Založ si blog

Kočnerove temné bozky

Príbeh Mariána Kočnera je učebnicovým príkladom toho, ako pôsobí a funguje temno. Čo prináša ľuďom – isté lákadlá a benefity a následný pád a stratu povesti, stratu identity seriózneho a slušného človeka, proste dosť hlboký pád.

 

Napísané je, že všetko temné bude aj so svojimi plodmi zmetené z tejto planéty. No uvidíme ono to určite nebude ľahký a rýchly proces, ale zrejme tlak svetla na toto silno tlačí a je to len otázka času. Môžme poďakovať Jánovi Kuciakovi, že sme sa dozvedeli aká veľká špina je zakorenená v našom štáte, pripadá mi to obludné ale reálne.

 

Ako učebnicový príklad ako temno láka potom ničí by som uviedol pána Kočnera. On je ukážkovým príkladom temného pôsobenia v širokom spektre. So všetkým korumpovaním, lákaním, vydieraním, zastrašovaním a dokonca aj vraždením.

 

Lenže doteraz Kočner dokázal pôsobiť pomerne utajený. Teraz keď vyšli najavo jeho špinavosti a plány vraždy. Teraz nastane to, že všetkých čo s ním mali najaké kšefty tento jeden človek bude strhávať zo sebou do pádu. Títo ľudia čo s ním spolupracovali prídu o svoju povesť a kariéru. V horšom prípade im hrozí väzenie. Toto sú tie bozky temna.

 

Ďalej tu je ich karmické zaťaženie – duchovná zodpovednosť za to, že   mali spravodlivosť chrániť a oni ju predávali a krivili. To je podľa mňa najťažšia forma trestu a všetko si do posledného detailu budú musieť odčiniť. Takíto ľudia sa sami ukazujú ako nevhodní pre významné posty do budúcna, ako nehodní na ďalšiu výstavbu.

 

Neľutujme však nikoho, kto padne. Ak by nezavraždili dvoch nevinných ľudí ktovie ako dlho by sme ešte žili v tomto skorumpovanom štáte. Vďaka za to, že sa ľudia zburcovali a vytvorili veľký tlak na kompetentných. Ja to vnímam tak, že aj vďaka médiám sa tento tlak bude neustále stupňovať. A ak budú mať niečo na niekoho, tak to vyjde na svetlo sveta.

 

Aj Ježiš o tom hovoril: „Lebo nieto nič tajné, čo by nemalo vyjsť najavo a nič nebolo tak skryté, aby nevyšlo na svetlo. Kto má uši na počúvanie, nech počuje!“   Takže toto dianie je chcené a je na celkový prospech. Aj tie úniky zo zpisu sú pomocou, aby to náhodou tí mocní neututlali alebo nezničili dôkazy. Aspoň ľudia vedia čo sa v našej krajine doteraz dialo. Je to desivé, ale plne to zodpovedá realite takže ja týmto uniknutým materiálom verím. Samozrejme ak sa niekto relevantne dokáže očistiť spod podozrení budem to plne akceptovať a rešpektovať.

 

Temno pácha neprávosti preto sa potrebuje utajovať a skrývať, aby jeho neprávosti nevyšli najavo. Ale ten čo koná spravodlivo nemá čo skrývať, nemá sa prečo utajovať lebo jeho konanie je dobré. Takýto človek môže byť pokojný lebo keď aj všetci pozrú na jeho konanie nenájdu na ňom nič zlé. Toto je základný rozdiel, z tohto si zoberme poučenie.

 

Ako zákonníci a farizeji Ježiša pranierovali.

18.07.2024

Zrejme sa každému vybavia úryvky z Biblie, kde zákonníci a farizeji chceli Ježiša verejne zdiskreditovať záludnými otázkami a tiež ako ho kritizovali. Ježiš toto všetko ustál, ale oni boli presvedčení, že nie je pravý Mesiáš a neprestávali s útokmi na neho. Kritizovali ho a osočovali, naschvál ho nazývali tesárov syn, aby dali najavo že je oproti nim laik. Prešlo cca [...]

Čo by ste dali za večný život?

16.07.2024

Podľa Abd-ru-shina Stvoriteľ od nás žiada, aby sme sa sami namáhali a hľadali pravdu aj cestu k Nemu. Za druhé od nás žiada vnútornú čistotu – to znamená zbaviť sa nenávisti, závisti, zlosti, promiskuity a podobne. Mladí ľudia veľmi na pozemskú smrť nemyslia, seniori sú k smrti bližšie preto predpokladám, že na smrť aj viac myslia. To však nijako mladých nemusí [...]

Kde udrú živly nemusí byť náhoda.

09.07.2024

Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad [...]

dron

Ruské útočné drony dopadli na územie NATO, v Rumunsku sa rozhučali sirény

25.07.2024 14:25

Bukurešť varovala obyvateľov pred možným pádom trosiek dronov.

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 589
Celková čítanosť: 1436399x
Priemerná čítanosť článkov: 2439x

Autor blogu

Kategórie