Odhaľovanie ženského tela

Ženy sú majstrovským dielom a ozdobou tejto zeme. Majú v sebe dary nesmiernej hodnoty ako zvýšenú schopnosť vyciťovania, pôvab a mnohé iné.

Ženy tušia, že majú v sebe niečo výnimočné. Taktiež chcú byť krásne. Je správne keď prirodzeným spôsobom rozvíjajú svoju krásu a starajú sa o svoje telo. Pretože aj všetko čo pochádza zo Svetla je nadpozemsky krásne.

Veľkú chybu však robia ženy, keď sa v snahe páčiť sa neprimerane odhaľujú. Oni sú krásne aj v oblečení ktoré neodhaľuje ich intímne partie. Pretože ak odhaľujú svoje intímne partie, dráždia tak mužské sexuálne pudy. Čo je evidentne aj cieľom takého obliekania – aby boli sexi.

Má to však háčik. Krásna žena v primeranom oblečení vzbudzuje rešpekt a obdiv. Také však čo sa príliš odhaľujú priťahujú vášnivé mužské pohľady. Lenže nielen mužov o ktorých by aj tieto ženy mali záujem, ale problém je že vzbudzujú vášnivé pohľady všetkých mužov od mladého sopliaka po starého dedka. Vyzerá to akoby sa taká žena sama ponúkala. Takto si robia na danú ženu chúťky aj takí, o ktorých by tá žena v živote ani bicykel neoprela ako sa vraví.

Abd-ru-schin nám objasnil, že takáto činnosť je veľmi nebezpečná. Pretože dnes prikladáme váhu len slovám a činom. ALE vyzerá to tak, že aj myšlienky majú svoju energiu a silu. Abd-ru-schin píše o tom že dochádza k výmene energie. Že medzi pôvodcom a cieľom myšlienok vznikajú akési energetické vlákna.

Dnes je to cool keď sa krásne ženy obliekajú sexi. Tieto ženy z toho čerpajú rôzne výhody, čo oni samozrejme veľmi dobre vedia. Čo si už však tieto ženy neuvedomujú, že sa dobrovoľne vystavujú žiadostivým mužským pohľadom. Od týchto mužov smerom k nim potom prichádzajú myšlienkové vlákna plné žiadostivosti a sexuálnej vášne.

Tieto ženy sa potom dostávajú do podobnej situácie ako keď niekto pláva vo vode a dostane sa medzi vodné riasy. Človek sa ľahko do týchto rias omotá a dôsledok je, že sa môže utopiť. Podobne aj tieto ženy sú jemnohmotne obmotávané, čo má za následok že nevedia stúpať nahor ku svetlu a môžu sa aj duchovne utopiť.

Všetci túžime po láske.

29.04.2026

Podľa môjho názoru vo svojom vnútri každý z nás túži po láske. Je tu len taký malý problém. Ako tú lásku získať? Ježiš nám hovoril: „Čo sejete, to zožnete!“. Mnohí ľudia túto jeho vetu bagatelizujú. Abd-ru-shin nám však vysvetľuje, že táto jedna veta je kľúčová. Ježiš nám touto vetou oznámil, že vo Stvorení existuje neviditeľný, ale zato mohutný [...]

Príčiny nášho utrpenia.

12.04.2026

S nejakou formou utrpenia sa zrejme stretáva mnoho ľudí. Trpieť však nechceme, verím tomu, že sa radšej chceme radovať zo života. Na mňa teraz doľahlo utrpenie v podobe agresivity, nervozity v mojom blízkom okolí. Prítomné to tam je už dlho, ale teraz ma to začalo nejako ťažiť. Sú to dokonca tri osoby, to už náhoda nebude. Ide o to ako sa s niečím takýmto vysporiadať. [...]

Vzdávam sa zúrivej ľudskej pomsty.

08.04.2026

V živote zažívame rôzne situácie aj tie ťažké. Pri konfliktoch býva dobrým zvykom, že každá strana má svoje artgumenty. Väčšinou každý hrabe len k sebe, tvrdo bojuje za svoje záujmy bez ohľadu na pravdu a spravodlivosť. Takže sa môže stať, že niektorá zo strán vzkypí od hnevu, kvôli prístupu protistrany. Z takýchto situácií bývajú ťažké hádky, urážky, [...]

ruské obojživelné lietadlo Be-200

Ukrajinské drony udreli na ruské letisko: Moskva prišla o vzácny obojživelný stroj Be-200

15.05.2026 22:25

Zverejnené zábery ukazujú úplné zničenie lietadla Be-200, prúdového obojživelného stroja schopného operovať z bežných pristávacích dráh aj z vodnej hladiny.

Friedrich Merz

Do USA za prácou či štúdiom? Merz mladých varuje: Svoje deti by som tam dnes neposlal

15.05.2026 21:45

Kancelár bol dlhé roky podporovateľom silných transatlantických väzieb, ale vzťahy s USA sa za administratívy Trumpa čoraz viac napínajú.

Nemecko, dážď, počasie, dáždniky

Víkend prinesie silný dážď, SHMÚ varuje: Hrozia aj škody

15.05.2026 20:08

Výstrahy platia od piatka do nedele.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 731
Celková čítanosť: 1922176x
Priemerná čítanosť článkov: 2630x

Autor blogu

Kategórie