Založ si blog

Ženy ktoré zanedbávajú partnerský sex

Hovorím len o ženách ktoré si dobrovoľne vybrali, že nebudú žiť v celibáte, ale vo zväzku s partnerom ktorého si vybrali.

Ženy ktoré zanedbávajú sex so svojím partnerom sú podľa mňa asi na takej úrovni ako muži povaľači alebo alkoholici, ktorí sa nestarajú o rodiny. Keď jednoducho žena nedáva mužovi to čo mu jedine ona môže dať, čo od toho očakáva? Stavia muža do neľahkej situácie a vystavuje ho tlakom cudzoložstva. Je to podľa mňa tak isto opovrhnutiahodné ako keby muž nezabezpečil svojej rodine bývanie a stravu – úplne základné veci ktoré ku svojmu životu potrebujú.

Tieto ženy si neuvedomujú, že podporujú aj prostitúciu v jej rôznych podobách. Lebo keby existovali šťastné partnerstvá a ženy ktoré pozdvihujú celú spoločnosť určite by aj prostitúcia bola na ústupe. Vernosť v ľudskom ponímaní znamená čistotu. Nežiadúce je práve striedanie partnerov. Milovanie sa – sex so svojím partnerom nemôže byť hriechom. Veď načo by sme mali od prírody pohlavné orgány? Alebo keď je niečo úplne prirodzené v prírode, prečo by to u ľudí malo byť inak? Veď my sme vzišli z tej prírody a sme tiež jej súčasťou.

V Biblii som nenašiel zmienku o tom, že milovanie sa ženy so svojím mužom je niečo zlé, naopak je to tam viackrát spomínané ako niečo úplne normálne. Veľký dôraz je tam naopak kladený na zákaz cudzoložstva. A ženy zanedbávajúce milovanie sa so svojím partnerom či už z lenivosti alebo ľahostajnosti zanedbávajú niečo veľmi dôležité. Pri milovaní sa dochádza aj k výmene energií medzi mužom a ženou, nie je to len o plodení. Muž takejto ženy musí byť otrávený a znechutený a ani nemá chuť plniť si svoje povinnosti voči rodine.

Naopak ženy ktoré dávajú mužom najavo svoju lásku a to aj fyzicky milovaním sa majú šťastných mužov. Takýto muž má čo potrebuje a s radosťou si môže plniť svoje povinnosti voči rodine. S radosťou bude tvrdo pracovať, aby zabezpečil rodine to čo potrebuje. To je obrovský rozdiel. Samozrejme nič netreba preháňať, nie je dobrý ani nedostatok ale ani nadbytok aj tu má platiť zlatá stredná cesta.

Keby všetci čo chcú aj sexuálne žiť si našli partnerov a partnerky, kde by si navzájom s radosťou dávali to čo je potrebné, prostitúcia by ani nebola potrebná. Prostitúcia je výplod ľudského rozumu, láska dvoch ľudí je to čo Boh požehnáva. Nemáme ani tušenie ako sa milióny ľudí zapletajú do temných sietí prostitúcie, čo to robí z ich osudmi. Naproti tomu šťastné spolužitie dvoch ľudí aj ich radostné milovanie sa, môže byť len na požehnanie ich samotných ako aj ich okolia, pretože takýto šťastní ľudia vyžarujú svoje šťastie aj do svojho okolia.

Čo robiť keď je človek v zlej situácii?

08.05.2020

Základnou chybou ktorú robí podľa mňa vyše 90% ľudí je to, že keď niečo ide zle hľadajú vinníka všade možne len nie u seba. Toto je základný obrovský problém. Týmto zmýšľaním sme doslova nasiakli, dostalo sa nám to do krvi. A ak je tento predpoklad nesprávny, milióny ľudí sa nedokážu vyslobodiť zo svojho utrpenia. Ak sa nedarí skúsme aspoň na chvíľu hľadať [...]

Slovenský výrobok alebo zabalené v SR?

04.05.2020

Myslím si, že by malo pribudnúť nové označenie „Zabalené v SR“. Lebo je obrovský rozdiel či niekto výrobok skutočne na Slovensku vyrobí alebo len niečo dovezie a zabalí to tu. Lenže čo už je silná káva keď si tam dávajú kadejaké logá „kúpou tohto výrobku dávate prácu ľuďom na Slovensku“. Tak to ma už dorazilo a potom čítam ďalej a tam [...]

Korona vírus vláde pomôže

26.04.2020

Myslím však len v morálnej rovine a konkrétne v boji proti korupcii. Vláda aj štátny rozpočet budú v najbližšom čase pod extrémnym tlakom. Vláda bude nútená čo najlepšie hospodáriť so zverenými finančnými prostriedkami. A verím tomu, že bude nútená silno bojovať aj proti korupcii. Otvára sa tu priestor na novú dobu, na lepší život pre Slovákov. Ide len o to do [...]

Bosnia Srebrenica Anniversary

Genocída v Srebrenici nezastavila ďalšie vražedné polia

12.07.2020 14:00

Nikdy viac. Dve slová, ktoré svet opakuje po genocídach a vojnových zločinoch. Srebrenica bola pred 25 rokmi príšerným varovaním, čoho sú ľudia schopní.

Ján Mazák

Mazák: Nezávislosť súdnictva je na historicky najnižšom hodnotení,ohrozuje to SR

12.07.2020 13:13

Znehodnotený právny štát podľa Mazáka priamo ohrozuje záujmy Slovenska ako členského štátu EÚ.

letisko, koronavírus

Návrat vírusu a rúšok? Prípadov korony bude viac

12.07.2020 13:00

Premiér Matovič si myslí, že boj s koronavírusom už nemôže nechať na zodpovednosti ľudí. Hovorí o II. vlne epidémie, epidemiológovia zatiaľ nie.

tunel Višňové

NDS pri tendri na uzatvorenie tunela Višňové porušila zákon, dostala pokutu

12.07.2020 12:09

Úrad pre verejné obstarávanie navrhol diaľničiarom uložiť pokutu vo výške 12 647 eur.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 200
Celková čítanosť: 476377x
Priemerná čítanosť článkov: 2382x

Autor blogu

Kategórie