Založ si blog

Očistné plamene pôsobia aj na Slovensku

Vážení spoluobčania v poslednom období sa odhalili obludné praktiky a kauzy, obrovská špina v súdnictve, polícii a prokuratúre aktuálne. Buďme vďační, že sme sa dozvedeli ako veľmi bol tento systém, ktorí nás má chrániť zneužitý. Pretože len ak zistíme, že niečo nefunguje môžeme to začať naprávať – skôr nie.

 

Poďakovanie podľa mňa patrí hrdinstvu Jána Kuciaka a nenažratosti Kočnera, ktorý akoby vedomý si svojej sily stratil zábrany a zahryzol si do príliš veľkého jablka – menom televízia Markíza. Odpovedzme si na otázku, že nebyť týchto faktorov ako dlho by sme ešte žili v tak silne skorumpovanom systéme? Spustila sa reťazová reakcia a z Kočnerovho mobilu a trezoru sa vylialo množstvo špiny. Teraz by všetky Kočnerove kauzy mali byť vyšetrené a tento človek by mal dostať nejaký súhrnný odstrašujúci rozsudok za všetko čo na našom štáte a jeho obyvateľoch spáchal.

 

Naopak Ján Kuciak by mal dostať ocenenie hrdina Slovenskej republiky, pretože odhalil obrovské množstvo vecí s obrovskou spoločenskou závažnosťou a zaplatil za to tým najcennejším – svojím životom. Jána Kuciaka a jeho partnerku vnímam ako skutočných hrdinov ako pravých Kristových bojovníkov, pretože aj Ježiša syna Božieho zabili pre pravdu. Mocní tohto sveta zrejme veľmi nenávidia pravdu. Vyhovuje im skôr šero alebo najlepšie tma, pretože nekalé veci sa dajú najlepšie robiť keď nie sú zjavné, pretože keby boli zjavné neobstáli by.

 

Ďalej sa zamyslime nad tým aké máme zákony. Zo správ sa dozvedám, že pána Trnku nie je možné trestne stíhať. Že uplynula nejaká smiešna 1 či 2 ročná premlčacia lehota. Z tohto je evidentné, že aké poistky dávajú zákonodarci do zákonov. Jednoducho aby určitý ľudia nemohli byť postihnuteľný aj keď sa niečo prevalí. Je čas pýtať sa a požadovať. Blížia sa voľby a my máme právo žiadať opatrenia, aby sa takýmto veciam aspoň v budúcnosti zabránilo, keďže čas už nikto nevráti.

 

Vážne sa ľudia zamyslite aj nad tým na ktorú stranu sa pridáte. Očistné plamene šľahajú. Ale podporíte tieto očistné plamene alebo im budete klásť prekážky či stáť v ceste? Toto je veľmi dôležité ako sa rozhodne národ ako celok. Pretože národ pôjde tou cestou ktorou bude chcieť ísť väčšina. To je nutný zákon stvorenia, ktorý sa nemení podľa požiadavky ale platí stále. Očista prebehne tak či tak len ak sa veľa ľudí bude stavať na odpor bude to dlhšie trvať. Naopak ak veľká časť národa vo svojom vnútri i navonok podporí očistu môže to mať aj rýchlejší priebeh.

Ľudstvo a zborený most k Svetlu.

03.03.2024

O významnej úlohe žien a zhubnom konaní väčšiny ľudstva píše Abd-ru-shin nasledovné: „Tak je človek vo svojom nesprávnom pôsobení, ktoré sa ukázalo v tomto stvorení ako brzdiace, rušivé a trvale škodlivé, dnes nakoniec opovrhovaný vlastnou vinou pre svoje smiešne chcenie vedieť všetko lepšie. Svoje odvrhnutie si tvrdošijne sám vynútil, keďže sa urobil [...]

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

balón

Poľsko vyšetruje tri neidentifikované balóny nájdené neďaleko Kaliningradu

05.03.2024 15:12

Poľský minister obrany uviedol, že pravdepodobne ide o meteorologické balóny.

česko, Petr Pavel, Emmanuel Macron

Macron vyzval spojencov, aby neboli zbabelí. Rusko nesmie vyhrať, kroky Česka sú významné, povedal v Prahe

05.03.2024 15:05, aktualizované: 15:13

Rusko nesmie zvíťaziť vo vojne na Ukrajine. Je nutné podporovať ukrajinský ľud a tamojšiu armádu tak dlho, ako to bude potrebné.

Robert Fico

Fico: Keby som mal právomoc odvolať predsedu Ústavného súdu, tak ho odvolám

05.03.2024 15:04, aktualizované: 15:12

Predseda ÚS Fiačan by mal podľa Fica odstúpiť.

izrael, hamas, tunel

Izraelská armáda zničila najväčší tunel Hamasu v Pásme Gazy

05.03.2024 14:54

Štyri kilometre dlhý tunelový systém sa nachádzal 400 metrov od hraničného priechodu Erez medzi Izraelom a Pásmom Gazy.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 553
Celková čítanosť: 1347934x
Priemerná čítanosť článkov: 2437x

Autor blogu

Kategórie