Založ si blog

Kočnerove temné bozky

Príbeh Mariána Kočnera je učebnicovým príkladom toho, ako pôsobí a funguje temno. Čo prináša ľuďom – isté lákadlá a benefity a následný pád a stratu povesti, stratu identity seriózneho a slušného človeka, proste dosť hlboký pád.

 

Napísané je, že všetko temné bude aj so svojimi plodmi zmetené z tejto planéty. No uvidíme ono to určite nebude ľahký a rýchly proces, ale zrejme tlak svetla na toto silno tlačí a je to len otázka času. Môžme poďakovať Jánovi Kuciakovi, že sme sa dozvedeli aká veľká špina je zakorenená v našom štáte, pripadá mi to obludné ale reálne.

 

Ako učebnicový príklad ako temno láka potom ničí by som uviedol pána Kočnera. On je ukážkovým príkladom temného pôsobenia v širokom spektre. So všetkým korumpovaním, lákaním, vydieraním, zastrašovaním a dokonca aj vraždením.

 

Lenže doteraz Kočner dokázal pôsobiť pomerne utajený. Teraz keď vyšli najavo jeho špinavosti a plány vraždy. Teraz nastane to, že všetkých čo s ním mali najaké kšefty tento jeden človek bude strhávať zo sebou do pádu. Títo ľudia čo s ním spolupracovali prídu o svoju povesť a kariéru. V horšom prípade im hrozí väzenie. Toto sú tie bozky temna.

 

Ďalej tu je ich karmické zaťaženie – duchovná zodpovednosť za to, že   mali spravodlivosť chrániť a oni ju predávali a krivili. To je podľa mňa najťažšia forma trestu a všetko si do posledného detailu budú musieť odčiniť. Takíto ľudia sa sami ukazujú ako nevhodní pre významné posty do budúcna, ako nehodní na ďalšiu výstavbu.

 

Neľutujme však nikoho, kto padne. Ak by nezavraždili dvoch nevinných ľudí ktovie ako dlho by sme ešte žili v tomto skorumpovanom štáte. Vďaka za to, že sa ľudia zburcovali a vytvorili veľký tlak na kompetentných. Ja to vnímam tak, že aj vďaka médiám sa tento tlak bude neustále stupňovať. A ak budú mať niečo na niekoho, tak to vyjde na svetlo sveta.

 

Aj Ježiš o tom hovoril: „Lebo nieto nič tajné, čo by nemalo vyjsť najavo a nič nebolo tak skryté, aby nevyšlo na svetlo. Kto má uši na počúvanie, nech počuje!“   Takže toto dianie je chcené a je na celkový prospech. Aj tie úniky zo zpisu sú pomocou, aby to náhodou tí mocní neututlali alebo nezničili dôkazy. Aspoň ľudia vedia čo sa v našej krajine doteraz dialo. Je to desivé, ale plne to zodpovedá realite takže ja týmto uniknutým materiálom verím. Samozrejme ak sa niekto relevantne dokáže očistiť spod podozrení budem to plne akceptovať a rešpektovať.

 

Temno pácha neprávosti preto sa potrebuje utajovať a skrývať, aby jeho neprávosti nevyšli najavo. Ale ten čo koná spravodlivo nemá čo skrývať, nemá sa prečo utajovať lebo jeho konanie je dobré. Takýto človek môže byť pokojný lebo keď aj všetci pozrú na jeho konanie nenájdu na ňom nič zlé. Toto je základný rozdiel, z tohto si zoberme poučenie.

 

Sila svedomia.

29.02.2024

Predstavte si človeka, ktorého nahovoria na krádež alebo niekomu ublížiť, s tým že „sa to nikto nedozvie“. Alebo si predstavme ženu, ktorú nahovoria, aby si zarobila sexom. Keby aj došlo k tomu, že o týchto veciach sa naozaj nikto nikdy nedozvie, minimálne 1 človek to vždy vie – ten čo to spáchal. Náš vnútorný hlas nás často v takých prípadoch mučí a neustále [...]

Slovensko – Bohorúhačský národ.

25.02.2024

Táto neresť sa v našom národe veľmi rozmohla. Meno Stvoriteľove berú nadarmo muži, ženy dokonca aj deti. Veľmi zlé je podľa mňa to, že meno Stvoriteľove sa používa dokonca ako nadávka. Teraz zapojte svoj cit aj rozum. Ak neexistuje Boh má zmysel brať toto Jeho meno nadarmo? V podstate je to absurdita používať meno niekoho kto neexistuje. Ale ak Stvoriteľ naopak existuje a [...]

Odpykal si už národ slovenský svoju zlú karmu?

17.02.2024

Podľa môjho názoru keď má karmu jednotlivec, môžu mať karmu aj národy. Je to čisto len môj názor, ale logiku to dáva. Ak totiž zoberieme náš národ nech má 5 miliónov jednotlivcov (samozrejme v minulosti to bolo menej) a každý z týchto 5 miliónov jednotlivcov má svoju karmu. Keď dáme dokopy konanie týchto 5 miliónov ľudí a z ich konania vyplývajúce nevyhnutné [...]

požiar

Škoda dosiahla vyše 200-tisíc eur. Vo Viničnom zasahovalo viac ako 20 hasičov

01.03.2024 11:38

V piatok krátko po 6.30 h nahlásili hasičom dymenie zo strechy trojposchodovej budovy v rekonštrukcii.

paríž

Francúzski poľnohospodári zablokovali v Paríži cesty vedúce k Víťaznému oblúku

01.03.2024 11:07

Deklarovali, že cieľom ich protestu je "záchrana francúzskeho poľnohospodárstva".

deti, dieťa, týranie, smútok, depresia, samovražda

Rakúšanku, ktorá väznila svojho syna v boxe pre psa, súd potrestal 20 rokmi väzenia

01.03.2024 10:57

Svojho teraz 13-ročného syna väznila v prepravke pre psov, týrala ho hladom alebo ho v nevykúrenej izbe pri otvorenom okne polievala studenou vodou.

richard sulík

Sulík predstavil kandidátku SaS do eurovolieb, do Štrasburgu chcú aj viacerí poslanci NR SR

01.03.2024 10:53

Politické strany postupne zverejňujú mená, ktoré ich budú reprezentovať v eurovoľbách.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 552
Celková čítanosť: 1345928x
Priemerná čítanosť článkov: 2438x

Autor blogu

Kategórie