Poslanci SaS majú paranormálne schopnosti.
15. júna 2022 22:48,
Prečítané 2 570x,
zoran44,
politika
Dokázali to už pri hlasovaní o dôvere vláde Ivete Radičovej, keď jej dokázali vysloviť dôveru a zároveň hlasovať proti Eurovalu, a to aj s vytiahnutými hlasovacími kartami z hlasovacích zariadení.
Teraz je zase problém trochu iný. V parlamente sa ide odvolávať minister hospodárstva a predseda SaS Sulík. Niektorí koaliční partneri sa však vyjadrili, že nepodporia Sulíka vo funkcii. Preto v SaS nič nenechali na náhodu a opäť si privolali na pomoc FBI.
Špeciálni agenti pre paranormálne javy Mulder a Scullyová si priviezli svoje citlivé prístroje a poslancov SaS poriadne vyšetrili. Merali ich vlnové dĺžky, vyžarovanie, ale predovšetkým im poriadne zoskenovali hlavy.
Merania boli úspešné tak ako to Sulík aj očakával, vzhľadom na ich predošlé úspechy. Išlo o to, či poslanec SaS dokáže na jednom hlasovaní v parlamente odovzdať dva hlasy. Nakoniec to aj vďaka radám Muldera a Scullyovej všetci dokázali a testovacie hlasovanie bolo úspešné. Takže šéf strany Sulík je spokojný a nemá žiadne obavy pred zajtrajším hlasovaním o vyslovení dôvery ministrovi hospodárstva.
12.04.2026
S nejakou formou utrpenia sa zrejme stretáva mnoho ľudí. Trpieť však nechceme, verím tomu, že sa radšej chceme radovať zo života. Na mňa teraz doľahlo utrpenie v podobe agresivity, nervozity v mojom blízkom okolí. Prítomné to tam je už dlho, ale teraz ma to začalo nejako ťažiť. Sú to dokonca tri osoby, to už náhoda nebude. Ide o to ako sa s niečím takýmto vysporiadať. [...]
08.04.2026
V živote zažívame rôzne situácie aj tie ťažké. Pri konfliktoch býva dobrým zvykom, že každá strana má svoje artgumenty. Väčšinou každý hrabe len k sebe, tvrdo bojuje za svoje záujmy bez ohľadu na pravdu a spravodlivosť. Takže sa môže stať, že niektorá zo strán vzkypí od hnevu, kvôli prístupu protistrany. Z takýchto situácií bývajú ťažké hádky, urážky, [...]
05.04.2026
Bola to nedeľa, tretí deň po ukrižovaní Ježiša. Včas ráno prišla Mária Magdaléna k jeho hrobu, ale kameň bol odvalený. Bežala to povedať Ježišovým učeníkom. Šimon Peter a ešte jeden bežali tiež k hrobu a tiež videli hrob otvorený. Učeníci odišli domov, ale Mária z Magdaly ostala. Plakala a potom uvidela dvoch anjelov. Títo jej povedali: Žena čo plačeš?. Ona im [...]
Citujem: ___ "Myslím, že týmto bude... ...
Celá debata | RSS tejto debaty