Založ si blog

Matka Tereza nevozila migrantov do Európy

Celý svet by sa mal spamätať aj pápež. Keď chce niekto skutočne pomáhať ľuďom v núdzi, tak nech ide za nimi a pomáha im, myslím si že ich pomoc bude vysoko cenená. Ale už mi to dnes v tejto bláznivej dobe pripadá, že POMÁHAŤ = DOVIEZŤ MIGRANTOV SEM DOMOV a nič iné. Že toto je jediná možnosť pomoci. Veď toto je choré od koreňa je to celé na hlavu.

 

1 človek veľa dobra dokáže urobiť ako napríklad Matka Tereza. Ešte viac dokážu ak sa spoja za dobrým cieľom. Matka Tereza nevozila tisíce Indov do Európy. Jednoducho išla tam a spolu s rehoľnými sestrami pomohli za tie roky snáď miliónom trpiacich ľudí, o ktorých sa ich domáca krajina nebola schopná alebo ochotná sa postarať. Zdá sa mi až choré ak si predstavím, že všetkých trpiacich by sme prijali sem do vysnívanej Európy, podľa predstáv dnešných charitatívcov. Len pardon toľko ľudí na tomto fliačku zeme, nech sa na mňa nikto nehnevá to by sme asi potom mali problém my všetci tu v Európe. Veď čo je toto za logiku?

 

Sú tu mega bohaté firmy prečo tie neinvestujú viac v Afrike, aby tam ľudia mali viac práce? Takisto rôzne zelené či vzdelávacie programy alebo lekárska pomoc. Prečo sa tí čo chcú pomáhať nerealizujú v týchto oblastiach? Prečo svojím úsilím nezlepšujú život v krajinách odkiaľ títo ľudia pochádzajú, ale naopak chcú strpčovať život nám Európanom tým, že nám chcú veľkodušne dovážať trpiacich pomaly z celého sveta. Len pre zaujímavosť pozrite si koľko ľudí celosvetovo trpí rôznymi problémami. Sú to stámilióny. Napríklad správa OSN hovorí, že v roku 2017 nemalo dostatok potravín 821 miliónov ľudí. Tak šup s nimi do Európy.

 

Preto ešte raz apelujem na tieto mimovládky a všetky charitatívne organizácie – spamätajte sa. Nevytvárajte nenávisť a problémy, ale riešte problémy keď chcete pomáhať. A áno ak chcete pomáhať, tak VY pomáhajte a nešikanujte občanov Európy vašimi požiadavkami. Každý má právo na svoj životný priestor a vy nemáte právo hlava-nehlava sem nekontrolovane voziť rok čo rok tisíce migrantov.

 

Vytvárate takto len silné podhubie pre občianske nepokoje a radikálnejšie politické strany, radikálnejšie riešenia. Veď to už aj slepý musí vidieť. Macron sa tiež zobudil len je pokrytec. Namiesto toho, aby povedal že si neželáme ďalších migrantov on tlačí na to aby sme si ich povinne rozdelili, aby ich Francúzsko malo menej. Možno sa jedného pekného rána pán Macron zobudí a prezidentkou bude už Lepenová a nie on. Potom mu to možno docvakne. Jednoducho ľudia si vynútia zastavenie tohto nezmyslu. Keď to nepôjde s klasickými stranami prídu nové ktoré to urobia, ale myslím si že sa to určite udeje.

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

Odpykal si už národ slovenský svoju zlú karmu?

17.02.2024

Podľa môjho názoru keď má karmu jednotlivec, môžu mať karmu aj národy. Je to čisto len môj názor, ale logiku to dáva. Ak totiž zoberieme náš národ nech má 5 miliónov jednotlivcov (samozrejme v minulosti to bolo menej) a každý z týchto 5 miliónov jednotlivcov má svoju karmu. Keď dáme dokopy konanie týchto 5 miliónov ľudí a z ich konania vyplývajúce nevyhnutné [...]

deti, dieťa, týranie, smútok, depresia, samovražda

Rakúšanku, ktorá väznila svojho syna v boxe pre psa, súd potrestal 20 rokmi väzenia

01.03.2024 10:57

Svojho teraz 13-ročného syna väznila v prepravke pre psov, týrala ho hladom alebo ho v nevykúrenej izbe pri otvorenom okne polievala studenou vodou.

Irán politika voľby parlamentné Chameneí

V Iráne sa začali parlamentné voľby, očakáva sa nízka účasť

01.03.2024 10:47

Sú prvými, odkedy Iránom otriasli masové protesty vyvolané smrťou mladej Kurdky Mahsy Amíníovej vo väzbe v septembri 2022.

vojna na Ukrajine, Černihiv

Ruské letectvo krváca. Čo spôsobuje Moskve bolestné straty na nebi?

01.03.2024 10:41

Obrancovia zničili za február desať stíhacích bombardérov Su-34, dve stíhačky Su-35 a jedno radarové lietadlo A-50.

nemecko, polícia

Strelec, údajne vojak Bundeswehru, zabil na severe Nemecka štyroch ľudí

01.03.2024 10:36

Podozrivý sa vzdal úradom, informovala prokuratúra.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1345907x
Priemerná čítanosť článkov: 2438x

Autor blogu

Kategórie