Založ si blog

Matka Tereza nevozila migrantov do Európy

Celý svet by sa mal spamätať aj pápež. Keď chce niekto skutočne pomáhať ľuďom v núdzi, tak nech ide za nimi a pomáha im, myslím si že ich pomoc bude vysoko cenená. Ale už mi to dnes v tejto bláznivej dobe pripadá, že POMÁHAŤ = DOVIEZŤ MIGRANTOV SEM DOMOV a nič iné. Že toto je jediná možnosť pomoci. Veď toto je choré od koreňa je to celé na hlavu.

 

1 človek veľa dobra dokáže urobiť ako napríklad Matka Tereza. Ešte viac dokážu ak sa spoja za dobrým cieľom. Matka Tereza nevozila tisíce Indov do Európy. Jednoducho išla tam a spolu s rehoľnými sestrami pomohli za tie roky snáď miliónom trpiacich ľudí, o ktorých sa ich domáca krajina nebola schopná alebo ochotná sa postarať. Zdá sa mi až choré ak si predstavím, že všetkých trpiacich by sme prijali sem do vysnívanej Európy, podľa predstáv dnešných charitatívcov. Len pardon toľko ľudí na tomto fliačku zeme, nech sa na mňa nikto nehnevá to by sme asi potom mali problém my všetci tu v Európe. Veď čo je toto za logiku?

 

Sú tu mega bohaté firmy prečo tie neinvestujú viac v Afrike, aby tam ľudia mali viac práce? Takisto rôzne zelené či vzdelávacie programy alebo lekárska pomoc. Prečo sa tí čo chcú pomáhať nerealizujú v týchto oblastiach? Prečo svojím úsilím nezlepšujú život v krajinách odkiaľ títo ľudia pochádzajú, ale naopak chcú strpčovať život nám Európanom tým, že nám chcú veľkodušne dovážať trpiacich pomaly z celého sveta. Len pre zaujímavosť pozrite si koľko ľudí celosvetovo trpí rôznymi problémami. Sú to stámilióny. Napríklad správa OSN hovorí, že v roku 2017 nemalo dostatok potravín 821 miliónov ľudí. Tak šup s nimi do Európy.

 

Preto ešte raz apelujem na tieto mimovládky a všetky charitatívne organizácie – spamätajte sa. Nevytvárajte nenávisť a problémy, ale riešte problémy keď chcete pomáhať. A áno ak chcete pomáhať, tak VY pomáhajte a nešikanujte občanov Európy vašimi požiadavkami. Každý má právo na svoj životný priestor a vy nemáte právo hlava-nehlava sem nekontrolovane voziť rok čo rok tisíce migrantov.

 

Vytvárate takto len silné podhubie pre občianske nepokoje a radikálnejšie politické strany, radikálnejšie riešenia. Veď to už aj slepý musí vidieť. Macron sa tiež zobudil len je pokrytec. Namiesto toho, aby povedal že si neželáme ďalších migrantov on tlačí na to aby sme si ich povinne rozdelili, aby ich Francúzsko malo menej. Možno sa jedného pekného rána pán Macron zobudí a prezidentkou bude už Lepenová a nie on. Potom mu to možno docvakne. Jednoducho ľudia si vynútia zastavenie tohto nezmyslu. Keď to nepôjde s klasickými stranami prídu nové ktoré to urobia, ale myslím si že sa to určite udeje.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

Atentát v Moskve, výbuch auta, bomba v aute

Pár hodín od výbuchu v Moskve, bol v Turecku zatknutý hlavný podozrivý. Kamery zachytili, ako inštaluje bombu

25.07.2024 13:22

Rusko podozrivého identifikovalo ako 29-ročného ruského občana Jevgenija Serebrjakova a vzniesli voči nemu obvinenia.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436373x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie