Založ si blog

Kočnerove temné bozky

Príbeh Mariána Kočnera je učebnicovým príkladom toho, ako pôsobí a funguje temno. Čo prináša ľuďom – isté lákadlá a benefity a následný pád a stratu povesti, stratu identity seriózneho a slušného človeka, proste dosť hlboký pád.

 

Napísané je, že všetko temné bude aj so svojimi plodmi zmetené z tejto planéty. No uvidíme ono to určite nebude ľahký a rýchly proces, ale zrejme tlak svetla na toto silno tlačí a je to len otázka času. Môžme poďakovať Jánovi Kuciakovi, že sme sa dozvedeli aká veľká špina je zakorenená v našom štáte, pripadá mi to obludné ale reálne.

 

Ako učebnicový príklad ako temno láka potom ničí by som uviedol pána Kočnera. On je ukážkovým príkladom temného pôsobenia v širokom spektre. So všetkým korumpovaním, lákaním, vydieraním, zastrašovaním a dokonca aj vraždením.

 

Lenže doteraz Kočner dokázal pôsobiť pomerne utajený. Teraz keď vyšli najavo jeho špinavosti a plány vraždy. Teraz nastane to, že všetkých čo s ním mali najaké kšefty tento jeden človek bude strhávať zo sebou do pádu. Títo ľudia čo s ním spolupracovali prídu o svoju povesť a kariéru. V horšom prípade im hrozí väzenie. Toto sú tie bozky temna.

 

Ďalej tu je ich karmické zaťaženie – duchovná zodpovednosť za to, že   mali spravodlivosť chrániť a oni ju predávali a krivili. To je podľa mňa najťažšia forma trestu a všetko si do posledného detailu budú musieť odčiniť. Takíto ľudia sa sami ukazujú ako nevhodní pre významné posty do budúcna, ako nehodní na ďalšiu výstavbu.

 

Neľutujme však nikoho, kto padne. Ak by nezavraždili dvoch nevinných ľudí ktovie ako dlho by sme ešte žili v tomto skorumpovanom štáte. Vďaka za to, že sa ľudia zburcovali a vytvorili veľký tlak na kompetentných. Ja to vnímam tak, že aj vďaka médiám sa tento tlak bude neustále stupňovať. A ak budú mať niečo na niekoho, tak to vyjde na svetlo sveta.

 

Aj Ježiš o tom hovoril: „Lebo nieto nič tajné, čo by nemalo vyjsť najavo a nič nebolo tak skryté, aby nevyšlo na svetlo. Kto má uši na počúvanie, nech počuje!“   Takže toto dianie je chcené a je na celkový prospech. Aj tie úniky zo zpisu sú pomocou, aby to náhodou tí mocní neututlali alebo nezničili dôkazy. Aspoň ľudia vedia čo sa v našej krajine doteraz dialo. Je to desivé, ale plne to zodpovedá realite takže ja týmto uniknutým materiálom verím. Samozrejme ak sa niekto relevantne dokáže očistiť spod podozrení budem to plne akceptovať a rešpektovať.

 

Temno pácha neprávosti preto sa potrebuje utajovať a skrývať, aby jeho neprávosti nevyšli najavo. Ale ten čo koná spravodlivo nemá čo skrývať, nemá sa prečo utajovať lebo jeho konanie je dobré. Takýto človek môže byť pokojný lebo keď aj všetci pozrú na jeho konanie nenájdu na ňom nič zlé. Toto je základný rozdiel, z tohto si zoberme poučenie.

 

Vysoké pokuty pre drogových dílerov

16.09.2019

Drogový díleri vyrábajú štátu mrzákov fyzických aj duševných. Uvedomme si, že títo ľudia vyrábajú zo zdravých ľudí stratené existencie. Mali by za to pykať a to nielen basou ale aj viac »

Charitatívci odmietli odviezť migrantov späť do Líbie

14.09.2019

Dnes ma rozčúlila správa, že akísi charitatívni pracovníci zachránili nejakých migrantov, ALE keď im nechceli dovoliť zakotviť v Taliansku tuším tak odmietli odviezť migrantov naspäť do viac »

Ako odstrániť korupciu z najvyšších miest

12.09.2019

O korupcii sa veľa rozpráva, ale málo sa proti nej robí, prichytené a odsúdené sú len malé rybky a tie dobre vykŕmené si pokojne plávajú ďalej . Ako hlavnú príčinu vidím v tom, že je viac »

Syria výbuch dym

OSN dosiahla sa dohoda o zložení výboru pre vypracovanie sýrskej ústavy

19.09.2019 07:44

Rúhání vyjadril nádej, že voľby sa v Sýrii uskutočnia v roku 2020 alebo 2021.

Justin Trudeau v OSN

Premiér Trudeau ľutuje, že mal pred 18 rokmi na tvári tmavý mejkap

19.09.2019 07:05

Na fotke mal na hlave turban, na sebe habit, pričom na tvári, krku a rukách mal tmavý mejkap.

General Motors

Trump zoberie Kalifornii právo sprísniť emisné limity pre autá

19.09.2019 06:08

Administratíva Donalda Trumpa sa rozhodla odobrať Kalifornii právo stanovovať pre emisie automobilov prísnejšie limity než určujú federálni regulátori.

reštaurácia, stravovanie

Reštaurácie odhalia, aké mäso servírujú

19.09.2019 06:00

Mäso zo slovenských fariem má do jedální a reštaurácií k spotrebiteľovi najbližšie. Slovenská kuracina, bravčovina či hovädzina ale nie sú lídrom jedálnych lístkov.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 133
Celková čítanosť: 282692x
Priemerná čítanosť článkov: 2126x

Autor blogu

Kategórie