Založ si blog

Rajské podmienky.

Chceli by ste sa mať ako v raji? Tu na zemi by tiež mohli byť podobné podmienky ako v raji. Čo je však základný rozdiel medzi životom na zemi a životom v raji? Abd-ru-shin nám vysvetľuje, že vo vyšších sférach nepoznajú také veci ako niekomu ubližovať, klamať, vraždiť a podobne. To museli vyslanci Svetla spoznávať až tu na zemi, ale pochopiť to nedokázali nikdy. Veď pokiaľ existuje karmický zákon, že každému sa vráti čo koná inému, kto by už chcel druhému ubližovať? To len ľudia, ktorí na karmický zákon neveria a myslia si vo svojom vnútri o sebe, že sú galakticky múdri.

Takže nastoliť rajské podmienky na zemi je jednoduché. Stačí aby sme si prestali ubližovať, kradnúť, vraždiť sa, podvádzať a podobne. Len sa zdá že ľuďom sa tieto činnosti akosi príliš zapáčili alebo sa im vryli počas tisícročí pod kožu. Niektorí doslova veria, že to je jediná správna cesta.

Málokto sa podľa mňa zamýšľa nad tým, že ani v raji by neboli rajské podmienky keby ľudský duchovia tam žijúci by sa k sebe zle správali. Takže je to len o tom ako sa k sebe správame – úplne jednoduché.

Múdry Stvoriteľ dal stvorenia aj Zákon príťažlivosti rovnorodého. Čiže sme priťahovaní presne tam, kam patríme podľa svojho správania. Takže do raja sa nemôže dostať nič nečistého alebo niekto kto chce druhým ubližovať. Pre takých ľudí slúžia nižšie úrovne alebo zem. A máme tu aj temné úrovne, ktoré sú už od Svetla takmer úplne odrezané.

Takže ako sa k sebe správame, taký svet vytvárame. Podľa mňa je pre nás najdôležitejší ten najbližší svet naše najbližšie okolie, s ktorým máme denné interakcie. Potom sú aj širšie okolia od nás vzdialenejšie. Ale najviac nás podľa mňa ovplyvňuje naše najbližšie okolie. ALE zároveň platí, že to naše najbližšie okolie vieme aj my dosť ovplyvniť – stačí svojím vlastným správaním.

Upratovačky zarábajú viac ako lekári.

14.09.2023

Predstavte si, že žijeme v krajine X, ktorá všetky povolania v spoločnosti pokrýva vlastnými občanmi nie migrantami. Veľa mladých ľudí v tejto krajine chce študovať medicínu, v tejto krajine je to populárne povolanie. Štát to aj dosť výrazne podporuje a medicínskych škôl je naozaj veľa. V tejto krajine došlo k situácii, že mladých medikov je tak veľa, že sú ochotní [...]

Budúca vládna koalícia – Smer, Hlas, SNS, KDH.

10.09.2023

Voľby sa blížia, je to aktuálna téma, tak by som chcel dať svoj tip na budúcu vládnu koalíciu. Máme tu 3 najsilnejšie strany podľa prieskumov: Smer, Hlas, Progresívne Slovensko. Predpokladám že minimálne jedna z týchto strán bude v budúcej vládnej koalícii a bude mať post premiéra, pretože niekto tú koalíciu musí viesť. Takže poďme na tie 3 alternatívy, že kto bude [...]

Ľudia sú krásni aj oblečení.

10.09.2023

Dnes tu máme módne trendy vytvárajúce odevy, ktoré čo najviac zvýrazňujú krivky tela. Byť sexi je populárne a niektorí z toho reálne žijú. Niektoré známe osobnosti, krásni ľudia keď majú na sociálnych sieťach veľa sledovateľov, tak na tom dokážu zarobiť veľa peňazí. Tých fanúšikov by zrejme mali aj keby boli viac zahalení, ale oni v snahe maximalizovať počet [...]

Záchranka / Sanitka / Dopravná zdravotná služba /

Muž v Dúbravke začal strieľať z okna: Štyria zranení, jeden z nich je policajt. Útočník je mŕtvy

28.09.2023 07:00, aktualizované: 08:04

Nočná streľba v bratislavskej Dúbravke zo stredy na štvrtok si vyžiadala jedného mŕtveho. Ďalší štyria ľudia sa zranili.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajina 'reštartuje' ministerstvo obrany. Z troch nových námestníkov sú dve ženy

28.09.2023 06:20, aktualizované: 08:28

Ukrajina robí zmeny na ministerstve obrany. Po nástupe nového ministra Umerova mení aj námestníkov.

USA, Petr Kellner, Aljaška vrtuľník, havária

Príčinou nehody, pri ktorej zahynul český miliardár Kellner, bola zrejme chyba pilota

28.09.2023 06:04

Pravdepodobnou príčinou nehody vrtuľníka, pri ktorej v roku 2021 na Aljaške zahynul český miliardár Petr Kellner a ďalší štyria ľudia, bola chyba pilota.

kamikadze dron Hunter 2-S

Nevídaná kombinácia: Estónske robotické vozidlo je vyzbrojené arabskými kamikadze dronmi

28.09.2023 06:00

Je to prvá takáto kombinácia na európskom kontinente – pozemné robotické vozidlo schopné vypúšťať kamikadze drony. Postarali sa o ňu Estónsko a Spojené arabské emiráty.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 508
Celková čítanosť: 1191989x
Priemerná čítanosť článkov: 2346x

Autor blogu

Kategórie