Založ si blog

Úloha falošných prorokov.

Temno malo a ešte stále má na tejto zemi obrovský vplyv. Svetlo aj temno vplývajú na ľudí, ale každý sám sa rozhodne, do akej miery čo prijme. Kvôli niekoľkým ľuďom, ktorí túžili po pravde a po Bohu, bola daná pomoc ľuďom tejto zeme. Boh si z Abrahámovho potomstva vytvoril vyvolený národ, ktorý mal žiť, tak ako treba.

Oni mali byť ako žiarivý diamant, vzor, ktorí mali nasledovať iné národy. Ako však vieme keď ich chvíľu Mojžiš nechal bez dozoru, mnohí z nich zlyhávali hoci videli na vlastné oči mnohé obrovské prejavy Boha. Neskôr zase Boh posielal k svojmu národu prorokov, aby napomínali vyvolený národ, aby ľudia nezabúdali na zákon a žili tak ako treba. Lenže tu opäť mnohých prorokov prenasledovali alebo aj zavraždili. Nakoniec prišiel samotný syn Boží Ježiš a konal obrovské veci na dôkaz toho, že je naozaj od Boha. Židovská cirkev ho však aj napriek tomu prenasledovala a nakoniec si vydupali jeho ukrižovanie.

Ježiš nám však aj napriek obrovskej bolesti, ktorú mu ľudia spôsobili, prisľúbil Pomocníka, ktorý nás uvedie do všetkej pravdy. Ten Pomocník podľa mňa aj prišiel a pod menom Abd-ru-shin napísal dielo, ktoré nás naozaj uvádza do všetkej pravdy. A tu sa dostávame k úlohe falošných prorokov. Keďže temno nedokázalo zabrániť napísaniu tohto diela, jediná možnosť je spochybniť autora a samotné dielo. Treba však povedať, že gestapo robilo pánovi Bernhardtovi problémy, musel byť aj v domácom väzení a podobne. Aj keď sa Ježiš narodil a prišli sa mu pokloniť 3 mudrci (králi), tak Herodes nariadil povraždiť malé deti. Ale Ježišovi rodičia boli varovaní a odišli.

Takže temno nedokázalo zabrániť príchodu a pôsobeniu Ježiša ani Abd-ru-shina aj keď sa o to snažilo. Takže zostáva už len spochybňovať Ježišove dielo alebo vôbec jeho existenciu, bolo to dávno a neboli matriky. A takisto keď už je tu dielo vlastnoručne spísané Abd-ru-shinom, takisto ostáva už len spochybňovať toto dielo a označovať ho za falošné, nepravé. Toto je vôľa temna, pretože ak by skutočne ľudia prijali učenie Ježiša a Abd-ru-shina a začali by podľa toho žiť nastali by tu rajské pomery a duchovná obroda. Lenže temno by tu stratilo vplyv a to určite nechce.

Aj mnohí ľudia nechcú, aby tu boli rajské podmienky. Obľúbili si už tento štýl života, aký je teraz. Cirkev takisto nechce prísť o svoj vplyv a mzdu, tak radšej držia veriacich v tomto polospánku. Mnohí ateisti už nedokážu vnímam, nič okrem hmoty a duchovné ich ani nezaujíma. Takže je mnoho ľudí, ktorí dobrovoľne bojujú proti Posolstvu od Ježiša a Abd-ru-shina. Otázne je akú odmenu za to dostanú? Svojím konaním konzervujú súčasný stav. Nemožno sa potom ani čudovať, že kvalita života je nízka.

Nakoniec však aj tak Svetlo zvíťazí, pretože všetok život pochádza len od Boha aj ten Diablov. Keď sa učeníci pýtali Ježiša kedy príde koniec, toto im povedal: Povstane národ proti národu (1. a 2. svetová vojna). Vtedy vás (Židov) budú sužovať, budú vás vraždiť a všetky národy budú vás nenávidieť pre moje meno (to sa už udialo). Povstane mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých. Pretože neprávosť vyvrcholí, ochladne láska mnohých. Ale kto vytrvá  až do konca bude spasený. Toto evanjelium o Kráľovstve nebeskom sa bude zvestovať po celom svete na svedectvo všetkým národom (to sa už dialo aj deje). A potom príde koniec.

Páchateľ a obeť, nevedomosť a vedomosť.

24.05.2024

Stáva sa, že nejakí ľudia sa dostanú do situácie, kde trpia. Sme cítiace bytosti a mnohým je ľúto, že títo ľudia trpia. Aj ja som sa často zamýšľal nad tým, že aké to má niekto ťažké. Môže dôjsť dokonca k situácii, že sme z toho rozhorčení. Predstavme si však teraz 2 konkrétnych ľudí, jeden tomu druhému ubližuje – je páchateľ a druhý trpí od páchateľa [...]

Tvrdenie temna a tvrdenie Svetla.

22.05.2024

Sú také 2 základné teórie o našom živote a tomto svete: 1. Žijeme len teraz jediný krát Táto teória hovorí zhruba toto. Ducha nevidím ani záhrobný svet – takže neexistujú. Keď je len jeden tento život, tak načo prílišná prudéria a moralizovanie, treba si troška dopriať ako sa vraví a to na všetkých frontoch. Ak to inak nejde tak treba použiť aj nedovolené [...]

Ako robiť politickú kampaň v týchto pohnutých časoch.

18.05.2024

Oceňujem že všetky politické strany teraz utlmili svoju činnosť. To sa však dá len do určitého času. Aj keď je premiér v kritickom stave veci musia ísť ďalej. Blížia sa eurovoľby. Ako by mali politické strany kampaňovať? Je to jednoduché, moderátori to zvykli pripomínať. Treba hovoriť o svojich predstavách, víziách a riešeniach. U nás na Slovensku sa politika [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

zoran44

o živote, o viere, príčinách a následkoch ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 575
Celková čítanosť: 1398573x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie