Založ si blog

Cirkvi okrádajú svojich veriacich.

Podobne ako predstavitelia židovskej cirkvi doslova olúpili svoj národ o Mesiáša, tak teraz okrádajú predstavitelia kresťanských cirkví národy po celom svete o Abd-ru-shina.

Každý deň keď tvrdia, že Abd-ru-shin nebol Ježišom zasľúbeným Pomocníkom alebo keď odmietajú jeho prinesené vysvetlenia, okrádajú svojich veriacich. Predstavitelia kresťanských cirkví strhávajú všetku pozornosť na seba. Len oni môžu vykladať písma a nikto iný, tobôž nie nejaký laik podobný tesárovmu synovi. Len oni dávajú odpustky, oni proste u Boha vybavia všetko. Niekedy mi to pripadá, že predstavitelia kresťanských cirkví toho Boha ani nepotrebujú, zdá že by to pokojne zvládli aj sami.

Egoizmus, domýšľavosť a ješitnosť aké nemajú páru. Aj predstavitelia židovskej cirkvi si radšej nepriznajú chybu a naďalej odmietajú, že Ježiš bol Mesiáš. Hoci okolo nich milióny ľudí považujú Ježiša za Mesiáša, oni nie. Pripadá mi to ako tragikomédia, detinskosť a bezcitnosť. Nech povedia, že kedy príde Mesiáš keď to nebol Ježiš alebo nech naberú odvahu a povedia, že proroci sa mýlili. Podľa nich je všetko pravdepodobnejšie, len to že sa ONI mýlili absolútne odmietajú. To je fakt opovrhnutiahodné.

Myslím, že väčšina kresťanov má v tom jasno, že Ježiš bol Mesiáš a že jednoducho predstavitelia židovskej cirkvi urobili fatálnu chybu. Židovská cirkev Židom Ježišove učenie zakázala, ale Európania prijali Ježišove učenie.

Teraz by však Európania mali zbystriť pozornosť, mali by prebudiť svoje driemkajúce duše a oslobodiť sa z cirkevného otroctva. Európania by mali Abd-ru-shinove učenie precítiť srdcom a posúdiť zdravým rozumom. Kresťanské cirkvi im totiž za bieleho dňa rovno pred ich očami kradnú pravé učenie od pravého Pomocníka a namiesto toho im predkladajú ich vlastné výtvory – DOGMY. Ich milované dogmy, ktoré ONI SAMI vytvorili a sú zhrnuté v katechizme.

Nechcú sa vzdať toho slastného pocitu vlastnej nadradenosti a výnimočnosti. Oslavujú svojich predchodcov a vyhlasujú ich za svätých, to isté očakávajú, že sa udeje im. Radšej budú všemožne udržiavať tento cirkevný matrix, akoby mali prijať tvrdú a nepríjemnú kritiku. A veriaci sú žiaľ až príliš leniví sami skúmať a príliš bojazliví vymaniť sa z cirkevného otroctva. Akoby všetci zabúdali, že život máme od Boha. On nám ho dal, udržiava ho a jedine Boh je zárukou nášho života aj v budúcnosti. Žiadna cirkev ešte nikdy nikomu život nedala, jedine tak vzala. Myslím si, že to stojí za zváženie.

Upratovačky zarábajú viac ako lekári.

14.09.2023

Predstavte si, že žijeme v krajine X, ktorá všetky povolania v spoločnosti pokrýva vlastnými občanmi nie migrantami. Veľa mladých ľudí v tejto krajine chce študovať medicínu, v tejto krajine je to populárne povolanie. Štát to aj dosť výrazne podporuje a medicínskych škôl je naozaj veľa. V tejto krajine došlo k situácii, že mladých medikov je tak veľa, že sú ochotní [...]

Budúca vládna koalícia – Smer, Hlas, SNS, KDH.

10.09.2023

Voľby sa blížia, je to aktuálna téma, tak by som chcel dať svoj tip na budúcu vládnu koalíciu. Máme tu 3 najsilnejšie strany podľa prieskumov: Smer, Hlas, Progresívne Slovensko. Predpokladám že minimálne jedna z týchto strán bude v budúcej vládnej koalícii a bude mať post premiéra, pretože niekto tú koalíciu musí viesť. Takže poďme na tie 3 alternatívy, že kto bude [...]

Ľudia sú krásni aj oblečení.

10.09.2023

Dnes tu máme módne trendy vytvárajúce odevy, ktoré čo najviac zvýrazňujú krivky tela. Byť sexi je populárne a niektorí z toho reálne žijú. Niektoré známe osobnosti, krásni ľudia keď majú na sociálnych sieťach veľa sledovateľov, tak na tom dokážu zarobiť veľa peňazí. Tých fanúšikov by zrejme mali aj keby boli viac zahalení, ale oni v snahe maximalizovať počet [...]

Rusko, Rostov na Done, vagnerovci

Vagnerovci sú späť v Bachmute s novým veliteľom. Nie sú už taká hrozba, tvrdia Ukrajinci

28.09.2023 10:07

Bývalí bojovníci ruskej žoldnierskej Vagnerovej skupiny už sú zase na fronte na východe Ukrajiny.

Arménsko Azerbajdžan Náhorný Karabach Operácia Vojenská

Republika Náhorný Karabach prestane existovať 1. januára 2024

28.09.2023 09:45

Obyvatelia Náhorného Karabachu začali z tohto regiónu odchádzať od 24. septembra.

rak červený, samica

Malý vodný tok bol plný nebezpečných amerických rakov. Ochranári odchytili tisícky kusov

28.09.2023 09:00

Samica dokáže dvakrát ročne vychovať stovky mláďat. Invázny druh raka červeného sa preto šíri veľmi rýchlo.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 508
Celková čítanosť: 1192053x
Priemerná čítanosť článkov: 2347x

Autor blogu

Kategórie