Založ si blog

Ženy ktoré zanedbávajú partnerský sex

Hovorím len o ženách ktoré si dobrovoľne vybrali, že nebudú žiť v celibáte, ale vo zväzku s partnerom ktorého si vybrali.

Ženy ktoré zanedbávajú sex so svojím partnerom sú podľa mňa asi na takej úrovni ako muži povaľači alebo alkoholici, ktorí sa nestarajú o rodiny. Keď jednoducho žena nedáva mužovi to čo mu jedine ona môže dať, čo od toho očakáva? Stavia muža do neľahkej situácie a vystavuje ho tlakom cudzoložstva. Je to podľa mňa tak isto opovrhnutiahodné ako keby muž nezabezpečil svojej rodine bývanie a stravu – úplne základné veci ktoré ku svojmu životu potrebujú.

Tieto ženy si neuvedomujú, že podporujú aj prostitúciu v jej rôznych podobách. Lebo keby existovali šťastné partnerstvá a ženy ktoré pozdvihujú celú spoločnosť určite by aj prostitúcia bola na ústupe. Vernosť v ľudskom ponímaní znamená čistotu. Nežiadúce je práve striedanie partnerov. Milovanie sa – sex so svojím partnerom nemôže byť hriechom. Veď načo by sme mali od prírody pohlavné orgány? Alebo keď je niečo úplne prirodzené v prírode, prečo by to u ľudí malo byť inak? Veď my sme vzišli z tej prírody a sme tiež jej súčasťou.

V Biblii som nenašiel zmienku o tom, že milovanie sa ženy so svojím mužom je niečo zlé, naopak je to tam viackrát spomínané ako niečo úplne normálne. Veľký dôraz je tam naopak kladený na zákaz cudzoložstva. A ženy zanedbávajúce milovanie sa so svojím partnerom či už z lenivosti alebo ľahostajnosti zanedbávajú niečo veľmi dôležité. Pri milovaní sa dochádza aj k výmene energií medzi mužom a ženou, nie je to len o plodení. Muž takejto ženy musí byť otrávený a znechutený a ani nemá chuť plniť si svoje povinnosti voči rodine.

Naopak ženy ktoré dávajú mužom najavo svoju lásku a to aj fyzicky milovaním sa majú šťastných mužov. Takýto muž má čo potrebuje a s radosťou si môže plniť svoje povinnosti voči rodine. S radosťou bude tvrdo pracovať, aby zabezpečil rodine to čo potrebuje. To je obrovský rozdiel. Samozrejme nič netreba preháňať, nie je dobrý ani nedostatok ale ani nadbytok aj tu má platiť zlatá stredná cesta.

Keby všetci čo chcú aj sexuálne žiť si našli partnerov a partnerky, kde by si navzájom s radosťou dávali to čo je potrebné, prostitúcia by ani nebola potrebná. Prostitúcia je výplod ľudského rozumu, láska dvoch ľudí je to čo Boh požehnáva. Nemáme ani tušenie ako sa milióny ľudí zapletajú do temných sietí prostitúcie, čo to robí z ich osudmi. Naproti tomu šťastné spolužitie dvoch ľudí aj ich radostné milovanie sa, môže byť len na požehnanie ich samotných ako aj ich okolia, pretože takýto šťastní ľudia vyžarujú svoje šťastie aj do svojho okolia.

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

dron

Ruské útočné drony dopadli na územie NATO, v Rumunsku sa rozhučali sirény

25.07.2024 14:25

Bukurešť varovala obyvateľov pred možným pádom trosiek dronov.

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436400x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie