Kde udrú živly nemusí byť náhoda.
9. júla 2024 12:27,
Prečítané 1 767x,
zoran44,
spoločnosť
Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že bytosti prírody sú plne vo vôli Božej. Bytosti prírody udržiavajú vo stvorení krehkú rovnováhu. Takže je dosť pravdepodobné, že keď sú niekde ľudia, ktorí narušia túto rovnováhu napríklad svojou vnútornou nečistotou, zareagujú na to aj živly narušením rovnováhy. Môže dôjsť k prudkým lejakom, vetru a podobne. Ako sme to napríklad videli aj včera.
Materialistická teória nám hovorí, že sa môžeme vnútorne pošpiňovať koľko len chceme, že bytosti prírody neexistujú a že za všetko môže globálne otepľovanie a znečisťovanie životného prostredia.
Každý nech verí čomu chce. Duchovná teória hovorí, že budeme pykať za svoje zlé skutky a dostane sa nám odmeny za tie dobré. Že dokonca slová majú moc a tiež myšlienky. Takže musíme si dávať pozor čo z nás vychádza.
26.05.2026
Podľa mňa je to tak. A chcieť sa vyhnúť spravodlivému trestu ešte navyše spôsobuje veľa problémov. Z osobného prežitia viem, že človek čo nechce prijať trest sa krúti ako had, hádže vinu na všetkých okolo seba. Spôsobuje tým zbytočne len ďalšie utrpenie a pokrivenie. Oproti tomu keď je niekto tak mentálne silný, že dokáže prijať trest, nespôsobuje ďalšie [...]
25.05.2026
Naši veľmi dávni predkovia začali ucitiavať „bohov“ a v rozprávkach sa zachovali zmienky o rôznych bytostiach prírody ako vílach, škriatkoch atď.. Podobní bohovia sa vyskytujú v gréckej, germánskej mytológii a určite mnohých iných. Vďaka Abd-ru-shinovi dnes vieme, že to nie sú výmysly, ale títo „bohovia“ a bytosti skutočne existujú. Naši dávni predkovia ich [...]
20.05.2026
Demokracia nám priniesla slobodu. Bol by som však veľmi rád keby nám ešte priniesla aj právo, spravodlivosť a zodpovednosť pre každého. Dnes ľudia môžu robiť čo sa im zachce. To je fajn. Žiaľ sú takí ktorí sa rozhodnú holdovať alkoholu, drogám, podvodom atď.. Častokrát sú títo ľudia bez riadnej práce na nejakých dávkach alebo podobne. Mnohí sú z toho sociálne [...]
Veríte, že existuje Boh, tak v neho veríte. ... ...
Ja som poznal jedného pána, ktorý keď si vypil... ...
Áno Abd-ru-shin ich videl a podrobne opísal.... ...
Kto alebo čo sú tie "bytosti prírody"... ...
Celá debata | RSS tejto debaty