú pre mňa osobne hodnotnejšie iné moje články s duchovnou tematikou napriek tomu, že majú v porovnaní s týmto mizernú čítanosť okolo 300 – 500 pozretí.
Provokatívny názor a obsah dokážu veľa ľudí zaujať. Ale ja to vnímam tak, že sú oveľa hodnotnejšie témy a články. Ja rešpektujem, že ľudí viac zaujíma politika ako duša a posmrtný život. Čudovali by ste sa mňa tiež zaujíma, čo sa v našej krajine deje a pozerám politické relácie. Len to nie je pre mňa osobne to najdôležitejšie.
Tému posmrtného života, či existenciu duše však považujem za najdôležitejšiu aspoň v mojom živote. Takže sa budem vytrvalo venovať tejto téme aj keby čítanosť týchto článkov bola 50 alebo menej. Ale občas sa povenujem aj tejto téme, keď bude vhodná príležitosť a chuť , možno aj trochu kontroverzne a provokačne :-).
Blížia sa vianočné sviatky, tak touto cestou chcem popriať všetkým čitateľom aj blogerom pravdy a to rovnako ateistom aj veriacim, aby ste si tieto nádherné sviatky s výnimočným čarom dosýta užili v kruhu svojich najbližších, aby ste prežili krásne chvíle a poriadne dobili svoje vnútorné batérie :-).
18.11.2025
Problém ľudstva vidím v úzkoprsosti a zahľadenosti do seba. Hospodin ohlásil prostredníctvom prorokov príchod Mesiáša. Zákonníci a farizeji ho automaticky chceli hľadať medzi sebou. Akéhosi stolárovho syna väčšina z nich nechcela uznať, veď to by bolo pod ich úroveň. Potom tu bolo ďalšie zasľúbenie o Synovi človeka. Toho pre zmenu kresťanskí cirkevní hodnostári [...]
17.11.2025
Tak hovorí ľudové porekadlo. Je to odkaz na to, že niekedy sa cítia ľudia nepríjemne v kruhu svojej najbližšej rodiny. Vzniká tu dojem, že sme obete a proste sme len mali smolu do akej rodiny sme sa narodili. ALE Abd-ru-shin vo svojich prednáškach vysvetľuje, že je to práve naopak. Že každý je presne v takej rodine ako si zaslúži. Že nejde o žiadnu náhodu, ale o dokonalú [...]
06.11.2025
1. Že existuje dokonalá Božia spravodlivosť, ktorej sme všetci podrobení alebo po 2. že svet je nedokonalý, je tu veľa nespravodlivosti a panuje tu ľubovôľa. Budem rád ak pod mojím článkom vznikne minianketa. Pozrime sa do staroveku napríklad na grécku spoločnosť. Ľudia síce verili v „bohov“, ale aj tak im pripisovali ľudské vlastnosti, slabosti, intrigy a podobne. [...]
:-) ...
skutocne, blog o Matovicovi je asi nazoaj uplne ...
Celá debata | RSS tejto debaty