Založ si blog

Ženy ktoré zanedbávajú partnerský sex

Hovorím len o ženách ktoré si dobrovoľne vybrali, že nebudú žiť v celibáte, ale vo zväzku s partnerom ktorého si vybrali.

Ženy ktoré zanedbávajú sex so svojím partnerom sú podľa mňa asi na takej úrovni ako muži povaľači alebo alkoholici, ktorí sa nestarajú o rodiny. Keď jednoducho žena nedáva mužovi to čo mu jedine ona môže dať, čo od toho očakáva? Stavia muža do neľahkej situácie a vystavuje ho tlakom cudzoložstva. Je to podľa mňa tak isto opovrhnutiahodné ako keby muž nezabezpečil svojej rodine bývanie a stravu – úplne základné veci ktoré ku svojmu životu potrebujú.

Tieto ženy si neuvedomujú, že podporujú aj prostitúciu v jej rôznych podobách. Lebo keby existovali šťastné partnerstvá a ženy ktoré pozdvihujú celú spoločnosť určite by aj prostitúcia bola na ústupe. Vernosť v ľudskom ponímaní znamená čistotu. Nežiadúce je práve striedanie partnerov. Milovanie sa – sex so svojím partnerom nemôže byť hriechom. Veď načo by sme mali od prírody pohlavné orgány? Alebo keď je niečo úplne prirodzené v prírode, prečo by to u ľudí malo byť inak? Veď my sme vzišli z tej prírody a sme tiež jej súčasťou.

V Biblii som nenašiel zmienku o tom, že milovanie sa ženy so svojím mužom je niečo zlé, naopak je to tam viackrát spomínané ako niečo úplne normálne. Veľký dôraz je tam naopak kladený na zákaz cudzoložstva. A ženy zanedbávajúce milovanie sa so svojím partnerom či už z lenivosti alebo ľahostajnosti zanedbávajú niečo veľmi dôležité. Pri milovaní sa dochádza aj k výmene energií medzi mužom a ženou, nie je to len o plodení. Muž takejto ženy musí byť otrávený a znechutený a ani nemá chuť plniť si svoje povinnosti voči rodine.

Naopak ženy ktoré dávajú mužom najavo svoju lásku a to aj fyzicky milovaním sa majú šťastných mužov. Takýto muž má čo potrebuje a s radosťou si môže plniť svoje povinnosti voči rodine. S radosťou bude tvrdo pracovať, aby zabezpečil rodine to čo potrebuje. To je obrovský rozdiel. Samozrejme nič netreba preháňať, nie je dobrý ani nedostatok ale ani nadbytok aj tu má platiť zlatá stredná cesta.

Keby všetci čo chcú aj sexuálne žiť si našli partnerov a partnerky, kde by si navzájom s radosťou dávali to čo je potrebné, prostitúcia by ani nebola potrebná. Prostitúcia je výplod ľudského rozumu, láska dvoch ľudí je to čo Boh požehnáva. Nemáme ani tušenie ako sa milióny ľudí zapletajú do temných sietí prostitúcie, čo to robí z ich osudmi. Naproti tomu šťastné spolužitie dvoch ľudí aj ich radostné milovanie sa, môže byť len na požehnanie ich samotných ako aj ich okolia, pretože takýto šťastní ľudia vyžarujú svoje šťastie aj do svojho okolia.

Vysoké pokuty pre drogových dílerov

16.09.2019

Drogový díleri vyrábajú štátu mrzákov fyzických aj duševných. Uvedomme si, že títo ľudia vyrábajú zo zdravých ľudí stratené existencie. Mali by za to pykať a to nielen basou ale aj viac »

Charitatívci odmietli odviezť migrantov späť do Líbie

14.09.2019

Dnes ma rozčúlila správa, že akísi charitatívni pracovníci zachránili nejakých migrantov, ALE keď im nechceli dovoliť zakotviť v Taliansku tuším tak odmietli odviezť migrantov naspäť do viac »

Ako odstrániť korupciu z najvyšších miest

12.09.2019

O korupcii sa veľa rozpráva, ale málo sa proti nej robí, prichytené a odsúdené sú len malé rybky a tie dobre vykŕmené si pokojne plávajú ďalej . Ako hlavnú príčinu vidím v tom, že je viac »

Syria výbuch dym

OSN dosiahla sa dohoda o zložení výboru pre vypracovanie sýrskej ústavy

19.09.2019 07:44

Rúhání vyjadril nádej, že voľby sa v Sýrii uskutočnia v roku 2020 alebo 2021.

Justin Trudeau v OSN

Premiér Trudeau ľutuje, že mal pred 18 rokmi na tvári tmavý mejkap

19.09.2019 07:05

Na fotke mal na hlave turban, na sebe habit, pričom na tvári, krku a rukách mal tmavý mejkap.

General Motors

Trump zoberie Kalifornii právo sprísniť emisné limity pre autá

19.09.2019 06:08

Administratíva Donalda Trumpa sa rozhodla odobrať Kalifornii právo stanovovať pre emisie automobilov prísnejšie limity než určujú federálni regulátori.

reštaurácia, stravovanie

Reštaurácie odhalia, aké mäso servírujú

19.09.2019 06:00

Mäso zo slovenských fariem má do jedální a reštaurácií k spotrebiteľovi najbližšie. Slovenská kuracina, bravčovina či hovädzina ale nie sú lídrom jedálnych lístkov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 133
Celková čítanosť: 282693x
Priemerná čítanosť článkov: 2126x

Autor blogu

Kategórie