Založ si blog

Ľudia sú krásni aj oblečení.

Dnes tu máme módne trendy vytvárajúce odevy, ktoré čo najviac zvýrazňujú krivky tela. Byť sexi je populárne a niektorí z toho reálne žijú. Niektoré známe osobnosti, krásni ľudia keď majú na sociálnych sieťach veľa sledovateľov, tak na tom dokážu zarobiť veľa peňazí. Tých fanúšikov by zrejme mali aj keby boli viac zahalení, ale oni v snahe maximalizovať počet sledovateľov a svoje príjmy často ponúkajú provokačné sexi fotky. Toto konanie známych a úspešných, bohatých ľudí pozvoľna začínajú kopírovať aj bežní ľudia. Spoločnosť na tom nevidí nič zlé.

Lenže Abd-ru-shin nás upozorňuje na to, že aj myšlienky majú svoju energiu a dokonca svoj život. Opisuje to takto: „Tieto myšlienky stelesnia sa ihneď jemnohmotne do živých myšlienkových foriem, tiahnu za objektom jeho dívania a utkvejú na ňom. Je to pošpinenie bez ohľadu na to, či vôbec dôjde k rečiam alebo činom! Postihnutá osoba ponesie túto nečistotu so sebou a tá je schopná priťahovať podobné okolo blúdiace myšlienkové formy. Následkom toho jemnohnotné ovzdušie okolo osoby stále hustne a hustne, až ju nakoniec môže zmiasť a otráviť tak, ako cudzopasná popínavá rastlina často zahubí i ten najzdravší strom.“

Toto by mohla byť popri alkohole a drogách aj jedna z príčin depresií a náhlych úmrtí známych osobností. Existujú činy, slová a myšlienky. Ide o to či slová majú nejakú moc, energiu. Vyzerá to že áno, pretože slovami vám vie niekto ublížiť alebo vás naopak povzbudiť. No a sú tu ešte myšlienky, ktorým dnešná spoločnosť neprikladá váhu. Ale keď sa na to pozrieme len čisto z pozemského hľadiska, tak z nášho myšlienkového vnútorného sveta vznikajú slová aj činy.

Ježiš tiež povedal zaujímavú vetu, že kto žiadostivo pozrie na ženu, už s ňou scudzoložil vo svojom vnútri. Dovtedy sa kládol dôraz len na zabránenie hrubohmotnému scudzoloženiu. Ale sám Ježiš hovorí, že aj myšlienky majú moc pôsobiť. Abd-ru-shin to popísal ešte podrobnejšie. A je to už na ľuďoch samotných, aby to skúmali a hľadali pravdu.

Upratovačky zarábajú viac ako lekári.

14.09.2023

Predstavte si, že žijeme v krajine X, ktorá všetky povolania v spoločnosti pokrýva vlastnými občanmi nie migrantami. Veľa mladých ľudí v tejto krajine chce študovať medicínu, v tejto krajine je to populárne povolanie. Štát to aj dosť výrazne podporuje a medicínskych škôl je naozaj veľa. V tejto krajine došlo k situácii, že mladých medikov je tak veľa, že sú ochotní [...]

Budúca vládna koalícia – Smer, Hlas, SNS, KDH.

10.09.2023

Voľby sa blížia, je to aktuálna téma, tak by som chcel dať svoj tip na budúcu vládnu koalíciu. Máme tu 3 najsilnejšie strany podľa prieskumov: Smer, Hlas, Progresívne Slovensko. Predpokladám že minimálne jedna z týchto strán bude v budúcej vládnej koalícii a bude mať post premiéra, pretože niekto tú koalíciu musí viesť. Takže poďme na tie 3 alternatívy, že kto bude [...]

Mnoho ľudí chce zmeniť svet k lepšiemu.

07.09.2023

A pritom by stačilo urobiť niečo oveľa nepatrnejšieho, zmeniť k lepšiemu jediného človeka – seba samého.

Bratislava polícia Dúbravka

Muž v Dúbravke začal strieľať z okna: Štyria zranení, jeden z nich je policajt. Útočník je mŕtvy

28.09.2023 07:00, aktualizované: 08:35

Nočná streľba v bratislavskej Dúbravke zo stredy na štvrtok si vyžiadala jedného mŕtveho. Ďalší štyria ľudia sa zranili.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajina 'reštartuje' ministerstvo obrany. Z troch nových námestníkov sú dve ženy

28.09.2023 06:20, aktualizované: 08:28

Ukrajina robí zmeny na ministerstve obrany. Po nástupe nového ministra Umerova mení aj námestníkov.

USA, Petr Kellner, Aljaška vrtuľník, havária

Príčinou nehody, pri ktorej zahynul český miliardár Kellner, bola zrejme chyba pilota

28.09.2023 06:04

Pravdepodobnou príčinou nehody vrtuľníka, pri ktorej v roku 2021 na Aljaške zahynul český miliardár Petr Kellner a ďalší štyria ľudia, bola chyba pilota.

kamikadze dron Hunter 2-S

Nevídaná kombinácia: Estónske robotické vozidlo je vyzbrojené arabskými kamikadze dronmi

28.09.2023 06:00

Je to prvá takáto kombinácia na európskom kontinente – pozemné robotické vozidlo schopné vypúšťať kamikadze drony. Postarali sa o ňu Estónsko a Spojené arabské emiráty.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 508
Celková čítanosť: 1191990x
Priemerná čítanosť článkov: 2346x

Autor blogu

Kategórie